İddaa'da karşılıklı gol seçeneği nasıl oynanır?

iddaa da karşılıklı gol seçeneği nasıl oynanır arkadaşlar kg var oynamak istiyorum nasıl oynayabilirim?

Güncellemeler:
teşekkürler arkadaşlar oynadım kupon yattı zaten rusya gitti yunanistana yenildi:((

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Karşılıklı Gol Var/Yok

Nasıl oynanır?

Bir maçta her iki takımında karşılıklı gol atacağını düşünüyorsanız, bültende "VAR" kutucuğunu işaretliyorsunuz.

Eğer o maçta sadece bir takımın gol atacağını yada her iki takımında gol atamayacağını düşünüyorsanız "YOK" kutucuğunu işaretliyorsunuz.

İddaa'da bulunan bu oyun tipi sadece futbol maçları için geçerlidir.

Karşılıklı Gol Var/Yok oyununu 6 Eylül'den itibaren oynayabilirsiniz.

Örnek:

Ev Sahibi - Konuk Takım MS 3-0 (Karşılıklı gol "YOK")

Ev Sahibi - Konuk Takım MS 2-1 (Karşılıklı gol "VAR")

Kaynak: link

0|0
    0|0
    • Var Yok kutucukları olmalıdır oraları ısaretlıycen sen gorememıssındır

• yok netten bak istersen yok iddaa kuponu yaz bak yok herkes 0-1 in altını işaretle diyor ama bilmiyorum..

• bayiye sormalısın bizim burda var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• kg seçiyorsun çok basit. ama böyle oynama gereksiz bunu yapacağına üst oyna daha mantıklı ve getirisi var

0|0
    0|0
  • zaten kuponun üzerinde var yok diye seçenekler var onlardn biri işaretleyrsn başkada bişi yapmyrsn !

0|0
    0|0
    • seçenekler yok olsa işaretlicem zaten

• kolona maçı kodla sonra orda biyerede var yazıyor onu işaretle kg var oynanır

0|0
    0|0
  • var seçeneğini işaretliyorsun o kadar

0|0
    0|0
  • benim toto 4de 3le gidiyor bu hafta kesin zengin olucam :(

0|0
    0|0
  • Taraf bahsi ( 1-0-2 ) bölümünün bi sol bölmesinde VAR veya YOK yazıyor.Oradan oynuyorsun.

0|0
    0|0
    • Rusya geçen hafta berabere kalınca benim de 1000 liraya yakın paramı mahvetmişti.

• 2010 dan beri yenilmiyorlardı gittiler yunanistana yenildiler gruptan çıkamadılar olacak iş değil..

• Polonya maçında berabere yatışlarından sonra çok beddua ettim ahım tuttu :)

• Karşılıklı gol nette oluyordu sanırım hiç denk gelmedim :(

0|0
    0|0
  • Kupon da. "Var" yazıyo ..Sadece ona çeltik at..

0|0
    0|0
  • kg VAR YOK seçeneğini secerek

0|0
    0|0
    • seçenekler yok sorun bu zaten..

Yükleniyor...