Bu güne kadar profesyonel olarak herhangi bir sporla uğraştınız mı? hangi spor?

merhaba arkadaşlar bu güne kadar profesyonel olarak bir sporla uğraştınız mı ya da uğraşmak istediniz mi? cevaplarınızı bekliyorum...

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Profesyonel sayılmaz pek ama yıllardır fitness yaparım

1|0
    0|0
  • Tavla oynuyorum sayılıyo mu

1|0
    0|0
  • Yalancıyı s... miyolarya basın babam basın...

0|0
    1|0
  • ilk okulda güreşle uğraştım. orta okulda kung fu salonuna gittim. lisede taekwondoya başladım ve 6 yıl devam ettim. üniversitede kick boksla uğraştım. şimdi fırsat buldukça aikido çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • profesyonel deıl ama fıtness yapayrum kanks

0|0
    0|0
  • Atletizm-yüksek atlama-3adim atlama-profesyonel hentbol - yani bir amatör için çok ama ben hepsinde profesyonel lisanslı sporcu olarak yarıştım

0|0
    0|1
  • Orta okul voleybolda il 1 cisi olmstk okulda lisede profesyonel futbol oynadim amatorde

0|0
    0|0
  • İki yıl lisanslı bilek güreşi yaptım. Dumlupınar ünv ilk bilek güreşi takımındaydım. 2004 Boluda Türkiye üniversiteler arası bilek güreşi şampiyonasında sağ sol üçüncülüğüm var ;)

0|0
    0|0
  • 7 sene profesyonel kung-fu ve wing chun yaptım 2 sene kick boks :) eger uzak doğu sporlarından bırını sececek olan arkadaslar varsa wing chun öneririm bayanlar özellikle

0|0
    0|0
  • Bilek sporu langırt

0|0
    0|0
  • futbol ve kickbox

0|0
    0|0
  • tek eksigim cinsellik spordan sayilirmi

0|0
    0|0
  • Spora giriyormu bilmiyorum ama yazları paraşütle atlarım fethiyede

0|0
    0|0
  • 6 aydır koşu yapıyorum profesyonel oldum sayılır

0|0
    0|0
  • futbol hala lisansım var prof olarak ama klişe hikaye ağır bir sakatlık geçirdim :D

0|0
    0|0
  • futbol oynadım prof

1|0
    0|0
  • seks :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...