Ya ben bacaklarımı nasıl inceltebilirim?

cok bir kilom oldugunu düşünmüyorum hatta bence tam ideal kilom boyum 165 kilom 53 ama bacaklarım kalın 1 ay fitnessa gitmiştim ozaman 57 falandım az bir faydasını gördum göbeğim hiç yok zaten ama bacaklarımı inceltmek istiyorum sizce bunun için ne yapmalıyım kilo verssem gider mi ya da fitness ya da plates tarzı tavsiyelerinizi bekliyorum

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle 17 yıldır sporculuk yapan ve 5 yıldır antrenörlük yapan biri olarak sorunuza cevap vereyim.

Asla unutmamanız gereken ilk şey; Bölgesel zayıflama diye bir şey yok.

Olay yağ yakmak. Yapacağınız şey ise yağ metabolizmanızı çalıştırmak. Buda yaptığınız aerobik sporlarda (yüzme, koşu, bisiklet) uzun süreli düşük şiddette olması lazım.
    Unutmayın egzersiz başladı 20 dakika orta tempo koştunuz ve yoruldunuz. Kaç kilo verdim diye düşünüyorsunuz, üzgünüm hiç yağ yakmadınız. Sadece su ve ödem attınız.

Yağ metabolizmanız egzersize başladıktan 20 dakika sonra devreye giriyor. Eğer egzersize 20 dakikadan sonra devam ederseniz yağ yakmaya başlarsınız.

Diğer dikkat etmeniz gereken şey; Yedikleriniz. Lütfen sağlıklı şeyler tüketin. Günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını internette ki makaleleri takip ederek hesaplayın. Ve geriye matematik kalsın.
    Günlük almanız gereken kaloriden fazla alırsanız kilo veremez alırsınız. Dengede tutun ve kağıt kalem hesap yapın.

Sıkılaştırıcı hareketler bulun. İnternette bol bol videolar ve egzersizler bulunmakta. Takip edin uygulayın.

Bol şans başarılar..
    Aklınıza bir şey takılır ise sormanız yeter

1|0
    0|0
    • kilo vermem geereklimi bacaklarımın incelmesi için boyum 165 kilom 53 kac kilo vermem gerekli sizce bide platesmi etkili olur yoksa fitnessmı

• Kilo değil yağ oranını azaltırsan sıkılaşma sağlayabilirsin.
      Fitness sıkılaşma sağlatır ancak yuvarlak kas çıkartır. Ancak plates bosu ve streching yapmanız sizin yararınıza olur.

Bol şans

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir kere vucudun sadece bir kısmını inceltme diye bir şey olası bir durum değildir. İyikide değil çünkü mümkün olsaydı dışarısı asimetrik insanlardan geçilmezdi. Fitness heleki ağır programlar aksine bacağı kaslı yapacağından önce incelir gibi olur ama o kasların arasına yağ tabakası dolmaya başladığında daha çok kalınlaşır.
    Bacaklarını çalıştır ama dans gibi bale gibi narin hareketlerle yüke bindirip yormadan çok yorarsan bacaklarında laktik asit enzimi salınır ve buda kas hücresi oluşumunu tetikler sadece kaslı bacağın olur ama yormadan çalışmak yağ yakıcı bir programla çalışıp disiplinli bir diyet ister.

0|0
    0|0
  • Bacak inceltmeye çalışan kızları anlayamıyorum..
    İnce bacağı güzel mi sanıyorsunuz?

0|1
    0|0
  • plates ve fitness sana yardımcı.. fakat zamanın yok ise her gün düzenli yürüyüş yap ve ardın squat çalış bu popona ve bacaklarına iyi gecelek iyi çalışmalar şimdiden :)

0|0
    0|0
  • en iyi yol spor :):)

0|0
    0|0
  • Koşman gereek ..

0|0
    0|0
  • Açma germe yap

0|0
    0|0
  • Kos ;)

0|0
    0|0
  • bol bol yürü

0|0
    0|0
  • erkek kalın bacaktan hoşlanır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pilates yapmalisin tavsiye ediyorum. Hem eglenceli hemde sikilastirici bir etkisi var. Pilateste ters bisiklet ve bisiklet hareketlerini uzun sureli yaparsan cok kas yapmadan yag yakmini saglarsin

0|0
    0|0
  • plates'te bacak hareketlerini yap sık sık. bisiklet ya da patende iyi olabilir

0|0
    0|0
  • Pilates yap bacaklarını sıkılaştırır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...