Zayıflamak için bunlar yeterli midir?

Merhaba arkadaşlar.
Zayıflamayı 1 haftadır kafama koymuş bulunuyorum. Sigarayı bıraktım ve ertesi gün spora başladım. Diyet yapamıyorum, çok zorlanıyorum. p4p nin vücut çalışmalarını her gün öğlen ve akşam yatmadan önce yapıyorum.(p4p bir zayıflama ve egzersiz yardımcısıdır youtube dan kolayca bulabilirsiniz)
göbeğim çok fazla yok hatta baya bir az. Benim amacım basen ve kalçalamı inceltmek. Sizce bunların yanında ek olarak diyet dışında ne gibi şeyler yapabilirim. Tecrübeli arkadaşlar ile iletişime geçebiliriz.

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Diyet yapamıyorsan sağlıklı beslenmeyi denemelisin. Zaten çevremdekilere diyeti genelde önermiyorum, o psikolojiye girince insanın daha çok yiyesi geliyor.

Yapman gereken; abur cubur, kızartma, unlu ve şekerli besinler, hamur işi, doymuş yağ, ayçiçek yağlı yiyecekler, pirinç ve makarna gibi gıdaları mümkün olduğunca az tüketmen.

Proteine önem ver. Hem tok tutar, hem de kas kaybını önler.

Günde 5-6 öğün yap.

Yatarken ve sabah uyandığında sirkeli ve limonlu su iç.

Günde 3 kez doğal yeşil çay iç, limonlu olsun.

Son öğünün, içine öğütülmüş keten tohumu katılmış yoğurt olsun. Yatmadan 3 saat önce.

x-sport

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• diyet çok gerekli değil, sporu vücudu tanıyarak yaparsan fazla yemek yiyemezsin zati. doyma hissini almadan bırak yemeği, 10-15dk sonra doygunluk hissi geliyo

1|0
    0|0
  • ip al atla yağ yakmanın en etkili yolu ama alt komşuyla da papaz olursun, bide fazla ve dengesiz yeme ;)

1|0
    0|0
    • en üst katta oturuyoruz. Dama çıkmamda bir sakınca yok :)

• ooo iyiy iyi o zaman , tuz , şeker ve yağdan kaç çok acıkırsan veya yiyecek olursan çok tatlı bişeyden azıcık al doygunluk hissi versin

• yeterr

0|0
    0|0
  • bol bol yürü yeter :D

0|0
    0|0
  • Kolay gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sabah yürüyüşü en etkilisi :)

0|0