Merhaba arkadaslar ya psikolojim artik bozuldu aartik ya?

Ya arkadaslar ben fazla yemek yemem iste yemedigim halde kilo aliyorum daha fazla çok kilo aldim 160 boyum 86 kiloyum metolizmam çalışıyo cok ter akitiyorum tuvalet sorunum yok ama kilo yine alıyorum anlamadim gitti ne yapicagimi sasirdim artik birseyler önerin lütfen

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hamur işlerini kes şekeri azalt ve öğünlerini normal ye ne çok az ne çok fazla ama öğün atlama hiç bir zaman çünkü vücut aç kalırsa yenen yemeği tekrar aç kalırım diyerek aç kaldığında kullanmak için yağa çevirip stok yapar bu yüzden gerekirse 5 öğün yenmesi ama bunlarda tabi pilav falan gibi şeyler değil meyve salata tarzı lifli meyveler tercih edilmeli.
    Tabiki en iyisi diyetisyene gitmektir. Yazdıklarım sadece bilgi amaçlıdır en iyi tavsiye vücudunuzun durumuna göre yapılacak değerlendirme sonucu doktorlar verir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bendede tam tersi bir durum var 1.86 boyum var 61 kiloyım erkek oluduğum halde inan bana normal bir insandan 2 kat daha fazla yemek yiyorum ama.
    -Vucudunu sıkı bir sporla desteklemelisin, ayrıca az yemek değil kalorisi az yiyecekler yemek önemlidir
    bu arada şu anda dejavu yaşıyorum kardo :))

0|0
    0|0
  • Sen herşeyi metabolizmana bağlamışsın , kıcı kaldırıp hareket ettireceksin.

0|1
    0|0
  • Fark ediliyo o zaten cümle içinde iki defa 'artık' kullanmış sın

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yaparsan bu kadar kasarsan alırsın tabi !
    Rahat ol, senden kıymetli mi?
    Sevgilin ne diyor kilon hakkında?

0|0
    0|0
  • yemek düzenini düzeltmen gerek sabah kahvaltıda ögle ve aksam yemegi az ck az ama sık sık yiyebilirsin. bide günde 10 bin adım yürü

0|0
    0|0
  • doktora git diyet hazırlasın sana sonra spor salonuna yazıl yoksa o kilolar basına ilerde dert açar kardeşim.

0|0
    0|0
  • boğazı biraz daha kıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hastaneye git tiroidte sorun olabilir

0|0
    0|0
  • yemeğe oturmadan önce 1 su bardağı suya sıkılmış limon iç yemekten hemen sonra egzersiz yap akşam 6dan sonra yeme

0|0
    0|0
Yükleniyor...