Fit Bir Vücut İçin Fitness Şart mı?

Spor salonlarına gitmeden spor yapıpta düzgün bir vücuda sahip olan var mı aramızda?

Güncellemeler:
Bende Günde ortalama 300 mekik 150 şer şınav çekiyorum üstüne aralıksız 10 km koşu yapıyorum ama hatlar belli olsada fazla şişkin değiller. Örneğin sixpack var ama yeteri kadar dolgun değil veya göğüs çizgileri belli ama sıkmadıkça güzel durmuyor. Önerisi Olan?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• fitness kas ve yağ oranını dengelemektir. anladığım kadarıyla biraz şişmesini istiyorsun onun için body yapmalısın ama zamanım yok diyorsan evde barfiks şınav mekik veya bir çok hareket yapabilirsin. önerim şu olacaktır aynı harekete 2-3 haftadan fazla devam etme. harekete alışan kas gelişmeyi durdurur. bir noktadan sonra da şişmek için mutlaka ağırlık girmek gerekecek. bunun yanı sıra beslenme de önemli. fit olabilirsin ama şişirme olayı başka. bir de diğer bir öneri kardiyo yani koşudan sonra nabız yüksekken bu hareketleri yaparsan daha verimli olur. ve spordan önce şekersiz türk kahvesi :)

0|0
    0|0
    • Kahveyle pek aram yok :) ama dediklerinde haklısın bu nedenle body e başlamayı düşünüyorum biraz araştırdım 1 ay yeter bana sonrası Allah kerim :D

• beline kuvvet :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Cok nadir vardir belki

0|0
    0|0
  • fitlik için fitlik şart aynen :DDDdddddddd

0|0
    0|0
  • bilinçliysen olur ama bise bilmiosan uğrasma direk salona

0|0
    0|0
    • Zamanında baya araştırma yapıyodum bir şeyler biliyorumdur heralde :D

• sakatlican mı sen beni :D

• değil kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • fitness kilo verdirmez, body yapıcaksın

0|0
    0|0
    • Kilo vermeye çalışmıyorum :D zaten kilo ortalamanın altında alsam yeridir.

• fitness bir işe yaramaz söyliyim de :))

• Tama teşekkür :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Salona gitmiyorum ama düzenli olarak halısaha maçları, basketbol falan oynuyorum ve iyi bir vucuda sahip olduğumu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • şışkınlık ıner zamanla onemlı olan dinç olmak dostum tabı bu benım gorusum

0|0
    0|0
    • Nedense herkes kiloluyum anlamış? Boy/Kilo endeksine göre zayıfım sadece kas açısından sordum soruyu.

• "10 km koşu yapıyorum ama hatlar belli olsada fazla şişkin değiller " yanı şekıl bellıyse sıkıysa dogru yoldasındır ben kılolu anlamında demedım bro ayıktın muı

• Fena sayılmam evde mekik şınav ile herşey mümkün

0|0
    0|0
    • Bende Günde ortalama 300 mekik 150 şer şınav çekiyorum üstüne aralıksız 10 km koşu yapıyorum ama hatlar belli olsada fazla şişkin değiller. Örneğim sixpack var ama yeteri kadar dolgun değil veya göğüs çizgileri belli ama sıkmadıkça güzel durmuyor.

• O zaman protein tozu karbonhidrat tozu al birer bardak içiceksin spordan önce daha etkili bir yöntem

• Aynen onuda duymuştum.

• Ağırlık şart dostum bende aynı şekilde yapıyodum ama şöyle oluyo ilk başlarda bu yaptıkların yeterli ama bir süre sonra vucut ağırlığın hafif geliyo o yüzden bir gelişme olmuyo ağırlık şart ağırlığı bile zaman geçtikçe arttırıyosun ordan düşün

0|0
    0|0
  • Var :D

0|0
    0|0
  • Beslenmeyle beraber şart denilebilir

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Rocky tarzı antremanlar yapabilirsin de İstanbul'da zor panpa :D

0|0
    0|0
  • P90x diye bir şey var onun videolarını izle bir olur mu olmaz mı kendin karar ver

0|0
    0|0
  • ben beş senedir evde çalışıyorum demir gibi vücut oldu günde 100 barfix yetiyo artık

0|0
    0|0
  • Knk o şişenler ilaç kullanıyo sen normalsin

0|0
    0|0
    • Hacı arkadaş ortamında ilaç kulalnmadan şişirenler var da body e gidiyolar onlar. Herakde bende gidicem çıkarı yok :D

• Usta 4 yıl yaptım. Vücut da müşaviri şişirdim. Bırakınca bunalıma gireceğin görüntüler oluyo. Sende o ihtimal yok en azından. Güç bulaşma. Hem normal spor gibi değil çok sıkıcı

• Sıkıcı ama işe yarıyomu yarıyo be. Başlayınca bırakmamak lazım haklısın kasların nasıl sarktıgını bilirim.

Yükleniyor...