Sevgilinizle tartıştığınız zaman aradan ne kadar süre geçtikten sonra barışırsınız?

sevgilinizle tartıştığınız zaman ardan ne kadar süre geçtikten sonra barışırsınız ne olurda barışırsınız ilk adımı kim atar en son kırıcı sözü söyleyen erkek

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• çok seviosam ben özür dileyene kadar ki buda çok çabuk olur yoksa o özür dileyene kadar sürer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hemen barısırız :D gozlerımızın ıcıne bakıp kavgadan sonra ne kadar cekıcı oldumuzu gormemız yetıyo dudaklarımıza saldırmak ıcın :D:D:D cok fena hatun canım gonul nasıl alınır bılıyo ben kırıncada kendı dayanamıyo zaten :D:D

0|0
    0|0
  • Eğer barışmak istiyorsa beklemem istemiyorsa yol alır gider

0|0
    0|0
  • küsüşme sevişle biter

0|0
    0|0
  • 1 ay olmalı en azından o senin yokluğunu nasıl olduğunu bilmeli sen de

0|0
    0|0
    • 1 ay sonra konuşmanın anlamı yok bnce herkes çok çok farklı syler yaşar

• 1 ay en az diyorum zaman gerekli tartışma sıcaklığı sönsün durulsun sonra pişman olsun taraflar birbirinize ihtiyacınız gerçekten var mı diye yalnızlık şart. yoksa yine kavga edersiniz benden söylemesi. ve gider diyorsun giderse zaten seni istememiş hayırlısıdır.

• olsa tartışsam barışmak için özür dilesem ya offf

0|0
    0|0
  • ben atarım kırıcı söz söylemem kolay kolay...sessizce biraz uzaklaşır sonra geri gelirim.

0|0
    0|0
  • 1 gün olurdu ortalama sonuncusu 3 ayı geçti :(

0|0
    0|0
  • aynı günün akşamı yalvarır bana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çok uzun sürmüyor ama bazen sürüyorda ya çok surat yapıo o surat yaparken içimden bişiler geçio ama yapmıyorum sevmesem döverim :):)

0|0
    0|0
  • Hiç tartışmayız ...

0|0
    0|0
  • Genelde 45 dakika sonra can havliyle arar :D

0|0
    0|0
  • o kavganın ciddiyetine bağlı idi. Genelde o hıyarlık yaptığı için onun mesaj atmasını beklerdim, yarım yada bi saat sonra barışırdık genelde.

0|0
    0|0
  • gnlde bn olrm 3-4 saat snrn gcmsnı bklrm :))

0|0
    0|0
  • kırıcı söz söylemişsem bıkac saat snr arar özür dilerimm

0|0
    0|0
  • Maksimum bir haftada :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...