Deniz/Havuz gibi yerlerde yüzme bilmeyen genç kızları gören erkekler ne düşünüyorsunuz?

Ben de yüzme bilmiyorum da :) deniz havuz gibi yerlerde yüzdüğümü sanıyorum sadece, merak ediyorum komik mi buluyorsunuz? düşünceleriniz nedir erkekler?

Güncellemeler:
beyler o bu değil ablam kaç yaşına gelmiş hala simitle yüzüyor :/

0|0
817

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben de yüzmeyi bilmiyorum, öğrenmeyi de düşünmüyorum, kollukla kendimi çok güvende hissediyorum, şahsen daha hiç alay eden görmedim tam tersine özellikle kızlar yardımcı olmak istiyor, bence kolluk simit vs. takmak heryaşta normal birşey ve oldukça keyifli yüzüyorum.Eskiden kolluk simitle yüzmek bir tabu idi ama şimdi bir çok insan bu şekilde yüzüyor ve bu doğal bir seçim, ben yüzerken hiç komik bulan bir erkekle karşılaşmadım şahsen. Sexy bulanlar hariç:)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Erkekleri bosver once sen ne dusunuyorsun onu soyle?

Canin allah'a emanet gidiyorsun olabilir mi ?boyle bir sey

Kendi canin icin mutlaka yuzme bilmelisin bu buz patenti veya ,karda kaymaya benzemez canindan olursun..

Onun icin ilk isin suda hayatta kalmayi sonra yuzmeyi ogrenmelisin..

Su ustunde kalmak ile yuzmek farkli seylerdir .Cok bilinenin aksine yuzme bilen de cok rahatlikla bogulabilir.Su ustunde kalmak her sartda ve durumda suyun ustunde kalmanizdir,teknigi cok farklidir.Baska bir ornekte her yuzme bilen cankurtaranlik yapamaz onunuzde adam bogulur hicbir sey yapamazsiniz veya bogulurken sizide bogar eger teknigini bilmiyorsaniz.

Hic yuzme bilmeyen bir kisiyi denize atin sakin olarak dursun hicbir sey olmaz ,batiramazsiniz,ancak o kisi ne zaman cirpinmaya baslar hoop suyun dibine iner hizla ,ancak tatli suda durum farklidir ve kaldirma kuvvetinin azligi nedeniyle yuzmek daha zordur,bogulma olayi daha hizli olusur.Kisaca hemen acilen yuzme ogrenin Erkekler yuzmeyi iyi bilen bayanlar a daha cok ilgi gosterirler cunki risk altinda degillerdir.cankurtaranlik yapmak zorunda kalmazlar ,(suni tenefus disinda )

2|0
    0|0
  • bazı insanlar ana rahminde bulunan fetus(amniyon)isimli sıvının içinde kurbağalama sitilinde yüzmeyi öğrendikleri için,yüzme bilmeyenlerle alay edebiliyorlar;ama ben yüzmeyi doğduktan sonra kaptığım için gülmüyorum...

2|0
    0|0
  • Yüzme bilmiyorsan,caktırmıcan, suda oynayacan..Fazla derinlere gitmeden suya gir cık ...Ben şahsen öyle yapıyorum..

2|0
    0|0
    • bide karadeniz hamsisi olcan :D

• valla sana tek şey söyleyebilirim gerçekten bravo fiyonk.Bu cümleyi kurarken inan sendeki bu mantığa sahip olabilmeyi isterdim :) ama aklımdan bile geçmemişti :))) sesli güldüm yavvv...

• ciddimisin dalgamı geçyosun bilmiyorum ama kendmden çoğ memnunum:) yinede teşekkür ederim:)

• Koyver gitsin taktığın şeye bak.Bırak ne düşünürlerse düşünsünler ama can güvenliğin için bir an önce yüzme öğrensen iyi olur...

1|0
    1|0
    • gerek yok hocam 1.87 boy 1.80 ne kadar acılmam yetiyo bana : )

• vayy boylar aynıymış ikimizin de.damacana latifeydi bu arada :)

• Damacanayı Ciddiye aldığımı düşünebiliyormusun :D iki damacana,ben ve plaj :D

• 4 yaşımda bir dalgayla denize düşüp yaklasık 30 saniye suyun dibini boylayarak neredeyse bogulmak üzereyken başka bir dalganın kıyıya atmasıyla hayatı kurtulmuş birisi olarak söze başlıyım =)

