• Sor
  • Bence

Göğüs kası için Barfiks çekmek işe yarar mı?

link Bu ürünü almak istiyorum sizce almalımıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• evde çalışamazsın,kas gelişmez diyen arkadaşlar salonlara para dökmeye bayılan arkadaşlardır,bilseler ki yapılan hareketlerle çalıştırılan yerler aynıdır,bizzat tanıdığım arkadaşlarım bu işle uğraşıyorlar ve evde çalışıyorlar,gördüğün zaman fit bir vücut iri kollar göğüslere sahipler,senin bu barfiks aletini alman yanında şınav ve mekile desteklemen,birde dambıl setiyle birlikte doğru,düzenli çalışmaya girip dengeli ve güzel birşekilde beslenmen emin ol seni kaslaştırı,iyi bir vücuda sahip yapar.Bu sporda unutulmaması gereken tek şey ,azimli ve kararlı olmaktır,sabırla çalışmaktır,yoksa evde ya da salonda çalışmanızın çokta farkı yoktur

• Teşekkürler..

• evde çalışarakta geliştirilir senin dediğin doğru ama çoğu insanımız bu hareketleri bilmiyor ve internetten bakıp yapmaya çalışıyo sonra ya sakatlanıyo yada kalıcı hasarlar oluşuyo 3-4 ay salon şart ondan sonra kendi yapabilir

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 25

• şınav daha cok işe yarar

• göğüs kası öyle kolay olmaz benc e yatıp ter dökmen şart. salon öneririm

• Barfiks pek işe yaramaz. Dumbell hareketleri daha çok işine yarayacaktır ondansa. Chest press ve lat pulldown göğüs ve sırta çok büyük etki ediyor. Düzenli olarak yapıyorum ve çok faydasını gördüm.

• Dumbell var yapıyorum ama kollarda etkili sanırım pazı hareketinde yapıyorum

• Öncekileri Göster
    • Teşekkür ederim ..

• Rica ederim, iyi çalışmalar ;)

• barfiks agırlıkla triceps (arka kol) ve kanat sırt bölgesine vurur dostum bench presssiz gögüs olmazz

• barfix komplike bir hareket tum kas gruplarini birden calistirir ancak vurdurarak cekmiyeceksin yani nizami sekilde tamamen vucud dik ve belden guc almadan ...ayrica gogus kasi icin sana vucud gelistirmeyi tavsiye ederim buterfly ve bench ama evde kendi imkanlarimla yapicam diyorsan tamamen sinava dayali bir sistem sinav gogus kaslarni calistirir unutma kaslarin sikilasmasi icin kendi agirliginla yaptigin calismalarin faydasi buyuktur.

• Göğüs kası için Barfiks çekmek işe yaramaz barfıks sırt ve kol kaslarını geliştirir göğüs kası istiyorsan şınav ve diğer yöntemleri denemelisin link kapı barı almanıda tavsiye etmem çok kullanışlı değil yinede tercih senin.

• bizde salona bosa gidiyoruz iste bench press in altına yatıp göğüsleri boşuna eziyoruz herkez evde herkül oluyo bırakın bu ayakları evde yaptığınız spor sadece sağlık için vücut falan yapamazsınız hocam o ürünle omuz kanat sırt çalısır baskada bisey çalısmaz

• arkadaşım barfings le göğüs kasının alakası ne ? göğüs için şınav çalışılır. barfings arka kol sırt kaslarını ilgilendiren bi durumdur

• kardeşim ben 4-5 aydır çabalıyorum karın kası göğüs kol çalıştım evde olmuyo aga bi gün yapıyorum bi gün unutuyoırum.Yapcaksanda alet al kendine.Mutlaka şınav felan hikaye ben çekiyorum 40 tane felan.Baya zorlanıyorum.yarım kilo ter akıyo kollar gelişti sadece.Ayrıca karın kası yapacam die göbek oluştu sarkma felan oldu.Bence benim gibi yapma yine göbegim var ama uzun oldugum ıcın fazla belli olmuyo :) sen bilirsin yinede.Ama mutlaka alet al.Yada salona git bana kalırsa salona git

