Karşınızdaki insanın sizi tavlaması için ne yapması yeterli?

Görüntü olarak fena değil size yaklaşmaya çalışan kişi. Ama etrafınızda bir sürü hoş tip var. Onun diğerleri arasından sıyrılıp gözünüze girmesi için ne gibi fedakarlıklar yapması gerekir?

Ben itiraf edeyim :)) İlk görüşte aşık olduğum vatandaş benim sevdiğim aktiviteleri benimle birlikte yapmaya başladı. Benimle tavla oynuyordu, vejeteryan usulü beslenmeye başlamıştı, Tarkan hayranıyım diye Tarkan'ın boy boy posterleriyle beni şaşırtmıştı. Bir ara kahvaltıda bile ayran içerdim. Ayran bulmakta zorlandığı vakit bile ayranım kahvaltıda hazır olurdu. Öğle yemeğim ve elleriyle yaptığı salatayı her gün kapıma kadar getirirdi. Öğleden sonraları kalkan vatandaş sabahın köründe kalkıp beni zorla sınava götürürdü. Ha gün sonunda ayrılmadan önce ise fındıklı çikolatamı unutmazdı, hem de en büyüğünden.

Beni sevdiğim çikolatayla tavladı desem yalan olmaz:))

Güncellemeler:
Sorum günün sorusu olmuş:)) Öyle bir talepte bulunmadığım halde:)) Teşekkürler...

0|0
18|21

En İyi Erkek Görüşü

• *O erkeğe ayrılırken "karaktersiz" dersen hiç şaşırmam. Adam sana yaranmak için ne fedakarlıklar yapmış. Eee kronik bir olay... İnşallah demezsin ne diyim.

*Bide tarki olayın var. Esrarı çek çek sonra şarkı yaz. O kafayla hemen herkes sanatçı olur zaten. Ha uyuşturucuya bulaşmayan şarkıcı sayısıda 2 elin parmaklarını geçermi oda var.

*Vejateryenlikde iyi bişey değil. Az et tüketmek vücuduna çok süper yararlı, ömrünü uzatıcı, sağlıklı bişey. Ama hiç et tüketmek de bir o kadar zararlı.

Dikkat ettim de nedense benim seni eleştiresim varmış...

Neyse. Soru neydi?

Hımmm. Cevap vermek isterdim de. Zayıf yanlarımı göstermemem gerektiğini öğrendim. Üzgünüm. "Gizli" cizli yorumda yazamıyorum. Hiç de yazmadım. Onun için o şekilde de yorum yapamıyacağım.

Ama bir bayanın beni tavlayabilmesi için tek bir hareketin yeterli olacağını sanmıyorum. Birkaç hal durum ve davranışın bütünü olabilir. Yani bi çikilataya kanmam sizi gibi, tabi içine uyku ilacı koymamışsa :D

1|0
    1|0
    • Beni niye eleştiresin var ya zaten konuşa konuşa ne hale gelmişsin.Bi de benle uğraşma çocuk.Ben de senin gibi eriyip kemik haline gelemem hiç kusura bakma:))

Erkekler Ne Diyor 20

• valla benimle ilgilenmisin fazla sallamasın yani peşinde koştursun benim dikkatimi daha fazla çeker.zor olanı severim ben.ayrıca kaçan gerçekten de kovalanır bu işlerde...

1|0
    0|0
    • Ama fazla naz da aşık usandırır derler...

• sezen aksunun dediği gibi "acının insana kattığı değeri bilirim küsemem" mantıkta işin burasında işte.

• Güzel demiş...

• Bunların hepsi o ilk görüşte mi gerçekleşti yoksa sen bunlar olduktan sonra mı çocuğu görmeye karar verdin ?

System Error..

1|0
    0|0
    • Yok bunlar olmadan aşık olmuştum.Ama belli etmiyordum.O da tavlamaya çalışırken bunları bunları yapmıştı:))

• Yok yok işin tuhafı onun aşırı ilgisini de çok seviyordum.Neredeyse günün tamamında yanımdaydı.yatmadan yatmaya evlere dağılıyorduk.Ama arkamızı döndüğümüz an kötü oluyodum.İyiki olmamış dememin sebebi ben her durumda beni aşırı sahiplenecek,hakkımda konuşturmayacak,her durumda yanımda olacak,yaslanacağım sağlam bir omuz olmalı evleneceğim kişi.Şuan onu erkek gibi görmüyorum.Çünkü beni taşıyamadı,beni yarı yolda bırakan insan ne kadar daha değerli olabilirki benim için.Üstelikbaşkasınıtercihetti

• Tabi haklısın.. Zaten ilişkilerin devam etmesini sağlayan tüm bu konuştuklarımızdan ziyade taşıyıp taşıyamamak kavramı..

