Siz erkekler gerçekten sevmediğiniz ama beraber olduğunuz bir kadının ağzından alıp bir şey yer misiniz?

Siz erkekler bi kadınla/ kızla berabersiniz, ama gerçekten sevdiğiniz aşık olduğunuz için değil, yanlız kalmamak için ihtiyaçlarınızı karşılamak için biri ile birliktesiniz. ona bi anda şu mandalinayı ağzında çiğne sonra benim ağzıma ver dermisiniz? kız sormuyo, kendi isteğinizle birden öyle bişey dermisiniz sevmediğiniz halde?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Kız ne kadar temiz, ne zamandan beri tanıyorum. soruları gelir aklıma bu soruya cevap vermek için ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ihtiyaç ne demek ? sevişmek mi? vah vah ne hallerdeyiz

0|0
    0|0
  • Cok zor.

0|0
    0|0
  • o ne be? iğrenç...

0|0
    0|0
  • senin bu yazdığın soru mu şimdi. ne saçma bişey ne amacın ne sein .kendine sor bunu.siz erkeklermiş miş te.kızlara sor bu saçma soruları...

0|0
    0|0
  • ihtiyaçlarımı karşılamak için hiçbir kadınla birlikte olmadığım için tam cevap veremeyeceğim ama sadece olası bir durumda yapabileceğimi söyleyeyim, benim karşımdaki kadının dişleri temiz, tırnakları bakımlıysa muhtemelen yerim...

0|0
    0|0
  • deli gibi seviyor olsam da yapmam. ne saçma birşey? gerçekten sevmediğini düşündüğün ama beraber olduğun biri mi yaptı bunu? sen de burdan yola çıkarak sevdiğine mi karar verdin?

0|0
    0|0
  • güzelse ağzından bal yerim

0|0
    0|0
  • Yatak arkadaşlarının birbirlerine deymeyen bir yerleri mi var da dilleri,çiğnedikleri kalsın :)

0|0
    0|0
  • lan ne biçim yaşam a.q düzgün şeyler yapsanıza...

0|0
    0|0
  • ne iğrenç bir soru be dünya güzelide olsa yine yemem

0|0
    0|0
  • imkansız birşey bu seviyor

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum kızın ağzından bile yemem tiksinirim ben..

ama büyük konuşmamak lazım yine :)

0|0
    0|0
  • ıyyykkk asla...

0|0
    0|0
  • Ne gerek var böyle şeylere :)

0|0
    0|0
  • Sevsemde yemem

0|0
    0|0
  • iğrenç bişey

0|0
    0|0
  • bu sorular yuzunden intihar eden cikmazsa helal olsun senaryoya bak abi

0|0
    0|0
  • hayır asla.yapışık ikizim dahi olsa asla yapmam

0|0
    0|0
  • sevdiğim insana bile yapmam bu iğrençliği ya.neyin peşindesin neyin kafasını yaşıyorsun.oldu one cup two girl olsun bari.hey allam ya.

0|0
    0|0
  • Sanırım karşıdan bi boşalma yaşanıyor ki.Her türlü pisliği barındırma potansiyeli yüksek iki cinsel organı yalamak öpmek sorun olmayacakta senin bu sorduğun sorun olacak daha neleer

0|0
    0|0
  • Valla tuvalete gidip çişini yaptığınız yerleri birbirinie kavuşturduğunuza göre öbür türlü şeylerde sorun olmaz sanırsam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu kızı sevdiği manasına gelmez , sadece o çocuğun midesiz olduğunu gösterir ...

0|0
    0|0
  • o nasıl bi fantazidir...

0|0
    0|0
  • sevmeden olmaz

0|0
    0|0
  • ıy ya :(

0|0
    0|0
  • iqrencc yha