• bılemem ama kol kasını geliştirir

• onla fazla gelişmez butterfly yapman gerek 5 kg 2 dumbel ytr ama onu almam diosan şınav pozisyonu al kollarını omuz genişliğinin den biraz daha az aç öyle çek o toplar

• Demekki burada kimse hiç bişey bilmiyorum yapılan 2012 araştırmalarında değişik pozisyonalrda olmak üzere dar geniş enseye göğüse çekiş barfik ve yapılan araştırmalar sonucu geniş açılı çeneye çekilen barfiksin en etkili hareket olduğu ortaya çıkmıştır ve göğüs kası çalıştırmaz diyen barfiks hareketini harbi saçmalamıştır insan barfiks çekerken zatene hissediyor ki göğüs kası çalıştırdığını nasıl etki etmez bunalr artık basit şeyler şınav çekmese bile barfiks çekse insan her gün 5 10 tane üçgen vücuda sahip oluyor zamanla..

• kesinlikle çalıştırır

• hocam mekik çekmeni tavsiye ederim, para harcama.. arkadaşlarım var mekik ve şınavla 3 ayda çok iyi form sağlayan...

• hahaha evde ne gibi bi forma girebilirki

• en azından uzunvegeniş olmuyorsun garanti veririm ;))

• ben 2 senedir her gece yatmadan önce 45 50 şınav çekiyorum gögüs kası oluşuyor kolda çok belirgin degil var ama gögüs daha çok

• göğüs kası çok fazla zaman alabilir

• barfiks bildiğim kadarıyla kol kaslarını geliştiriyor. şınav ve kelebek çalışması hem göğüslerini geliştirir hemde sıkılaştırır. emin değilim ama bildiğim kadarıyla.

• bench press göğüs kasını geliştirmenin en hızlı yoludur. birkaç çalışma sonunda bile farkedilir bir sonuç alırsın.

• brafixii el bileklerinn sana doğr bakarak çekersen göğüs ü çok iyi çalıştırı. Bol bol şınavda çekmen lazımm

• Yaramaz.. Barfiks sırt hareketidir..Göğüs için geniş şınav ve dips çalışmalısın..

• şınav kas yapmaz kasları toparlar :(

• 4 yıllık profesyonel vücut geliştirme geçmişim var lan.. Dağıl oradan.. .)

• hacı boşver bunları, vücut geliştirmek istiyorsan spor salonuna git, bunlar hikayeden şeyler. bende dambıl aldım bi b.ka yaramadı

• Yüzmeye gidiyorum ondan vakit kalmıyor yüzmede her kası geliştiriyor biliyorum ama biraz daha hızlı istiyorum

• göğüs kası anlık olabilecek birşey değil.bıkar bırakırsın belli bir süre sonra.

• göğüs yayı kullan en faydalısı ve en hızlısı kapı barı olarak asmalı olanlardan aldım ben

• link Birde bu var

• Öncekileri Göster
    • Sağol geniş bilgin için..

• link
      link
      Ben bu ikisini birde 6kglık dambıl aldım hepsiburadadan faydası dokunmadı :)

• 3 ayda o kaslara ulaşmak istiyorsan git sebze-meyve haline işe gir 3-4 ay çalış emın ol bacak kasın kol kasların göğüs ve karın kasların tam istediğin gibi olucak..Şahsen ben halde çalışmöıyorum ama pazarlara gıdıyorum yanı pazarcılık yapıyorum inan ki bende bile var.Halde çalışanları sen düşün.

• Soruyu sulandırma sulandıracaksan yorum yapma !

• Öncekileri Göster
    • kardeşim yardıma ihtiyacın yok anlasılan senın ıstedıgın senı desteklemek ama ben bunu yapamam.

• Tamamdır konuyu kapatalım sağol yinede

• 2.linkteki bende var.kanat yaparsın arka kol içinde iyi.şınavda çekebiliyorsun

• Göğüs olmazmı?

• şınav çek olur kardeş.şınav için zaten hiçbir ekipmana gerek yok.

Yükleniyor...