• garip bir huyum var, beni o an etkilememisse agziyla kus tutsa kaale almiyorum. benim icin o gozlerindeki ilk bakis daha onemli

2|0
    0|0
    • Aslında ben de öyleyim.İlk görüşte etkilenmediysem daha sonra da kolay kolay etkilenemiyorum.Ama bu dediğim kişiye zaten ilk görüşte aşık olmuştum.İnsan ilk kez gördüğü biriyle konuşurken zangır zangır titrer mi?Kalbi yerinden çıkacak gibi küt küt atar mı?İşte bende öyle olmuştu:)

• Harbi işkenceymiş ha:))Ben de onu unuttuktan sonra bu durumun farkına vardım.Resmen ördüm:))

• gecmis olsun :D

• aşık olması gözümün içine bakması gözlerinin yüzel olmsı iç güzellik vicudu pek önemli değil aşırı kilolu olmazsa

1|0
    0|0
  • ... Sen onu sevmemişsin ki, O'nun sana verdiklerini sevmişsin !

Erkek :Benimle mutsuz olursun !

Bayan : Ben seninle mutsuzluğa da varım ! (yorumsuz bir alıntı)

2|0
    1|0
    • Yoo verdiklerini de sevdim elbet.Ama televizyon seyreder gibi hiç bıkmadan saatlerce onu seyrediyordum.Sadece bana değil diğer insanlara karşı da çok iyiydi.Ben onun düşünceliliğini sevdim...

• Uyarı !

... Kanal değişmek yasaktır !

• Tabikiii:))

• Ayran - Çikolata şöyle dursun...

Ben sana dünyaları alırım :)))

Akıllı, Zeki, Esprili, Temiz - Hijyenik, Ve düsüt olmalı... Belli başlı kriterlerim bu !

Mümkünse birazda esmer veya kumral olmalı...

1|0
    1|0
    • Bu saydığın kriterlerle sen bana dünyaları almazsın:))Ben akıllıyım,ama aşırı derecede de safım aynı zamanda.Öyle her an elimde bez ve kovayla dolaşacak kadar temiz ve düzenli değilim.Dürüstlük tek ortak noktamız:))Hadi yine iyisin senelerdir sarışındım.1 haftadır falan esmerim:))

• :))) Yollarım mematiyi alır gelir bebeğim sen üzülme :)

Adamlarımız var hallederiz :D

• Mematiyi yollama.Onu görünce aşkım depreşir.beni ona kaptırırsın sonra:))

• en kötü mesleği en az öğretmen olmalı (beni zorlamalı kültürde), sonrasında biraz boylu fit vücutlu ve espirili olması yeter...

1|0
    0|0
    • Ohooo yine meslek takıntısı:((Çalışmayıp kendini geliştirenler de var...

• Hadi ordan be yap et üstüme at iyi valla...

• banane sen yaptın işte..

• Kendisinin sevmediği benim sevdiğim birşeyi yapıp ve seviyormus gibi göstermesi ve bunu hiç bir zaman söylememesi ve daha sonrada bunu beniim öğrenmem. ki öyle bi kız yok :D

1|0
    0|0
  • nasil asikmis bu yahu resmen koyun kuzu gibi yok vallahi okadar ugrasamam ben neysem oyum icim disim bir tarkanida sevmem benim ilgimi cekecek kiz direkt gelsin elimi tutup gozlerime baksin seni seviyoooruuumm desin yeter

1|0
    0|0
    • Ha ha zora da gelemiyor beyimiz:))

• fedekarliklar karsiliklidir ama ayrica beni seviyorsa boyle seylere gerek yokki hem bunlar bence ucuz seyler sevgi sadakat baska yontemlerle belli edilmeli

• Yani yöntem farklı olabilir elbette.Ama tabiki fedakarlık karşılıklı olmalı aşk konusunda...

• müzisyen olmalı. kocaman bir artı bu bana göre.

içten olmalı.

belirli bir karakteri olmamalı, her kalıba sığmalı.

zeki olmalı.

1|0
    0|0
  • bence seni besiye almış.

ama bu işi şöyle yapanlar da var link

1|0
    0|0
    • Iykhhh ne gıcık adam ya.Besiye alsın tabi boğazıma düşkün olduğumu biliyo tabi en akıllıca taktik:))

• eğer benım değerlendirmeme girmiş koluma takıp sevgılım dıyebıecegım bır kız işe önce kocaman bir içtem gülümseme ve aklıma gelebilecek en guzel muzurluklarla onu inananılmaz bir aşka sürüklerim =) başarı şansı %89 =) tabi istisnalar cıkmıyor degıl arada

0|0
    0|0
  • dakikadaki nabız sayısı 70-80 , solunum sayısı 15-20 olmalı.