20 yıl ne denize ne havuza yüzmek icin girmedim zaten yüzmeyi bırak boyum 1.90 olmasına ragmen iki adım öteye gitmeye cesaret edemedim ve hep kuru kuru güneşlendim :D bundan 6-7 yıl öncesinde aqua park'ların birisinde deli cesareti göstererek artık yüzeceğim uleynnn diyerekten atlayışımı gerçekleştirdikten sonra suyun üzerine cıkmayı,akabininde 10 dakika içerisinde suyun üzerinde kalmayı ögrendim ki havuz suyu denizden daha kötü boğulmaya daha müsaittir,kaldırma kuvvetinin denize göre azlıgı hepimizce malum.Aynı aqua park'ta 3 gün bunları tekrarladıktan ve biraz cabaladıktan sonrada zaten kulaç atmayı da ögrendim,ha bu arada ilk olarak ters yüzmeyi ögrenmiştim oldukca eğlenceliydi. Yüzmeyi hayatını kurtarmak icin değilde eğlenmek icin ögrenmelisin en azından,cünkü yüzmek gibisi gerçekten yokmuş.

1|0
    0|0
    • aqua larda ki havuz derinliği 1,60 felan gibi yüzmeyi hiç bilmeyen biri bile cüce değilse kayıp suyun içinde ayağa kalkabiliyor. bu arada aqua yı öyle ballandır ballandır anlattın ki şimdi işten çıkıp soluğu beylikdüzünde almak geldi içimden.

• 1.60 değil istanbuldakilerden bahsetmiyorum ben bodrumda yaşadım o deneyimi :) havuz derinliği 2.40' idi ki ben de 1.90'ım anca kurtarıyor =D ballandıra ballandıra anlatırım tabi zevkli değilmi :))

• yüzme öğretmeyi düşünüyorum sevabına

1|0
    0|0
  • Bunda komik bişey yok kimse gülmez rahat ol zırvalama:) ama öğrensen kendin için güzel olur yüzmenin zevkini alırsın

0|0
    0|0
  • ya bunda gülünecek yada bı komiklik oluşturacak yokkii bence sen rahatına bak öğrenmeye çalış

0|0
    0|0
  • gel gel bogulcan sen yoksa.

1|0
    0|0
  • hıcbısey ...

0|0
    0|0
  • bulmuyorum diyemem ama sempatik geliyorlar...

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum.ama öğrenmek lazım bi özel hoca filan bul kendine yada ne biliyim kursa git öğren.

0|0
    0|0
  • olabilir doğal birşey neden komik olsun ki.

0|0
    0|0
  • ...

Ördek olmadığı sürece komik değil.

0|0
    0|0
  • bence sadece nefes alsanız yeter

0|0
    0|0
  • ozellikle denizdekileri uzaktan izleyerek. Allah ım, yüce rabbim, inşallah bogulur nolur yalvarırım bi kramp girsin şu kızaa, hazır yüzme bilmiyorken bogulsun da bana ekmek cıksın. gidim kurtarım da o günü boş geçmeyelim diye düşünüyorum :D

0|0
    0|0
    • sen çok yaşa ya dua ya bak :D

• 4-heleki aynı anda hem eşinden/sevgilisinden ayrılmıs hem de yakını vefat etmiş birisini bulursanız, offf, ha sayısal tutturmussunuz ha bu olay. yüzde yüz çantada keklik.

5-yolda otobustee vs agır birşey tasıyan yada yardıma ihtiyacı olana kibarca ve cool bir şekilde yardımcı olmak,ilgilenmiyormuş gibi yapmak.yani amac yardım gibi gozukmeli.

ohooo bu liste cok boyle ya

• ay ne kadar plancısın iğrenç.

ben de yakınlarımı kaybettim, tam tersi bu olay beni erkeklere itmedi, depresif oldum daha çok.

gerçi şu an iyiyim de.

• çok seksi buluyorum şahsen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yüz(e)meyince suya girip havuz kenarında ya da denizde öylece duruluyor galiba... :))) Komik bir görüntü. Öğren, zor değil yüzmek

0|0
    0|0
  • öğrensene yüzmek gibisi varmı yaa erkeklerle alakalı değil ama yüzme bilmek güzel bişey ayrıca yüzme bilmek sünnetmiş.

0|0
    0|0
  • ben de profesyonel yüzücu değilim ama kendi çapımda yüzüyorum :) ve yüzerken kendim hariç kimseyle ilgilenmiyorum.. :))

0|0
    0|0
  • alay etmeyi pek severler

0|0
    0|1
  • fobim var öğrenemiyrum , denizede girmiyorum zaten sevmem ben öyle yerleri

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum malesef.

0|0
    0|0
  • çok iyi yüzerim yüzemeyene de karışmam