Fitness'a gitmiş olanlar bir bakabilir mi arkadaşlar? +1?

Dik duramıyorum dik durmak için fitness'a gitmek istiyorum sizce sorunum düzelir mi? ve az çelimsizim eğik yürüyorum hiç kasımda yok kas filan da yapmak istiyorum ama daha sonra bbraktığımda dökülmek istemiyorum fitness'ı tavsiye eden var mı? yıllık ve aylık fiyatları ne kadardır? ne kadar süre gitmeliyiz

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• 6 7 ay civarı fittnes yaptım dik durmayı duzeltıyor kesınlıkle ön kol dumbell çalısmalarında ve dıger çalısmalrda dık durmak zorundasın sonuna kadar tavsıye edıyorum gıt spor yap aylık fıyatlar 80-120 arası 5 6 aydan az gıtme spor sabır gerektırır 2 ayda kaslarının yumurta olmasını bkleme ılk 2 ay buyumek ıcın degıl gelişmek ıcın vardır bu kuralı unutma ilk 2 ay sadece guclenırsın

0|1
    0|0
    • peki hocam şişirmek için ilaç veriyorlarmış ama o ilac daha sonra seni yağa döndürüyormuş var mı böyle birşey?

• ilaç kullanma bıraktıktan sonra babaannem gıbı memelerın olabılır ilaca sonuna kadar karsıyım ılacsız daha guzel fit vucut oluyo bıde kımse sana zorla ılac vermez hocalar tavsıye etmez zaten

Kızlar Ne Diyor 4

• bir insan anatomisi gelişimini 3 ayda tamamlar ve kesinlikle fitnessa gitmelisin aynı sorun bende de vardı ve düzeldi

0|1
    0|0
    • şu yazdıklarınız varya içimi rahatlatıyor yaaa çok teşekkürler

• 0|1
    0|0
  • sanirim bu sorunun icin yüzme daha iyi

0|1
    0|0
  • Sirt calisicaksin ve fitnessta dik durmak zorundasin yoksa hareketler yanlis olur. yani evet oldukça isine yarar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fitness tamamen vucudunu hantallastirir kardesim sen fitness salonunda cardio yap sadece ve gittigin salonda havuz varsa bolca yüz

0|1
    0|0
  • iki arkadaşım da aynı şeyden dert yanıyordu benle birlikte spora başladılar birinde aşırı derecede lordoz diğerinde kifoz vardı. düzelir merak etme 2 ayda. sonrasında arada sırada tekar çalışman gerek

0|1
    0|0
  • Dik durmak kemiklerle alakalı fitness fayda etmez. En az 6 ayda vücut kendini belli eder.

0|1
    0|0
  • evet fitnesa gidersen duzelir

0|1
    0|0
  • Fitness'tan ziyade yüzme daha çok işini görecektir.

0|1
    0|0
  • sırt kaslarını aktif calıstır.

0|1
    0|0
  • pampa resim atman lazım yandan görünüş falan söyleyim sana ben doktora falan gitmiştim o konuda

0|0
    0|0
Yükleniyor...