1|0
    0|0
  • tavlanmak kolay gelir insana

1|0
    0|0
  • bana samımı olsun benım kadarda dürüst olsun yeterli kesin tavlar beni:)))

1|0
    0|0
  • canım inş öyle birini bulursun ;) :))

1|0
    0|0
  • o nasıl erkek ya ve o nasıl bi ilişki böyle olduğu halde bitiyor çikolatayla tavlanıyon ayranla zewke geliyon vejetryanlıkla nirvanaya ulaşıyon valla sizinki aşk veya sewgi değil sadece yeme ve içme olmuş o arkadaşta herhalde aşçı veya sıkıntılı ve ya anne şefkati olan bi arkadaş herhalde bu ne ya bu nasıl tavlamadır nerde bunun çılgınlığı nrde çiçeklr nerde bi gece alıp çok uzak bi yere gitmeler farklı bi tavlama anlayışı :))

0|0
    1|0
    • Sevgililer gününde bana yapma çiçek almıştı ve en yakın arkadaşımla yatmışlar çılgınlık had safhada işte daha ne olsun:))

• Valla hala şereften namustan şundan bahsede bahsede dolanıyo ortalıklarda utanmadan:))

• namuslu namussuz yani hımmm ar ya öleleri :)

• Tabi Bu Kişiden Kişiye DEğişir. Bazıları Bİr Güzel Söze Aldanır Hoşlanmaya Başlar Bazıları Ağır Başlı Olmasından Hoşlanır Etkilenir.. İnsanın Kendini Tanıması Çok Önemli :)

0|0
    0|0
  • Benimle hayatın herhangi bir anını paylaşırken bundan keyif alacağını ve benim de keyfimi yerine getireceğini göstermesi yeterli.

0|0
    0|0
  • peki cidden merak ediyorum o köle gibi sana hizmet ederken sen ne yaptın? şu köle olmaya meraklı erkekleri anlamıyorum. hayatımın aşkını böyle tavlayacaksam hiç ama hiç tavlamiim

0|0
    1|1
    • Ne mi yaptım?Tüm alışkanlıklarımdan vazgeçtim.Bütün zamanımı onu bir an olsun yalnız bırakmayarak geçirdim.Televizyon seyreder gibi gözlerini seyrettim.Onunla buluşmadan önce onun sevdiği yiyecekleri hazırladım,birlikte yedik.O askere gitti cizre'ye doğum gününde telefonumu sattım cizreye gittim karışık zamanlarda.Ailem evlenmediğimiz için benden uzaklaştı,ailemi kaybettim kısmen...

• yine de adamın yaptıkları yapılacak gibi değil. yahu sevdiğin şeyer olur bilmem ne, yani kendini beğendireceksin diye otudruğun yerde kırk takla atmak çok saçma.

Kızlar Ne Diyor 18

• adam gibi adam olsun,benden yaşça büyük olsun,mümkünse göbekli olsun, oturmasını kalkmasını bilsin, ben onu diyil o beni taşısın, yakışıklı olmasa bile karizmatik olsun, çok konuşmasın, birde yemekte ağzını şapırdatmasın en nefret ettiğim şeylerden biridir

1|0
    0|0
  • Karşımdaki insanın o anki yaklalaşımı ben konuşurken gözlerinin bana nasıl baktığına samimi yoksa yapmacıkmı bunlara dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • etrafimda olsun digerlerinden fazlaca :D:D kesin ekstra ilgimi ceker... :D bu normal cevabim.

bi de icten ice, yani ozume gore cevabim var :D metal dinlesin, biraz sadist davranislarda bulunsun yeter... iste o zaman otomatikmen ''aklim buz gibi yanina kosttuuu :D ellerim ellerine kactiii :D...'' ama tabi normalde boyle tipler pek yok :D:D en azindan benim cevremde...

1|0
    0|0
    • Vay vay vay :)))) Yoruma bak... YOk demek öyle tipler...

Sen görürsün yarın mahalledeki bütün kedileri kesicem görürsün sen... Sadistlik nasıl oluyor :))))))

• :D:D:D hahaha... acayip tas yemissinnn europa, uzgunum adina... bende de hafif sadistlik var oldugundan, anlasiriz diye dusunuyorum :D

• sadist eyilmli kızın yanına

mazoist uyar..

sağlam çift olur benden demesi..

yalnız gelecekte gazetelerin üçüncü sayfasına haber olabilir:

"mazoisti parçalayan sadist gazetecilere saldıraarak kendisi iştediği söyledi."

