Vücut geliştirme? bench presste tek tekrar kaç kilo?

benchte tek tekrar kaç kilogram kaldırıyorsunuz? sitenin seviyesini bir ölçelim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• ben anca 15lik dambıllarla çalışıyordum :ı
    şu an bol keseden sallayanlara nr gülüyorum çoğunun kolu çalışmayan adamdan farklı değildir

0|0
    0|0
    • sallamazlar ya en fazla kaldırdıkları ağırlığa 10 kilo eklerler belki :P

• ay aman banane ya neyse kaç basıyorlarsa bassınlar :D

• 1 kaldırırım sanırım :)

0|0
    0|0
    • Daha önce hiç denemedim. :) pazardaa 5 kilo kaldırabilmiştim rekorum 40 kilo arkadaşımı havaya kaldırmam en yükseği bu :)

• benle ne kıyaslıyon ben 10 yıldır vücut geliştiriyorum maksimumum 145 kilo :d

• Ben normalde 40 kilo kaldırıyorsam sen normalde 200 kilo falan kaldırırsın ne yaptınız siz ya dağları yıkarsınız :)

Erkekler Ne Diyor 9

• 70basıyorum 10x4

0|0
    0|0
  • 50 kilo da ben başka bişey merak ediyorum alakasız gerçi kardiyo en etkili nasıl yapılır göbek yağlari için koşu bandında mesela

0|0
    0|0
    • kardiyo yapıp sonra ağırlık çalışması yap beraber götür tek başına beş para etmiyor

• Cok yoruyo be hocam sigarada var

• ney vücutmuş anasını saatim seni begenen öyle begensin kardeş

0|1
    0|0
  • ilk set 60 , ikinci set 75 , üçüncü set 85 , dördüncü set 95

0|0
    0|0
  • Rekorum 95 :)

0|0
    0|0
    • o da iyiymiş adonisli arkadaşım :D nickten belli

• Ya o seviyeye ulaşamadım tekrar ama :D ben hard çalışmayı sevmiyorum. Şişik kaslar felan. Biraz daha fit ve sıkı olmak daha iyi. Az kilo çok tekrar :D

• İlk haftadayim 30 basabildim

0|0
    0|0
  • Arkadaki kişinin destegiyle:) 80 kilo filan kaldırıyorum.

0|0
    0|0
  • 80+ bar

0|0
    0|0
    • göğüs kası çalış biraz o nedir öyle karın kasların biraz belli oluyo göğüs yok

• adamda jason statham tarzi vücut var hocam öyle demekle olmuyor trapezleri çabuk gelişip göğüste zorlanan cinsten ama iyi barfiks çeker

• Ben askerde 14 kilo verdim ve vücudum da ki kas oranı %60 azaldı. Geldikten bir sene sonra iki ay boyunca düzenli çalışarak ve 13 kilo daha alarak biraz toparladm daha sonra yine bir 8 ay ara verdim ve tekrar başladm 3 aydır düzenli çalışıyordum son bir aydır da supplement kullanıyorum eh bu kadar oluyor :) herkes öyle söylüyor ama programımın Jason stathamla alakası bile yok :)

• 10 kilo

0|0
    0|0
    • kolunu kaldırsan on kilo zaten

Yükleniyor...