Yeni bir mesaj atılmalı mı?

şimdi sevdiğim çocuğun doğumgünüydü geçen gün o günden 2 gün önce dolaylı olarak kutlamıştım(ne zaman müsaitsin seni arayacağım şeklinde)doğumgününü telden kutladığımda aramızda iletişim kopukluğu oldu,ben camii önündeydim konuşmanın sonuna doğru ezan okundu kapatmak zorunda kaldım,şimdi facedeki kutlama mesajıma teşekkür ettiğini belirtmişti;ben onu devam ettirmedim,onun ilgimi anlamamasını ve şu 3 ay içerisindeki zaman zarfında irtibatımı kesmemesini istiyorum,aramızdaki bu iletişim kopukluklarını nasıl halledip onunla tam anlamıyla arkadaşlığımı sağlayabilirim;yardımcı olabilecekmisiniz?...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• ne kadar kasmışsın arkadaş sanki dersin mozambik cumhurbaşkanı fildiş'i ile yönetimi birleştirmek için müzakere başlatacak mesajla. salla gitsin en fazla cevap vermez.

0|0
    0|0
    • benim mesaj atmadaki amacım ilgimi anladıysa olayı düzeltme adına;peki sizce ilgimi anlamış mıdır?

• İlgini anlamış fakat seninle ilgilenmiyor veya istemiyor görünüşe göre.

0|0
    0|0
  • mesaja gerek yok bence sakın atma

0|0
    0|0
    • neden korkum ilgimi anlaması yönünde ben ciddi bir mesajımla olayı düzeltmeye çalışacağım,onda şüphe bırakmak istemiyorum...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...