• şefkatli olmalı onun yanındayken kendimi huzurlu ve güvende hissetmeliyim.beni bir kadın olarak değil ilk başta insan olarak sevmeli.uzağımda bile olsa yakınımda gibi hissettirmeli bana.hayattaki durağım olmalı.bu senin dadılığını yapmış biraz sanki

1|0
    0|0
    • Ama çok iyi bir dadıydı:))Ama dediğin gibi uzağındayken yakınında olabilecek erkek fazla olamaz heralde.Genelde gözden ırak olan gönülden de ırak olur mantığıyla hareket ediyorlar:((

• evet doğru söyledin öyle olur genelde.

• Bulundugumuz ortamlarda ilgi cekmemeye calismamali. Zaten hicbir zaman yakisiklilari sevmemisimdir. Normal , sempatik erkekleri daha cok seviyorum. Bu ilk goruste ilgimi ceker. Sonrasindaki gorusmemizde onu anlamaya calisirim, anlayamazsamda severim. Anlayamadigim herseyi severim.

1|0
    0|0
  • Yok öyle bir krıterım , benım önce onu beğenmem lazım

ciddi olması beni çok etkıler ,ama tabıkı yerıne göre esprıde yapabılmelı

Ve en önemlısı kültür olarak , entellektüel olarak geniş bir yelpazesi varsa

bu dayanılmaz bır hava verır kesınlıkle

Nasıl derler her gün bir şey öğrenmelıyım ondan

bana bir şeyler katsın ,öyle hediye ,boş laflar

klasık sözler bana göre değil

otursun orda bana hiç haberım olmayan

bır konudan bahsetsın ,beynim üstünde oynasın

kesin kazanır .

1|0
    0|0
    • Peki ya bilgileriyle seni ezmeye çalışırsa?

• Bu özellikleri taşıyan birini bulursan kardeşini de bana ayırt lütfen:))

• tamam :)))

• Adaletli olsun diğer kızlara bakmasın ve özel oldugumu hissettirsin birde kalbimi ve gururumu kırmasın bir kez kırıldı mı bitmiştir... Çok çok zor hediyeler alsın güveni hissettirsin hoş sohbet olsun bir süre sonra ilgisi azalmasın

1|0
    0|0
    • Hımmm güzel beklentilerin var.Peki karşılığında sen ona karşı nasıl davranışlar sergilersin?

• güzel istekler de ben şeye takıldım. adaletli olsun derken tam olarak neyi kastediyorsun? hangi konuda mesela

• kendisi beni kısıtlayıp kendi istediğini yapmasın ya da benim çok masum olmamı beklerken kendi diğer kızlara çöp gibi bakmasın

• Herşeyin başında benden ilgi beklememeli, ilk adımı o atmalı ve mütevazı olmalı..

1|0
    0|0
    • Zaten ilk adımı atan adama adımın devamını sen getirince birden uzaklaşıveriyorlar genelde.Aynen senin dediğin tarzdaydım.Ama sonradan ilgi gösterdim kalktı popişi...

• Kesinlikle..Seveni bulmak gerçekten zor bu devirde, seven geliyor biz sevmiyoruz o da ayrı bir olay hiç anlam verememişimdir..

• Aynen ya :))

• kanmaa bunlar dereyi gecene kadar yapiolar :) sonra gorursun eve ekmek bile almaz :D

1|1
    1|0
  • soruyu öyle bir sormussunki kendimi manavda kavun karpuz seciyormus gibi hissettim (:

özel birsey yapmasina gerek yok etrafimda nekadar hos tiplerin olduguylada alakasi, birinden hoslanmissam hoslanmisimdir yani. yaristirmam (:

1|0
    1|0
  • bana güven vermeli,esprili olmalı,güler yüzlü olmalı ve temiz olmalı...

1|0
    0|0
  • özgüveni olsun

1|0
    0|0
  • Güven vermeli ya da samimi olmalı.

1|0
    0|0
  • beynimi anlaması lazım

0|0
    0|0
  • detaylarla beni tanımaya çalışıp sevdiğim şeyleri anlamaya çalısırsa,en sevdiğim kitabın ilk baskısını bulabilip hediye ederse olur:D

0|0
    0|0
  • gözlerıme cok samımı sekılde bakması gerekır ılk basta etkılenmem ıçın herkesten farklı bır enerjısı olmalı yoksa kahvaltıya fılan gerek yok:)

0|0
    0|0
  • İnatçı olmalı.

0|0
    0|0
  • o erkekten bitanede ben istiyorum,:)

0|0
    0|0
    • Daha sonrasında aldattı ve başkasıyla evlendi ama:))Hala istiyor musun?

• Hadi ya Allah yardımcın olsun:))

• sayın soran; bir adet geçmişler olsun.

sayın cevaplayan; "kolay gelsin"den bir demet.

Yükleniyor...