Bacaklarim cok kalin?

Vicudum normal incelikte ama bacaklarim cok kalin. Ozellikle dizimden yukarisinda cok kalin bacaklarim. İnceltmek icin ne yapmaliyim?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• 17 yıllık sporculuk hayatımdan sonra 5 yıldırda antrenörlük yapmaktayım sorun izninle cevap vereyim.

Olay yağ yakmak. Yapacağınız şey ise yağ metabolizmanızı çalıştırmak. Buda yaptığınız aerobik sporlarda (yüzme, koşu, bisiklet) uzun süreli düşük şiddette olması lazım.
    Unutmayın egzersiz başladı 20 dakika orta tempo koştunuz ve yoruldunuz. Kaç kilo verdim diye düşünüyorsunuz, üzgünüm hiç yağ yakmadınız. Sadece su ve ödem attınız.

Yağ metabolizmanız egzersize başladıktan 20 dakika sonra devreye giriyor. Eğer egzersize 20 dakikadan sonra devam ederseniz yağ yakmaya başlarsınız.

Diğer dikkat etmeniz gereken şey; Yedikleriniz. Lütfen sağlıklı şeyler tüketin. Günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını internette ki makaleleri takip ederek hesaplayın. Ve geriye matematik kalsın.
    Günlük almanız gereken kaloriden fazla alırsanız kilo veremez alırsınız. Dengede tutun ve kağıt kalem hesap yapın.

Bol şans

1|0
    0|0
    • tesekkurler

• İmkanın varsa bir diyetisyene danışman önemli bir öncelik. Ancak durumun müsait değilse hiç gerek yok.

Vücut Yüzey Alanınız: 1.76 metrekare
      Yağsız Vücut Ağırlığınız: 50 kg
      İdeal Kilonuz: 59 kg
      Vücut Kitle İndeksiniz (BMI): 24.4 kg /
      metrekare
      Sonuç: Kilonuz tamamen normal

Bu kısımları at çöpe. Yüzeysel ölçüm yapmadan doğru sonuca ulaşmak imkansız.

Bölgesel zayıflama diye bir şey yok. Sadece yağ yakman lazım. Onun içinde aerobik temelli egzersizler çalışmalar yapacaksın. Tek çözümü bu.

• anliyorum..

Erkekler Ne Diyor 12

• Büyük Totolu - Büyük Gögüslü - Balık etli hatun - Hafif Göbüşü olan hatun - Etli butlu dolgun hatun - Olan kızları sevmeyipde incecik vitaminsiz. kemikleri sayılan kızlardan hoşlanan erkekler..

- Gitsin Tanga giysin..
    - Annesiyle kadın günlerine falan gitsin.
    - El işi nakışla falan uğraşsın.

Not: AÇIK VE NET !

1|0
    0|0
    • Erkeklerden dolayi istedigim bir sey degil bu :) aynaya baktigimda belim ince bacaklarim kapkalin bu orantisizluk beni rahatsiz ediyor bunun icin istiyorum ince olmalarini :) ama saol cevap icin. guzeldi.

• ALKIŞLIYORUMM !!! :)

• Teşekkur ederim :)

• dedik okadar pac-man gibi yeme surekli diye

0|1
    0|0
  • yağları aldır.

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • Koşma, günde düzenli olarak 1 saat yürüyüş yap derim

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok boşverr

0|0
    0|0
  • Spor yap kardeşim herşeyi ben mi söylim halla halla

0|0
    0|0
  • Neşter kullan :D :D :D

0|0
    0|0
  • koşup bol bol terleyeceksin.

0|0
    0|0
  • Az ye kolayı kes basen yapar süt içmeyi dene boy alırsın ve kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Erkekler kalın dolgun bacak sever çöp bacaklı kızları fazla çekici gelmez.

0|0
    0|0
  • kalın bacak oysh :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen bendede var çok rahatsızım hafifde kas var sendedemi öyle

0|0
    0|0
    • Ya ayak bilegimden dizime kadar incr dizimden yukarisi kalin. Dizimden yukarisinda kas yokda ayak bilegimden dizime kadar kas.

• neden? :(

• imkansız bişey ama alışmaya bak daha sonra gözüne normal gözükür

• Fazlaliklari kes

0|0
    0|0
Yükleniyor...