Selamlar bir sorum olacaktı boy ile ilgili?

bir genç kızımız var kendisi minicik kuzenim oluyor bir öncki sorumu hatırlayan boyu kısa ilkokul son boyu 160 erken adet magduru erken ergenlik 5. sınıfın yaz tatilinde olmuş boy uzaması için ne yapabilir annesi 170 babası 166-168 arası birşeymiş oda annesi gibi 170 boy istiyormuş en fazla kaç olur yardım ederseniz

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kız halaya çeker genelde halasının boyu ne kadarmış onu öğren bakim

0|0
    0|0
    • soruyorum bekleyin

• 155miş

• o kızın en fazla geleceği boy 1 70 babası ile annesini de hesaba kadarsak bence ama şöyle basketbol olsun voleybol olsun öyle sporlara sararsa dahada uzayabilir ben 1 sene boyunca basketle uğraştım arkadaşlar her karşılaşmama oğlum senın neden bu kadar çabuk boyun uzuyor diyolardı

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkekn adet gorenler kisa kalmazki dogal bir durum ama bol bol spor yapsin basketbol voleybol gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Adet olduktan sonra boy uzamaz veya yavaşlar diye birşey kesinlikle yok şu an kaç yaşında ve boyu kaç söylersen yardımcı olabilirim sorudan pek anlamadm

0|0
    0|0
  • Kuzeninize söyleyin bol bol basketball oynasın ve süt içsin. Bu arada sandığınız kadar minik değil kendisi. Hatta 18 yaşında olmama rağmen benden bile uzun. Ülkemizde onun boyu gayet normal.

0|0
    0|0
  • Yasi cok ilerlememis. Voleybol veya basketbolu duzenli bir sekilde bir iki sene oynarsa yarari olacagini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Erken adet gördü diye boyu 1.60 ta kalmaz bence uzar yani

0|0
    0|0
    • benim bildigim kısa kalıyorlar erken adet görenler

• 1.70 olmaz belki ama mutlaka uzar bence. Yaşı da küçük, spor işe yarayabilir

Yükleniyor...