Kapat

Bankasya liginden süper lige çıkan takımları değerlendirir misiniz ?

Bankasya liginden süper lige çıkan takımları değerlendirir misiniz ?

Kasımpaşa , Akhisar , Elazığ . . .

Siz bu üç takımdan hangisinin cıkması daha ıyı oldu , ligimizi renk katar dıyebılıyorsunuz ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kasımpaşa ' yı istemedikçe süper lige geliyor adamlar istanbulda ' ki takım sayısı yeter bence onun dışında akhisar belediyenin kalıcı olacağını düşünmüyorum ligimizde Elazığ ' ın yıllar sonra gelmesi beni sevindirdi açıkcası ;))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• Futbol sever olarak değerlendrme yaparsam kasımpaşa zaten ligin ağır başlarndan olmaya başladı nezaman ne yapıcağı belli olmayan inişli çıkışlı hç iddiası olmayan güzide bii kulub... akhisar ise memleketm olan manisanın bii ilçesi ve bu sezon çok iyi işler yaparak sınırlı kadroyla tarihinde ilkkez süperlige çıktılar ve şuana kadrda mevcut kadroyu korudular.. elazığspor ise daha önce bu ligde boy göstermş ekiplerdn biri lige renk katcak takımlarn başında gelyr onlarda mevcut kadroyu korudular ve yeni takviyeler yaptılar özellkle ivesa.. herve tum.. sezer badur gibi yetenkli oyuncular aldılar bakalım bu sezon hangi takım kalıcı olucak..

0|1
    0|0
  • İlçe takımlarının süper ligde olmasını pek istemiyorum açıkçası o yüzden sadece Elazığspor'un çıkması daha iyi oldu.

0|1
    0|0
  • kasimpasayi sevmiyorum akhisari alnindan opuyorum elazigida tebrik edip 3 puanla ugurluyoruz

0|1
    0|0
  • bence geldikleri gibi giderler

0|0
    0|0
  • geri gidecekler

0|0
    0|0
Yükleniyor...