Vücut değişimim hakkında ne düşünüyorsunuz? (Resimli before after)?

Merhaba , şimdi 3 aylık fitness gelişimi göreceksiniz peki nasıl olmuş?
Daha çok yolum var biliyorum zaten nereye daha yeni başladım ;)

After ( 3 aylık fitness ile ;) )
http://i.hizliresim.com/0bz5YR.png
http://i.hizliresim.com/onVMvX.png
http://i.hizliresim.com/vYPBvz.png

Before;
http://i.hizliresim.com/0bBn68.jpg
http://i.hizliresim.com/mqk6b1.jpg
http://i.hizliresim.com/M9vpbQ.jpg

Güncellemeler:
Hadi ama kimse yok mu şimdi 😢
3 ayda millet daha alisamazken ben bench de 60 kaldıran adamım ne anlarsınız ki * zaten türkiyede herkes hoca uzman olmuş :D

0|0
16|22

En İyi Erkek Görüşü

• Uorum yapan dallamalara bakıyorumda hepsi prof ak ama vücut yok aldırma sen onlara. devam et resimleyerek farkı görürsün zamanla bro yinede iyi gelişme var

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Annenlere sesleniyorum.

Olmamış bu.
    Bunu bir daha yapın.

0|1
    0|1
    • Akraba evliliği zararlı işte buyur bak..

• biriniz yetemedi iki apaçi mi oldunuz :D hahaha :D ayyy laflara bak yaa. eğer laf yarışına girersek erkek halinle hamile kalırsın. o yüzden burada noktayı koyuyorum. istediğini yaz yavrum. tınnnnnn :D

• Bu kaçıncı nokta :)
      Dengesiz ya seni hayvan barınağına bile almazlar * dışlarlar la seni moron :D

• Çok fark yok ama fena değil yani. Olmamis diyenler hevesini kirmasin

0|0
    0|0
    • Olmamış diyenlerin bir Bk tan haberi yokki hayatında dumbell eline almayan cahiller işte bilmiş bilmiş konuşuyorlar ben gülüyorum sadece onlara :))

• Öncelikle gelişme olduğunu söylemeliyim lakin sanki bazı fotolarda kendini kasmış gibisin kardes :)

0|0
    0|0
  • Sen olmamissin:D

0|1
    0|0
    • Cahilligin tipine vurmuş

• l*n bu kiz cok guzel baksana gozlere saclara zerafete, o cakma sari oda guzelse artik:)

• Ben bir fark göremedim kusura bakma hevesini kirmak istememistim ama napayim ayni iste:D

• daha erken ama kollar gelismis

0|0
    0|0
  • Kas yapman önemli. Çok bir farklılık göremedim açıkçası :/

0|0
    0|0
    • 3 ayda anca şekle sokabilir sin oda vücut yapın la ilgili

• En az 1 sene var kas kütlesi yapmak için ki ben 6 sene devam edeceğim dediğim gibi başlangıç bu yüzde 1

• Umarım, başarılar :)

• Bacak da çalışmalısın çok ince kalmış alt kısım

0|0
    0|0
    • Daha bu gelişim degilki yani çok az ama bacak fazla ağırlık vermiyorum boy uzamasını engellememek için

• Boyun kaç şu an

• 179 ys 18

• Hiç bir fark yok hacı devam et zamanla daha erken

0|0
    0|0
  • Bir fark yok. Sadece kendini kasmışsın ve elinle göbeğini kapatmışsın.

0|0
    0|0
    • 3 ayda bence inanılmaz fark var

• 3 ayda anca bu kadar olur

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşündüm ve paylaştım Teşekkürler ama söyle bişey var ben buna gelişim demiyorum ;
      Daha yolun yüzde 1 inde iken erken konuşmak istemiyorum

• Kası bilmem ama kesinlikle lazer epilasyona ihtiyacın var.

