Spor salonuu? Lütfen bilen kişiler cevaplasın :)?

Merhabalar iyi akşamlar :) Bir sene içinde baya bir kilo aldım aslında hiç belli değil tshirt lerle falan ama tartılınca ortada herşey. Babamın arkadaşı spor salonuna gidiyomuş babamda beni kaydetcek. Sorum şu spor salonu nekadar yararlı olur günde 1-2 saat ile ve haftada 3 veya 4 günle? Bide kilo olayı şöyle mesela karın kasları sımsıkı ama üstünde yağ tabakası var işte :D

Güncellemeler:
1.77 Boyum var omuzlarım arkadaşlarıma göre geniş şu an 84 kiloyum yazmamışım unutmuşum bide güzel sanatlara hazırlık kursuna gidiyorum haftanın iki günü 6-7 saat sandalye tepesinde çizim yapıyorum! :D
Aradığım cevapları buldum çok teşekkürler :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonu gayet iyi gelir tabi ki ama mutlaka spor salonu görevlisini dinleyerek yapacaklarını yap. Vücudunu ısıtmadan kondüsyon aletlerine geçme, ağırlık kaldırma. Kas yırtılması ve lif yırtılmalarına kadar gider bu iş. Ayrıca L-Cartine tarzında yağ yakıcılar önerirlerse kattiyen alma. Aynı şekilde protein tozu sakın alma. Proteion tozunun yapacağı kas sahte kastır.3 ay 4 ay boş bırak spora devam etme anında yağa dönüşür ve tekrar o yağı yakmak eskisinden daha zor olur.
    L-Cartine gelince malum spor yaptığın yer kapalı bir mekan. Hava sirkülasyonu kısıtlı olacağından kalbini ve organlarını daha hızlı çalıştıracak bir ilacın faydasından çok zararı olur. Alacaklarını doğal yollarla almanı tavsiye ederim. Spor salonu sahibi sana över ama para kazanmak için över düşme bu oyuna.
    En iyi yağ yakıcı bitkisel ürünler, en iyi protein tavuk, yağsız kırmızı et (sınırlı), balık, yumurta (sarısı hariç haşlanmış)

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim dostum cevabın için dikkate alıcam bunları zaten kimyasallara bende sıcak bakmıyorum :) Ne o öyle balon gibi :D

• Rica ederim, elbette yardımcı olabilirsem ne mutlu. Şimdilik ben. yüksek müsadenle uyuyayım. Ayrıca. sporcu için uykuda çok önemli bir. faktördür.:) Allahaısmarladık görüşürüz. Eic için ayrıca teşekkürler

• İyi akşamlar iyi uykular hocam rica ederim yapabildiğimiz bir eic :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ilk basta gunluk 3 er saat yap. Yaglarin icon kardiyo yapmalisin zaten sana spor salonunudaki hocalarin yardimci olacak. Ve karin kasi olupta ustunde yag tabakasi herkeste vardir onemli olan daha cok karin calisman cunku zaten yeterince kas yapin olsaydi yag tutmasi daha zorlasirdi

0|1
    0|0
    • 1 sene önce sixpack çıkar gibiydi sonra basketbol falan bıraktım bide güzel sanatlara giricem diye kursa gittim günde 6-7 saat oturup çizim yapınca bide aburcubur tarzı şeylerede kardeşim saolsun çok alıştım durum bu oldu teşekkürler cevap için :)

• Rica ederim sixpack yapmak istiyorsan duzenli olarak calismalisin cunku karin yaglanmaya cok mumkun bir bolge hele ki erkeklerde

• Bu sene çalışmaya başlıyorum aynı zamanda üniye hazırlanıyorum vakit bulabildikçe spor salonunda olucam işte :)

• Sağlıklı beslenmeden spor hiç bir işe yaramaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kilo verme olayında önemli olan yaptığın antermanlar değildir, önemli olan beslenmedir.
    spor sadece extradan kalori yakarak kilo verme sürecini hızlandırır.

Yani spor salonuna gidicem diye saçma sapan beslenme, kendine güzel bir beslenme programı oluştur.

0|1
    0|0
    • Onun için diyetisyenden beslenme programı almayı düşünüyorum. Zaten sadece kilo verme amaçlı değil sürekli devam edicem belki ilerde mma ile ilgilenebilirim :)

• ahaha :D vücut geliştirmeye ilk defa başladığımda bende MMA hayalleri kuruyodum ama çeşke okadar kolay olsa :D

• Ahahha desene aynı yoldan ilerliyorum şuanlık :D

• Spor salonu iyidir. ben birgün aralıklar ile gidiyormsende büyük ihtimal öyle gidersin 1-2 saat yetiyor zaten bazı günler uzuyor ilk 1 ay felan biraz fazla koşu yaptırıyorlar kondisyon otursun diye sonra rahatlarsın yemene biraz dikkat edersen yağ tabakasından kolayca kurtulursun zaten

0|0
    0|0
    • Dostum haftanın iki günü güzel sanatlara hazırlık kursundayım o iki gün bütün gün oturup çizim yapıyoruz :D Zaten o iki günü eliyoruz mecbur o günler gidemem geriye kalan günlerde çalışıcam işten sonra spor salonu yani zor rutin :D

• Kosu yap

0|0
    0|0
  • bütün insanların kasları sımsıkı zaten sorunda zaten üstündeki yağ tabakası

0|1
    0|0
  • 3 ay 200 lira

0|0
    0|0
  • Dostum para verme sana bir isim verim tony hill videolarini izle aynisini ewde. yap fitsin

0|0
    0|0
    • Dostum yok ya çok bişey ödemiycez zaten hem babamda gelicek oyüzden şart. :D

Yükleniyor...