Kapat

Bu güne kadar profesyonel olarak herhangi bir sporla uğraştınız mı? hangi spor?

merhaba arkadaşlar bu güne kadar profesyonel olarak bir sporla uğraştınız mı ya da uğraşmak istediniz mi? cevaplarınızı bekliyorum...

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• Profesyonel sayılmaz pek ama yıllardır fitness yaparım

1|0
    0|0
  • Tavla oynuyorum sayılıyo mu

1|0
    0|0
  • Yalancıyı s... miyolarya basın babam basın...

0|0
    1|0
  • ilk okulda güreşle uğraştım. orta okulda kung fu salonuna gittim. lisede taekwondoya başladım ve 6 yıl devam ettim. üniversitede kick boksla uğraştım. şimdi fırsat buldukça aikido çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • profesyonel deıl ama fıtness yapayrum kanks

0|0
    0|0
  • Atletizm-yüksek atlama-3adim atlama-profesyonel hentbol - yani bir amatör için çok ama ben hepsinde profesyonel lisanslı sporcu olarak yarıştım

0|0
    0|1
  • Orta okul voleybolda il 1 cisi olmstk okulda lisede profesyonel futbol oynadim amatorde

0|0
    0|0
  • İki yıl lisanslı bilek güreşi yaptım. Dumlupınar ünv ilk bilek güreşi takımındaydım. 2004 Boluda Türkiye üniversiteler arası bilek güreşi şampiyonasında sağ sol üçüncülüğüm var ;)

0|0
    0|0
  • 7 sene profesyonel kung-fu ve wing chun yaptım 2 sene kick boks :) eger uzak doğu sporlarından bırını sececek olan arkadaslar varsa wing chun öneririm bayanlar özellikle

0|0
    0|0
  • Bilek sporu langırt

0|0
    0|0
  • futbol ve kickbox

0|0
    0|0
  • tek eksigim cinsellik spordan sayilirmi

0|0
    0|0
  • Spora giriyormu bilmiyorum ama yazları paraşütle atlarım fethiyede

0|0
    0|0
  • 6 aydır koşu yapıyorum profesyonel oldum sayılır

0|0
    0|0
  • futbol hala lisansım var prof olarak ama klişe hikaye ağır bir sakatlık geçirdim :D

0|0
    0|0
  • futbol oynadım prof

1|0
    0|0
  • seks :/

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...