Hayal, Osmanlı zamanında olsaydınız, hangi padişahın döneminde olmak isterdiniz ?

Evet arkadaşlar; Osmanlı zamanında olsaydınız, hangi padişahın döneminde olmak isterdiniz ?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• 3. Ahmet (lale devri) :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• fatih

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Fatih.

0|0
    0|0
  • 1.Fatih Sultan Mehmed 2.Kanuni Sultan Süleyman 3. Yavuz Sultan Selim

0|1
    0|0
  • Osmanlı'nın en sonunda yaşamak isterdim.Atatürk'ü görmüş olurdum böylelikle :)

0|0
    0|0
  • kanunıı donemnde ve hurremın yerını almak ısterdım :))

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet Han'ın döneminde olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • deli ibrahim. inci dizerdik kendimize, negzel<3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• fatıh tabıkıde sef. o orduya o mujdeye naıl olmayı kım ıstemez :) hem ıkıde taktık ogrenırdık fetıh nasıl oluyo :D ıkı tene kıcı kırık hatunun gonlunu alamıyoz yerı gelınce :D:D

0|0
    0|0
  • osman bey.yılanın başını küçükken ezmek gerekir.belki lanetli sülalenin türk milletini esir almasını engellerdim

1|0
    0|0
    • ilk padişah hangisi ise osman mı orhan mı hangi herifse kellesini uçurup cumhuriyet ilan ederdim

• Fatih Sultan Mehmet ... hem böyle bi komutanın emrınde sereflı bı asker olmak isterdım hemde Peygamber övgüsüne mazhar olmak ...

1|0
    0|0
  • osmanlının son döneminde olmak isterdim. atatürkün osmanlıyı nasıl yıktığına şahit olmak için

0|0
    1|0
  • Fatih'in ordusunda olup o övgüye nail olabilseydim keşke.

1|0
    0|0
  • Mühim olan hangi dönemde olduğumuz değil nerede olduğumuz diye düşünüyorum. Bu devirdeki onlara hürmet makamını, kendi devirlerindeki isyan makamına değişmem.

0|0
    0|0
  • Tarih konusunda zayıfım ama herhangi bir padişah olmak isterdim.

0|0
    1|0
Yükleniyor...