Kalın kaslar moda uzun zamandır.. beğeniyor musunuz?

Ben şahsen kalın yapıyorum kaslarımı .. öyle daha güzel olduğunu düşünüyorum. Mankenlerinki hep kalın zaten. Sizce güzel mi?

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ince kaşları ben hiçbir kıza yakıştıramıyorum.

Kalın kaş ve orta kaşlar bence birçok kıza yakışıyor.

Yüz tipine göre değişkenlik gösterir ama bu şekilde çok hoş olur link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İnce kaş pek doğal durmuyor. Normali iyi ama Öykü Çelik ve Müge Boz'un kaşlarının da ayrı bir çekicliği var niyeyse. O.o Hatta isim hafızam pek iyi değildir ama o ikisinin adları sırf kaşlarından dolayı aklımda kalmış hahah. Bence ortasını alıp çok kalınsa biraz daha inceltmekten fazlası gereksiz.

0|0
    0|0
    • Ben de soruya Müge Boz yazacaktim örnek olarak ama onunkilerini hic begenmiyorum cok asiri kalin onun icin yazmadim

• bende ortaya kaş ektirim :D bide simitçi bıyıgı bırakım

0|0
    0|0
  • Kalın ama bakımlı bir kaş , ince kaştan daha çok yakışıyor bayanlara.Tabi bazı yüzler hariç.

0|0
    0|0
  • cok kalın degılde kalın ıyı bence cok ıncesı berbat.

1|0
    1|0
  • esmersen olabilir

0|0
    0|0
  • hiç dikkat etmedim ama iyi gözükmez bence

0|0
    0|0
  • yakışıyorsa güzeldir :p

0|0
    0|0
    • bi arkadasim vardi onun kaslari zaten cok kalindi. Erkek arkadasi daha da kalin olmasi mümkün degil mi ne olursun daha kalin olsun diyordu:D Sonra onlar ayrilinca sinirinden gitti incecik yapti;P

• daha da kalın biraz abartı yani fazlasıda yakışmaz

Kızlar Ne Diyor 11

• çok ince kaşlar yüzün anlamını kaybettiriyolar bayadır kalın kullanıyorum memnunum devam..

0|0
    0|0
  • Çok kalını dıılde orta kalınlıktakı kas guzel oluyor ınce kas hıc kımsye yakısmıyor bence :S

0|0
    0|0
  • Ben inceyi hic sevmem yakismiyor yani boyle insanin yuzunu acaip gosteriyor. Kotu kadin muazzez gibi ;) kalin iyidir

0|0
    1|0
  • yüzüne yakışıyorsa tabiki güzel olur ama ben orta kalınlıktaki kaştan yanayım çok ince yada gereğinden fazla kalın kaşın yüzün şeklini ve görünüşünü bozduğuna inanıyorum..

0|0
    1|0
  • kaşları açık renk olana bakımlı (hafif toparlanmış) kalın kaş yakışıyor fakat kaşları koyu renk olana kalem gibi çizilmişcesine ince olmasa da, ince kaş daha çok yakışıyor

1|0
    0|0
  • Ne çok ince ne çok kalın orta halli olacak bence ya

0|0
    0|0
  • Kalın kaş iyi hoş da bazısı abartıyor.Annemle benim kaşlarımız zaten ince biz kalınlaştıramadık o yüzden belki seneye ince kaş moda olur diye düşünüyoruz :D

0|0
    0|0
  • Orta olmalı bence, çok kalın kötü duruyor.

0|0
    1|0
  • orta kalınlık iyidir , kaşın sınırlarına girmeden sadece temizleme olarak aldırılmasından yanayım.

1|0
    0|0
  • herkeste degil.

0|0
    0|0
  • senelerdir aynı kalınlıkta kaşlarım. moda diye kaş bırakamam yani.

1|0
    0|0
Yükleniyor...