İnsanların en çok hangi saygısız davranışlarına kızarsınız? evde..okulda....sokakta...vb...

insanların en çok hangi saygısız davranışlarına kızarsınız?evde..okulda...sokakta...vb...hangi davranışları?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• ağzı açık öksürenler

gözünün içine bakarak apış arasını kaşıyan öküzler :D

hastanede kendini amerikan futbolunda sanıp müsade istemeden toslayan yaşlılar ( izin iste 3 şeritli yol açayım :@ )

sokak aralarında çekirdek çitleyip sana duyurarak dötün başın hakkında dedikodu yapan teyzeler

ateşiniz var mı diyip sigara içmeyen insanlar

bi isteğiniz var mı diye bıyık altından sırıtan otobüs muavinleri

şehir içi otobüs, metro vs. sürtünme kuvvetiyle ateşi baştan bulmaya çalışanlar

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Okadar çoklar ki..

daha bi kaç saat önce bile kızdım market arabasını 3 defa ayağıma çarptı kasada ters ters baktım

kasada sırada bekliyosun o arabanın götü başı oynamaz sabit durur ikide bir itiyo çekiyo ayağını defalarca ezdi gerizekalı kadın!

1|4
    0|0
  • birinin sürekli burnunu çekmesi,boğazını temizlemesi,yere tükürmesi,orasını burasını kaşıması,mal gibi bakmasından nefret ederim

0|1
    0|0
  • Sokakta sakız çiğneyen böyle pat pat diye. Görgü kuralı diye birşey var yani.

0|1
    0|0
  • tacizler. geğirmeleri osurmaları :) bir de mağazaya gittiğimde hemen yanımda biten kasiyerler. daha çok vardı şimdik bunlar aklıma geldi.

0|0
    0|0
  • sözümün kesilmesine , selam verilmemesine

0|0
    0|0
  • laf atmaları , yola balgam atmaları (böğğğ ) okulda kopya vermeyen mallar var birde annemin bir şangırtıyla beni uyandırması .

0|0
    0|0
  • lafımın kesilmesini sevmem. ben bişi anlatıyoken başka işlerle uğraşılmasını sevmem. dürterek konuşan insanlardan nefret ediyorum. gözümün içine baka baka laf atanlardan tiksiniyorum. ter kokuyor olmak da çok ciddi bi saygısızlık.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kalabalık arasında sigara içenler

ulu orta argo küfürlü konusanlar

ulu orta tükürenler

milletin karısına kızına laf atip rahatsızlık verip taciz eden annesi babası bellı olmayan tipler

milletin içimde bi ilişkiye girmedıklerı kalan tipler

aklıma gelenler patron

0|2
    0|0
  • kizmadigim davranis yok denecek kadar az.Ornek:Yasli biri gelir bazi yali kaziklari yer vermezken kizlar verir.o yer vermeyenleri olduresim geliyor

1|1
    0|0
  • Yere tükürmek, burun karıştırmak, bağırarak telefonla konuşmak, orasını burasını kaşımak, tesbih sallamak vs.vs. sonu yok yani..

0|1
    0|0
  • el kol hareketleri,biriyle konuşurken damdan düşer gibi alakasız olarak lafa girenlerden.

1|1
    0|0
  • birini aşağılaması.

0|1
    0|0
  • kızlara acık büfe kahvaltı gibi bakanlara

1|0
    0|0
  • Bilmeden yorum yapan basit insanlara kızarım.%1 lik bilgiyle %90'lık yorum yapma gayesindedirler.

0|1
    0|0
  • sokağa çöp atan, tüküren ve trafik kurallarına uymayan yaya-sürücüler

0|0
    0|0
Yükleniyor...