Bisiklet bakıyorum yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar internetten bisiklet almayı düşünüyorum ve fren konusunda titizim ve araştırıyorum (daha önce frenler yüzünden uçup ambulanslık olmuştum) Disk fren mi V fren mi daha kullanışlı ve dayanıklıdır. Birde oturduğum yer bol yokuşlu bir yer yani dağ bisikleti alıcam. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle söyliyeyim atraksiyonu seviyorsan dağ bisikleti al derim
    şehir içerisinde kullanacaksan şehir bisikleti al derim özellikle katlanabilir olanları çok işine yarar otobüste vapurda ekstra ücret ödemekten kurtulursun

bisikletinde motorsiklet gibi tarzına hitap etmesi ondan önce ihtiyacına hitap etmesi önemli bende 2 adet bisiklet var atraksiyonlu işleri sevdiğim için dağ bisikletim var ama şehir içerisinde katlanabilir bisikletimi kullanmaktayım oldukça işime yarıyor yorulduğum yerde katlayıp otobüse biniyorum hatta işe bile gidebiliyorum ihtiyacın neyse önce onu tespit et sonrasında ona göre tarzını belirle derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende 15 16 yaşlarındayken bisiklet hastalıkdı şimdi arabalar :) sana her konuda yardımcı olabilirim v fren eğer kaliteli değilse çok uzun ömürlü olmaz biraz eski tip pabuçlu fren nihayetinde ama disk daha iyidir fakat disk frene alışman ve bakımını yaptırman lazım. dağ bisikleti hangi marka alacan?

0|0
    0|0
  • disk frenler güzele benziyor bu arada fren ne kadar saglam olursa olsun 2 teker üstündeyken her zaman için risk var demektir

0|0
    0|0
  • Benimkini satiym knk hiç kullanma imkanım olmadı. Her yıl da bakımını yaptırtırım. Ön arka disk
    Bianchi aluminium24 bir bak

0|0
    0|0
  • V freni hiç bilmem ama disk fren çok iyi bence.

0|0
    0|0
  • v fren daha iyi hem masrafı daha az

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aman boşver kıçını başını kırarsın bacım ^^

0|0
    0|0
    • boynumu incitmiştim ama bisikletsiz de olmuyo bacım :D

Yükleniyor...