0|1
    0|0
    • Evet çok sırıtıyor ama aşırı kıl yok ileride olabilir

• bence fark var yola devam ;)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler tabiki devam bu sadece yüzde 1 i ya herkes yanlış anladı ilk 3 ay ısınma programıdır bende çok değiştiğimi düşünüyorum ondan koyayım dedim

• kimseye bakma kararlı ve sabırlı ol :)

• Hiçbir değişiklik göremedim bu tip ne

0|0
    0|0
    • 3 tane after resimi var 1. Bölümde Sondaki sıcakken çekildi

• Abicim şu an yaptigin dedigin sey yanlis. Millete yorumda bulun diyosun yaptigi yorumlari begenmeyince ne anlarsiniz ki diye zirvaliyosun

0|0
    0|0
    • Çünkü okadar ön yargılı insanlar ki oturduğu yerden sallıyo konuşmalara baksana bir hayatında koşu bandına çıkmayan dumbell kullanmayan insanlar spor adına bişey yapmadılar belkide ama konuşmaya gelince konuşur tabi

• Bilmeden kötü diyor ama bilen kötü dedimki

• Dedi mi ki*

• Bende daha yeni başladım vücut geliştirme için ağırlık çalışıyorum da sen hergün mü gidiyorsun spor salonuna yoksa 1 gün ara vererek mi? Bide protein ağırlıklı besleniyorsun sanırım hiç sebze meyve türü şeyler yiyormusun?

0|0
    0|0
    • 1 gün gidip 1 gün dinleniyorum hergün 1 porsiyon protein tozu içiyorum 35 g.
      Baklagil , yulaf lı yiyecekler yiyorum sabah yumurta özellikle beyazından öğlen tavuk veya bakla vs bu şekilde protein ağırlıklı meyvesi sabah aç karna elma ve erik bide yatarken yerim

• 3 ayda bayağı gelişme var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Dostum p90x öneririm.

Evde yapabilirsin..
    Başarılar. Vucut inşa etmek kolay değildir.

0|0
    0|0
  • 3 Aylık aşamada yağlarını yakmısın şu anda kas yok sende öncelikle yağ oranının düşücek ondan sonra kas yapmaya baslıyacak sana tavsiyem calırken vucudunu yakmaya calıs zorla yani vücut yansın ki daha cabuk gelişesin

0|0
    0|0
    • Piramit şeklinde calisiyorum ağırlık

• Her sette ağırlığı artırarak çalışma birden yüklemek yanlış olur

• gögus 60 mı basıorsun senin kilonun yarısından bile azım kollarım falan cop bende 60 atıyorum demekki gucun kilo veya buyukluk ile alakası yokmus

0|0
    0|0
    • 3 ayda 60 a çıkardım ilk başladığımda 10 kg le başladım

• vucud ufalmıs

0|0
    0|0
  • Bench 60 kaldıran adam bunla övünüyorsun :) kaç yaşındasın benim 17 yaşındaki yeğenim utanmasa 100 çalışacak

0|0
    0|0
    • 100 tekrar yapıyorum 60 ile? Ve 3 ayda başardım bunu yaşım 18 ilk başladığımda 10 kg ile başladım
      ve dostum daha 5 senem var biraz erken çamur atıyorsun

• 3x20 1 saat ara cardio bu arada sonra 2x15 1x10 süper set her hafta 5 kg artırıyorum süper de

• Kısa zamanda havaya giren kim kardes daha en baştan dedim yeni başladım diye 5 sene gideceğim daha 3 ay nere 5 yıl nere

• bir fark yokki?

0|0
    0|0
    • 3 ayda bir fark olmaz zaten de ben 10 kg verdim omuzlarım ve kollarım genişledi değişimden kasıt bu kas yapmaya zaten 5 veya 6. Aydan sonra baslanir 4 sene boyunca devam etmek gerekir

• Doğal olan olmaması zaten ama bende var ve paylaştım bunu sadece ben söylemiyorum zaten fitness antrenörü de söyledi ve bir üst programa geçtim 2 ay erken den

• sana özel mesajdan birkaç birşey sorsam sorun olurmu? spor ile ilgili

• Bumu kas :D kol kasını çek bakıyım :D ben 1 ayda bundan fazla kas yaptım be :D

0|0
    0|0
  • Spora başlama sürece 10 aydır canım kardeşim o yüzden kasma bu kadar olurmu?

