Kilo almak için kickbox?

Erkek kardesim uzun sure kickbox yaptikti ama 2 sene önce birakti. Tekrar başlamak istiyor ve aynı zamanda kilo almak istiyor. Kickbox kilo aldirir mi? Hocasindan beslenme programi da isteyecek

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 7 yıldır kickboks ile uğraşıyorum Türkiye'de kickboks diye bir şey yok inan bana öğrettikleri kickboks adı altında yumruk tekme ve antrenmanlar çok az, bunu Hollanda'da ki Fight Clup ile tanıştıktan sonra anladım sen benim tecrübeme güven ve şunu sakın unutma: Kickboks'un verdirdiği kiloyu hiç bir spor verdirmiyor, ben Türkiye'de haftada 3 gün antrenman yapıyordum yaktığım kaloriyi geri almak için günde 5 öğün yemek yiyordum, burada haftada 6 gün antrenman yapıyorum günde 6-7 öğün yiyorum gerisini sen düşün :))

Eğer erkek arkadaşın kilo almak istiyorsa balık yağları mevcut onları tüketsin ve az hareket etsin kickboksa başlarsa daha çok erir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kickboxla kilo almak cok zor, cunku kickbox antremaninda cok kalori yakar ama vucut gelistirme ile kilo/kas yapmak daha kolay

0|0
    0|0
  • kilo almakla hacimlenmeyi karıştırıyorsunuz kas olarak hacimlenir antremanlarda kilo almak istiyorsa ona göre karbonhidrat ağırlıklı beslenicek

0|0
    0|0
  • Bodybuilding e gitsin hem hacim alır hem vucut yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beslenme programi alsn bivise yaramz ama ben protein agirlikli beslenip kilo alir hemde body yapsn vücudu cok iyi olur vede kickboks da da istedgi kilo olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...