İçinizdeki bağırma isteği varsa kime bağırmak istersiniz?

İçinizi bir bağırma isteği sarmışsa karşınızda kim olsa avaz avaz bağırır ve üzerine bir tokatla bunu süslerdiniz :D

0|0
15|11

En İyi Erkek Görüşü

• Geçende araba sürerken tek başıma yaptım bunu. Zevkli oluyor. (Trafikte kızdığım birine değil, dellenme sebebiyle)

1|0
    0|0
    • bğırmak güzeldir rahatlatır ferahlatır:D bir bahar havası sarar kuşlar böcüklerrrr:

Erkekler Ne Diyor 10

• benim de aslında şöle birisine ağız burun girişesim var bu günlerde . mazlumun getirin bana =)

youtube.com/watch?v=o7HGQMdtK48

1|0
    0|0
    • mazlumu fena hırpalamışlar pert olmuş sen önüne gelene dal artık ne de olsa dayak cennetten çıkma ee bugünde mübarek gün sevap kazanırsın bol bol misss:D

• eski sevgilime bağırmak isterdim. ama sanırım tokat atamazdım. kıyamam çünkü ona.

1|0
    0|0
  • sürekli birilerini kırıyorum çok kötü sinirliyim birine sesim kesilene kadar bağırmak küfretmek istiyorum :)

1|0
    0|0
  • an itibariyle sevgilime kusana kadar bağırmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • shut the fuck up. mübarek kandil adamı günahı soktunuz len.

1|0
    0|0
  • Bir maça bakar.. :) Galatasaray yada Sakaryaspor maçı olabilir orası fark etmez. Ama TV başında değil Stadyumda olmam şart

0|0
    0|0
  • 2 numaraya

0|0
    0|0
  • yuh, bagirmak? tokat atmak? icimde bagirma istegi varsa gider bir yerde kendi kendime bagirirdim, manyak miyim hincimi birisinden alayim

0|0
    0|0
    • neden üstad pek tabi olabilir şeyler. öfke insan bünyesinin en hayvani duygusudur zira en tatlı olanıdır.Bastırılması güçtür.Bahsettiğim hıncınızı birisinden çıkarmak değil,hınçlanmanıza neden olan kişiden çıkarmanızdı

• karsimdaki erkekse bile cok cok uc noktada değilse zarar vermem ben, kadinsa zaten duruyorum sakince

• vah vah şizofren olabilirmisin?

• ortaokul 2,ci sinifta sirf kitabimi evde unuttum diye bana tokat atan sosyal bilgileri hocami tokatlamak isterdim

0|0
    0|0
  • Boğaza karşı bağırmak ünüme gelen ilk kişiyi tokatlamak isterim sonrasında :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• kendi bildiklerinin çok doğru zanneden karşındaki insanın görüşünü önemsemeden yargılayıcı davranan ve söylediklerinde hala ısrar eden cahil insanlara güzel bir tokat atmak ve onları kendilerine getirmek isterdim :D

1|0
    0|0
  • Avaz avaz bağıramam şekerim akşama ekstram var sesim kısılır sonra:D Ama birine bir değil 1000 tokat atmak isterim.Ama ama ama boyu 1.90 falan boyum yetişmez:))Ortalık karıştıran eski iş arkadaşım aziz evet evet senden bahsediyorum:))keşke sen de bu sitede olsaydın.Çünkü sinirle numaranı sildim ve telefon açıp içimden geçenleri söyleme lüksüm bile yok ne yazıkki:((

1|0
    0|0
    • Bu nasıl bir insan ya:))Hayatım boyunca azizin arkasından 2 kez konuştum.2sinde de sanki duyuyormuş gibi bana geri dönüş yaptı.Demin tanıdığım günden beri beni 1 kere arayan aziz aradı.ismini andım ya :))Şoklardayım ya nasıl bir insan bu:))

• hayvanlar için koyduğum su taslarını ben yokken atanlara

1|1
    0|0
  • haykirsam dunyayaaa, askimi bir soluktaa... :) bu aklima geldi... kimseye bagirmam ben, bana bagiran olursa da agzinin payini veririm...

1|0
    0|0
  • cidden güzel soru

ama enteresan bir şekilde aklıma hiç kimseye tokat atmak gelmiyor

bagırısamda dagın tepesinde bagırmak isterdim

1|0
    0|0
  • sahildeeeeeee bagir babam bagirrrrr ;D guzel duygu

1|0
    0|0
  • dangalak dangalak konuşan herhangi birine

1|0
    0|0
  • iş arkadaşlarımaaa !

1|0
    0|0
  • herkese bağırabilirim

0|0
    0|0
  • durup dururken icimizden gelen bagirma istegini ve siddet eylemini napim? sebebli gelmeli gelicekse en siddetlisinden hemde.. daha zevkli olur (:

0|0
    0|0
  • kardeşim:):)çok güzel dövüyorum.

0|0
    0|0
  • buna bir tek sevgilim izin verir sanırım.

0|0
    0|0
  • Şu an çok sakinim :)

0|0
    0|0
  • duvarlara bağırırım(onlar beton ne kırıyorlar ne de karşılık verip kırıyorlar)en sonunda da bir yumruk geçirir duvara elimi kırarım:)))

1|0
    0|0
  • evet bağırmak istiyorum:)nihat doğana:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...