Agırlık calısması insanın kendisini korumasına yardımcı olurmu?

agırlık çalısıyorum kavga sırasında yararını görürmüyüm kollarım felan iyi

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum ama genelde erkeklerin bana endişeli gözlerle baktığını hissediyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl kavga edeceğini dövüşecegini bilmedikten sonra kas yığınından bbaşka bir şey olmazsın işe yaramaz yani

0|0
    0|0
  • Yarayabilir ama ayni zamanda dövüş tekniklerini bilmen gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İster istemez görürsün ama kavga etmek için ağırlık çalişman biraz değişik bir düşünce

0|0
    0|0
  • gorunusle korkutursan anca belkı :) teknık bılmedıkten sonra teknık bılen cop adam bıle ındırır senı asagıya

0|0
    0|0
  • görürsün ama daha çok güreş tarzı kavgalarda. yumrukta filan çok bir değişim olmuyor adamı itip kakarken fazladan iki kişi adama girişiyormuş gibi hissettirir

0|0
    0|0
  • ben 18 yaşındayım resimden görüldüğü gibi milli sporcuyum boksörüm sırf spor yok sokakta kavga etmek miş yok muymuş yok şuymuş saçma birşey adam akıllı sporunu yap kavgayla işin olmasın

0|0
    0|0
  • Hantallaştırır ve normal kasa göre kaslarına daha cok kramp girer knk. Sadece yumruğun okkalı olursa yarıyo. Arka pazu çalışman lazım.
    Ha ama başlarda kendindeki değişimi görünce ona buna dalıyon knk gaza gelme :D

0|0
    0|0
  • Kavga etmek insana yakismaz sporu saglik icin yap

0|0
    0|0
  • teknik kazanmadıktan sonra çöp gibi adam gelir benzetir seni teknik önemli güçten önce

0|0
    0|0
  • Teknik bilmedikten sonra kofi kalırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...