0|0
    0|0
    • Dostum 10 kg verdim ve kendimi biliyorum çok fark var ama Türkiye de herkesin söylediği doğru zaten herkes Prof olmuş bilmeyen bile konuşuyor uzun uzun :D
      Eger fitness ile uğraşan biri isen mutlaka bilirsin ilk 3 ay sadece ısınma alışma programı gelişim 5 veya 6. Aydan sonra başlar ,

• Tamamda sen spora yeni başladğın için senin için başlama süreci yani acemiliği atma süreci 10 aydır üstelik sen kiloda verdin. Ben ordaki değişimi görüyorum merak etme. Senin daha yolun uzun onuda söyliyim. Ancak 1-2 senede herkesin görebileceği 1 değişim geçirirsin aklında olsun.

• daha cook calisman gerek

0|0
    0|0
  • daha bir halt edememssn daha cok yolun var

0|1
    0|0
  • Çok çalışman lazım hacı devam et faydasını görürsün ;)

0|0
    0|0
  • memelerin güzelmiş kanki güle güle kullan :D

0|0
    0|0
    • 60 kilo basıyor onlar l*n amele :D
      Sen kaç kaldırıyon 5 mi :D

• * görende bişey yaptın sanar bok torbasına bak hele

• Sen götünü yaydığın yerden hiç kalkma devam et mk kekesu seni

• 3 aya gore az bu vucut setleri artir ;)

0|0
    0|0
    • 3 x 15 yapıyorum kilolar zaten fazla fazla
      normalde 2 ay sonra geçecektir bir üst programa ama haftaya başla dedi hoca :) daha yolun başı hocam.

• Gelismekte gelismemekte senin elinde kardesim ne kadar onem ve ozen gosterir setlerde kacamak yapmazsan :) cok daha iyi olur ;)

• aynı vücudu 2 hftada yaptım

0|0
    0|0
  • Bu vücut ne olum ya :D bence sen hiç kas yapma sfnddndj

0|0
    0|0
    • l*n guldürme beni * tipe bak la bide dudagi uzamış dışarı ahahahah baban eldivenle mi Seviyo l*n :Dd

• Hadi sıpa kaybol artık cevap verdikçe resmin gözüküyor bak yazık burdaki insanlara

• Komiksin dostum :D hadi by

• Degısıklık nerde

0|0
    0|0
  • 3 ay boşuna gitmişsin hiç gitmeseydin.

0|0
    0|0
  • Bu ne anasınısatıyım ya miğdem bulandı.

0|0
    0|0
    • Evet haklısın sende çok iyi vücut var

• İğrençsin ya töbe töbe neyse Allah günah yazmasın.

• Hacı 3 ay ne cabuk geçti ya? Sen daha gecen gün fitness e başlıca video filan hazrlcm diyodun mk

0|0
    0|0
    • Şöyle 3 aylık bir programım vardı hoca dedi bir üst seviyeye geçebilirsin 2. Programı aldım başladım hadi hayırlısı :D

• Aynen hayırlısı

• Valla üç ayda 45 50 bench basabildim. d rahat basiorum ama kollar uzun olunca titreme oluyo sinir bozuyor dambel olarak 20 kg çalışıyorum max ve 3 ayda iyi bir sonuç elde ettim kol hariç omuz gogus 4 cm gelişti bel 3 cm inceldi kol 2 cm gelişti ama protein falan almyrum. Öncesine göre vücudun çok iyi basarilarin devamini diliyorum

0|0
    0|0
    • http://i.hizliresim.com/GbDaRV.jpg
      http://i.hizliresim.com/bQ6myn.jpg9

Böyle bir sonuç elde ettim sendeki değişikliği fark etmeyenler çok fakat o farki fitnessciler anlar takilma onlara ;) twiste çalış baya beli incelt mekike yüklen. Bende kilo skntisi var ama alamiyorum kilo yapck bsi yok :)

• Bench den ziyada peck deck ve dambel ile goguse yukleniyorum omuz makineyi durdurum asiri gelişti tisortleri kasiyor

• Bendede kilo sıkıntısı var ama veriyorum ben 3 ayda 10 kg verdim devam kardeşim bırakmak yok yeni başladık daha :)

• devam et abi protein ağırlıklı beslen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...