Göbek en kolay şekilde nasıl erir?

Göbek en kolay şekilde nasıl erir ve asırır derecede kola tüketiyorum alkol almıyorum sizce kolada mı yapar spor salonuna gidicek vaktim yok ne yapabilirim en etkili yöntyemler

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kola tabiki yapar azalt ve hareket et evdeede yaparsın bunu yatıp bacaklarını salla bisiklet gibi sür buna benzer şeyler işte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kola içmemek şartıyla istediğin gibi ye iç her gün akşam yemeğinden sonra yürüyüş ya da koşu yap çok faydasını göreceksin

0|0
    0|0
    • cidden kola mı yapıyodur bunu aşırı tüketiyorum bide koşu bandı almayı dusunuyorum zaten

• Kolanın da etkisi var ama spor şart

• spor derken kosu bandı alırım onla kosarım işte biraz mekık falan yaparım baska yapamam tembelim bu konuda göbeğimi içe çeke çeke gezmekten bıktım vqala :)

• Gırtlağı kesip spora başlamak dışında bir yol yok ^^

0|0
    0|0
    • yahu doymadan nasıl insan mutlu olur aklım almıyor bir türlü :)

• evde mekik çek kolayıda olabildiğince az iç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Biraz Yemene içmene dikkat edip..

Mekik + Barfix Bir programa Göre..

Sabah kalktığında ya da kahvaltıdan sonra..

4x20 ya da 4x25 Mekik.. ( Böyle başlarsın Zamanla Çoğaltırsın programı )

3x5 ( bunuda yine yapabileceğin kadarıyla bir program belirleyip yap. minimum önerim bu )

Bu programı bir sabah bir gece uyumadan önce yaparsan 1 2 ayda ciddi bir şekilde Sixpack ve vucudunun ortaya çıktığını görürsün ya da bir spor salonuna yazılıp eğitmenlerin verdiği programa görede hareket edebilirsin ama. oda çok zaman ve vakit gerektiren birşey bir süre sonra sıkılıyorsun.. yinede sen bilirsin.

0|1
    0|0
  • şekeri yani kolayı azalt kanka mümkünse bırak mekik hareketleri yanında plank hareketleri çok etkilidir düz ve yan planklar uygula protein ağırlıklı beslen ki vücudun enerji ihtiyacını yağ depolarından karşılasın ama şimdiden söyliyim ilk farkı görmen 1-2 sürebilir

0|1
    0|0
  • yürüyüş az ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...