Bu basenlerimi eritemiyorum? birisi allah rızası için yardımcı olsun artık çıldırcam?

koskaca 103 santim basenim var. Çıldırcam artık ya 10 cm nasıl vereceğim ben? ne yaptıysam olmadı lütfen birisi söylesin :(

koşu yaptım , kavitasyon yaptım olmadı. Arkadaşım pilates yapmış faydasını görememiş bende onun yerine fıtness a gideyim diyorum bu seferde kas yaparım diye korkuyorum napıcam ben :(8

basen eritmenin en iyi yolu nedir l carnite hapları filan işe yarıyor mu? ya da bitkisel ürünlerde olabilir lütfen yardımcı olun :(

en çok iç bacaklarım var resmen yağ kütlesi

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 17 yıllık sporculuk hayatımdan sonra 5 yıldırda antrenörlük yapmaktayım sorun izninle cevap vereyim.

Olay yağ yakmak. Yapacağınız şey ise yağ metabolizmanızı çalıştırmak. Buda yaptığınız aerobik sporlarda (yüzme, koşu, bisiklet) uzun süreli düşük şiddette olması lazım.
    Unutmayın egzersiz başladı 20 dakika orta tempo koştunuz ve yoruldunuz. Kaç kilo verdim diye düşünüyorsunuz, üzgünüm hiç yağ yakmadınız. Sadece su ve ödem attınız.

Yağ metabolizmanız egzersize başladıktan 20 dakika sonra devreye giriyor. Eğer egzersize 20 dakikadan sonra devam ederseniz yağ yakmaya başlarsınız.

Diğer dikkat etmeniz gereken şey; Yedikleriniz. Lütfen sağlıklı şeyler tüketin. Günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını internette ki makaleleri takip ederek hesaplayın. Ve geriye matematik kalsın.
    Günlük almanız gereken kaloriden fazla alırsanız kilo veremez alırsınız. Dengede tutun ve kağıt kalem hesap yapın.

Bol şans

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Başkalarının söyledikleriyle hareket etmeniz doğru olmaz fitness a gidin aklınıza takılan sorulara da cevap bulursunuz

0|0
    0|0
  • Titreşimli masaj ya da spor aletleri kullanın ve sauna tipi eşofman kullanın. Thermaljell diye bir ürün var kullanabilirsiniz doğal ve yan etkisiz. etkili olur.

0|0
    0|0
    • kullandım olmadıı :(

• 20- 25 yaşlarındaysan sebze meyve ağırlıklı beslen 30 yaşına böyle girmemeye çalış

• 19 um

• kımı yakamaz sanırım sende ölesın bosuna yorma kendını

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0
  • biçimliyse aslında bu ölçü bir avantaj rt de. değerini bil. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genetik bir durumsa erimesi cok zor diye biliyorum

0|0
    0|0
    • anneminde böyle şekil olarak ama teyzem incecik :/

• Doktora giden arkadaslarim var. Genetikse erimez veya cok dusuk bir ihtimal demis. Inceltici krem denedin mi? Ise yariyor mu acaba

• denedim hiçbir fayadsı yok hepsi para tuzağı

• cevabını bulursan bana da söyle.

0|0
    0|0
    • senin kaç cm basenler

• ölçmedim ama pantol bedenm 30

• Titreşimli masaj ya da spor aletleri kullanın ve sauna tipi eşofman kullanın. Thermaljell diye bir ürün var kullanabilirsiniz doğal ve yan etkisiz. etkili olur.

Yükleniyor...