Kapat

Kick boks bilgisi olanlar bakabilirmi?

Kick boks a yazildim 2. Antremanima cikicam yarin dikkat etmem vs. Seyler var mı tavsiye edebilceginiz biseyler falan?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Salak salak seyler yazmislar mk ya sor kardesim ben tum sorularini yanitlarim

0|0
    0|0
    • Valla kardesim oneri tarzında seyler soylersen iyi olur vurus tekniklerini biliyorum

• Tamam kardesim eyvallah xper 2 degil atamiyorum mesaj :D

• Buraya yaz ben zaten gorurum :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Burnuna dikkat et birde vuruw yaparken diger ile boyun kismini savunmaya calis vuruslarda kendini çok relax birakma kolun çıksın istemezsin :)

0|0
    0|0
    • Maça çikicam diye okudum ya nayn :((

• Ahahha sana resmen işkence etmisler :D

• Boxor böyle kolunu firlatmasin diyom ben yaaaaaaaaa :D yoksa vursun banane be of :D

• çok yüklenme

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Hızlı ol. Azimli, güçlü ve çalışkan ol. Antrenmandan kaçma. Hocan ne derse yap. Abi, kardeş olayını unut orada. Orada herkes senin rakibin. Hepsi senin açığını arayan kişiler olacaklar. Özellikle senden tecrübeli insanlar. Sakın zayıf yönlerini belli etme ve kimseye anlatma. Çünkü birgün onlarda senin karşına çıkabilirler. Kimseye güvenme..

0|0
    0|0
  • Kıyafetini adabıyla giy, bandajlarını iyi sar (çok sıkı ya da gevşek olmasın) açma germelerini ve ısınmanı çok çok iyi yap. Yumruklarını korkak atma, antrenörünün gösterdiği şekilde vur ve gerekirse darbe al. Cam değilsin kırılmazsın. Tecrübeli biriyle müsabakaya çıkarsan heyecan olabilir normaldir. Tereddüt ettiğin bir atağı yapma. Çünkü yapamazsın. Sormak istediklerin olursa buradayım

0|0
    0|0
  • Spanik denilen hafif dövüşler oluyor rasgele eşleşiyorsun dişlik takmayı unutma benim ilk spaniğim 44 yaşında bir adamla olmuştu adam 2 dudağımıda dişlik takmadığım için patlatmıştı bide dayak yememeye bak sonra para verip kendinimi dövdürüyon diye dalga geçerler :D

0|0
    0|0
  • Seni dövüştürmesinden korkma torbaya vurarak çok bir şey kazanamazsın sana karşılık veren birinin olması iyidir. Ara ara dövüş zaten hocanda seni dövüştürür. Tabi bunu yarın yapmaz önce teknikler.

0|0
    0|0
  • 2. Antrenmanda hoca benim burnumu kırdı aman dikkat et psikopat gibi görünüyorsa uzak dur

0|0
    0|0
  • darbeden kaç yeter ben sadece ayak parmağım incindi diye mağlup olmuştum dikkat et

0|0
    0|0
  • fazla kasma 4-5 gün canın çıkar sonra alışırsın dayak yemektende çekinme antrenman sonuçta :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...