Spor yapan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba, spor yapan kızlar hakkında ne düşünürsünüz? Ben yüzücü ve voleybolcuyum fakat çevremdekilerin sporla ilgilendiğini fazla görmüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
15|72

En İyi Erkek Görüşü

• Spor toplum için olmalı. Toplumlar sporsuz kalmamalı. Herkeşler yüzmeli herkeşler bedmington oynamalı.
    Yeri gelmeli Wilyım Volıs gibi kılıç şeytmeli, yeri gelmeli ceymız bont gibi at sürmeli.
    Topa vurunca ağları delmeli, Mersin'den Kıbrıs'a kadar yüzmeli.
    TÜrk dediğin güreşir, halter kaldırır, kungwando yapar.
    Hiç birini bulamazsa tuğla fırtlatır.
    Spor sağlıktır. Spor yapmayanlar göbeği fırtlar, kalçalar Cenıfır lopez karısınınkiler gibi olur. Hatta Kim kardaşyan avradı gibi olursunuz mazallah.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 71

• Ailecek severek begenerek izleriz efenim

0|0
    0|0
  • sporcu erkek sporcu kadin sever :p
    www.trimmedandtoned.com/.../...g-Model-700x400.jpg

0|0
    0|0
  • Daha sıkı, at gibi veya taş gibi oluyorlar knk :))

0|0
    0|0
  • bence kilolu değillerse spor yapmalarına gerek yok sadece birazcık karın kası çalısabılırler fazla belirgin olmaması şartıyla :)

0|0
    0|0
  • Kendilerine bakmaları iyi bişey

0|0
    0|0
  • Spor yapabilir ama kas yapmaya baslarsa kadinliktan cikar goruntu acisindan fit ve narin olmali bence bayanlar

0|0
    0|0
  • Uzun süredir voleybol ile ilgileniyorsan eğer sanırım uzun boylusun, ve harika bir fiziğin olmalı :) soruya gelicek olursak evet çok sexiler :)

0|0
    0|0
  • Bende tenis oynuyordum bir ara, arkadaşlarım bıraktı bende kafa dengi olmayınca bırakmak zorunda kaldım.
    Ama yine biri çıksa gel oynayalım dese hayır demem çünkü oynamayı seviyorum.
    Sende severek yaptığın hobilerinden vazgeçme asla kim ne düşünürse düşünsün boşver.

0|0
    0|0
  • Düşünecek bir şey yok, şöyle bir bakınca sağlıklı, güçlü, canlı ve daha seksi olduklarını görüyoruz.

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi ama öyle erkeklerin arasında yapmasın kıskanırım

0|0
    0|0
  • Spor yapan kız diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Bir sey dusunmek anlamsiz. Daily lifein bir parcasi ve bunu kendimiz icin yapiyoruz sonucta.

1|0
    0|0
  • voleybol oynayan bir bayanın fiziği iyi olur ve spor yapansanda vücudun sıkı olur buda biz erkeklerin daima hoşuna gider.

0|0
    0|0
  • Spor yapan kız candır <3

0|0
    0|0
  • spor yapan kız olduklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Fit kizlari severim sporuda severim kendimde fitness yapiyorum daha once 6 sene kurek sporuyla ugrastim

0|0
    0|0
  • spor yapan kızlar en azında benim için 1 değil 3 adım öndedir ama malesef türkiyede 10 kızdan 3 kişi falan sporla uğraşıyor spor dediysem 30 dk lık yürüyüşler falan spora girmez. Tabi bu yalnızca benim gözlemim yanlışta olabilir.

0|0
    0|0
  • cok iyi şeyler dusunuyorum :P

0|0
    0|0
  • Evde yaparsa çok iyi spor salonun da yaparsa offside,

0|0
    0|0
  • Kilosundan kurtulmaya çalışıyodur kesin..

0|0
    0|0
  • Enerjik ve ozguvenli olduklari için sevmemek mümkün degil.

0|0
    0|0
  • Kiloluysa gayet normaldir. İstediği vücuda ulaşmak için spor yapıyordur. Fitse eğer formunu korumak için yapıyordur ve buna dikkat edip kendine önem verdiği için takdir edilesidir.

0|0
    0|0
  • ağır spor kadınların fizik yapılarını olumsuz etkiliyor mesela erkek omuzu gibi omuzları büyük ayakları olabiliyor fakat ağır spor yapmıyorsanız kadınları fit ve çekici hale getiriyor çizgilerini belirgin hale getiriyor

0|0
    0|0
  • 35 yasina geldiginde bile hala sarkmamis fit bir lolita olur diye düsünüyorum , yola devam daha fazla spor yap taktir ettim ;)

0|0
    0|0
  • kesınlıkle harıka

0|0
    0|0
  • ben severim sporla ilgilenen bayanları

0|0
    0|0
  • voleybolcu olmak çok şey farkediyor bir kız bakış açımı değiştirmişti

0|0
    0|0
  • kasa gerek yok tadında olursa, tadından yenmez ;)

0|0
    0|0
  • spor şart

0|0
    0|0
  • Yüzücü kızlar çok iyi ya

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    41

Kızlar Ne Diyor 15

• Fit bir vücudu var ise çok iyidir. Ama ağır spor sonucu vücut erkek vücuduna dönmüşse pek iyi değildir benim açımdan.

0|0
    0|0
  • Süper bişey bence duruşları daha güzel oluyo. Bende hep istemişimdir ama ailem dersleri etkiler diye izin vermezdi :/ şimdi şimdi başlıcam yine :/

0|1
    0|0
  • Kimsenin rahatsız olcağını sanmam. fit olursun yani.

0|0
    0|0
  • voleybol oynuyorum bende spor yapmaktan daha harika bişey olabilir mi

0|1
    0|0
  • spor salonuna gidiyorum
    yüzmeye gidiyorum
    basketbol oynuyorum
    volyebol maçlarının hepsini takip ederim
    ama bizim ülke tutturmuş futbol diye bir bok olduğuda yok.

0|0
    0|0
  • Spor kadar güzel şey var mı yaaa, sağlık demek zindelik demek:)

0|0
    0|0
  • plates yap mesela vucudun sekle girsin derim :)

0|1
    0|0
  • spor yapmak iyidir.

0|1
    0|0
  • Lisanslı sporcuyum güclu olan kızları kaldiramiyorlar malesef. .

0|1
    0|0
    • lisans önemli değil önemli olan onun hakkını verebilmektir bnmde lisansım var ona bakılırsa

• bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • üşeniyom ben yaa :D

0|0
    0|1
  • bende kickbox ve yüzme ile ilgileniyorum. çevik olmak hep güzeldir.

0|0
    0|0
  • Bende voleybolcuyum

0|0
    0|0
  • ego tatmini vol2

0|0
    0|0
  • Taekwondocuyum bende :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...