Ergenlikte Kardiyo yapılabilir mi?

Herkese merhaba! Ben 30 day shred yapıyorum ve bel&kalça bölgemde büyük bir sıkılaşma gördüm. Benim kardeşim 14 yaşında, o da Jillian Michaels'ın bu programını uygulayabilir mi? Uygularsa gelişiminde bir aksama olur mu?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Programın içeriğini bilmiyorum ama gelişiminde aksaklık yaratabilecek hareketler, ağırlık altına girip çalıştığı, omurlara yük bindiren hareketlerdir;squat, deadlift, shoulder press gibi. Bunlar boy uzamasına, vucut sağlığına olumsuz etkileri olabilecek hareketler. Bu ve benzeri hareketler yoksa sıkıntı olacak bir durum yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• ağırlık kaldırmadığı sürece hiç bir sorun olmaz hatta gelişimini olumlu yönde etkiler. bunun yanında yüzmede yapsın

0|0
    0|0
  • 4 yaşında body yapan Romanyalı çocuk varken 14 yaşındaki kardeşin rahatlılkla cardio yapabilir :) bu arada zeppelin sever misin ben bayılırım ;)

0|0
    0|0
  • ergenlikte herşey yapılır :3

0|0
    0|0
    • yani, kol ve bacak gelişi durabilir mi?

• dumbell kullanımı var ya kolları kısa kalabilir veya mekik çektiğinden boyu kısa kalabilir diye sordum..

• yok yok bişey olmaz dert etmeyin fazla da abanmasın dambıla tabi :3

Kızlar Ne Diyor 1

• o değilde nasıl yapıyorsun aydınlatsana beni :D

0|0
    0|0
    • youtube'dan bulunabilir,30 gün sonra değişim hissedilebilir, before after fotoğraflarına bakınız.

• Hareketleri yapınız yeter, ben de Fransızca okuduğum için yarın Yamalak ingizlcem ile anlamaya çalıştım fakat hepsini anlayamadım.
      Başlangıç olarak arkada bulunan sarışın hanımın yaptıklarını yapınız.

• takıldığım bir yer oursa mesaj yazarım olurmu

Yükleniyor...