Sevdiğim çocuk başkasının ismini söyledi. Ne yapıcam ben şimdi ?

Ya arkadaşlar ben 19 yaşıdayım ve bir çocuğu çok seviyorum kısaca 1.72 boyunda 60 kg bir kızım esmerim.Bu çocukla arkadaşız ve bugün o çocuğu iki arkadaş biraz sıkıştırdık kimden hoşlanıyorsun diye söylemek istemedi.Sonra Melis dedi.Ve bu Melisde okulun en havalı kızlarındandı.Sarışın tam bir afet.Ve hani gerçekten havalı.Ben yıkıldım.Çünkü bu kızda bu çocuğa yakın davranıyor geçen çocuğun elindeki güllere banami aldın teşekkür ederim diye atlamıştı.Hani bide gidiyor yanına bişey anlatıyor ya böyle bacaklarını onun bacaklarına değdiriyor çok yakın duruyor yani.Daha öncede sandalyesini çocuğun yanına çekmiş oturuyordu ve bide koluda çocuğun omzunda.Ne yapıcam ben hiç mi şansım yok :( Çok canım sıkıldı oda fark etti.Bir anda istemeden kaş katı kesildim çünkü hayallerim bitti ya.Napiyim şimdi ?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bence aralarını yapmaya bak, takılsınlar, ayrılsınlar, çocuk bunalıma girsin, ve yanında sen ol, bu zayıf anından faydalan ve çoçuğu tavla !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Genelde Sen birinden hoşlanırsın o senden hoşlanmaz,Senden biri hoşlanır bu seferde sen ondan hoşlanmazsın bu böyle süregelen tezat bir çelişkidir.Sana tavsiyem etrafına bak belki senin ona hissetiğine yakın sana birşey hissedenler vardır onlara 1 şans ver belki mutluluk orda seni bekliyor... :)

0|0
    0|0
  • melise de ki . cocuk gecen yanımda osurdu de . :D burnunu karıstırıyo de. pis kokuyo de :D

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok unutacaksın. Al dinle pansuman olur link

0|0
    0|0
  • sen bnce cocuğun yanında dedikodu çkar melisde her erkkle konuşuyo falan yada bi erkek kanki bulacaksn. sevdiğin kişye sana övgüler yağdrcak. ayarlamada yardmcı olacak yada en kötü gününde en zor anında yaklaşırsan ona şansın çok yüksektir

0|0
    1|0
  • 10 kilo senden fazlayım. her şeyimiz aynı. Sen beni tanırsan pişman olmazsın. benim hakkımda daha çok bilmek istiyorsan seni çok severim.

0|0
    0|0
  • normal bisey ama ondan hoslanması demek daha sonra sana asık olmıcagı anlamına gelmıyo kı ..

0|0
    0|0
  • ya bu kılzar derdini anlatırken niye boy ve kilo verir ki

0|0
    0|0
  • kolay alışıyor insan buna gizli ... başka çocuklara bakcaksın artık

0|0
    0|0
  • şansın yok bence

0|0
    0|0
  • Nasıl bir muhabbet bu :(

0|0
    0|0
  • sende başka yerlerini değdir ilgisini ancak öyle çekersin melisi ben bile merak ettim doğrusu

0|0
    1|0
  • zor bi durum düşünemedim birşey :/

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Rakip kız anlattığın gibiyse ve çocukta ona ilgi duyuyorsa hakikaten zor işin.Kız aşmış kendini baksana tavlayan tavlamış.

0|0
    0|0
  • sal ver gitsin

0|0
    0|0
  • Bence senin hiç şansın yok.sen onu en iyisi unut

0|0
    0|0
  • havalı?

sarışın?

okulun en havalı kızı?

üzgünüm panpa şansın milyonda bir :(

0|0
    0|0
    • Off çok moral veriyosun sağol :( O kız bana kötülük yapmadı hiç ama şuan onun o sarı saçlarını yolmak o sarı kaşlarını jiletle almak bide gerizekalının gözüde ela onuda oymak istiyorum ! Bunlar kesin çıkacak acaba beklesem bu kız mutlaka ayrılacaktır sonra o ayrılınca bende çocuğun yanında olsam ona destek olsam şansım olur mu ? Napıyım çok seviyorum onu.

• ee öyle sıkıştırırsanız senden hoşlanacağı varsada söylemez ki .

0|0
    0|0
  • başkasını sev.

0|0
    0|0
  • kızım güzel değilsen hiç uğraşma erkekler o yaşta sadece güzellik peşinde koşar eğlenir bırakırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...