Kas yapmak için ne protein alıyım mı?

bu sene fitnessa gıtcem ama protein falan kullanmam gerekıyo mu daha hızlı olması ıcın ya da zararları falan var mı bı onerıde bulunun

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu sporu 6 aydır yapıyorum ve protein kullanmıyorum hedeflediğin vücuda göre olur ben mesela brad pitt gibi hafif kaslı vucüt istedim bunun için protein kullanmana gerek yok haa ben şişmek istiyorum dersen kullan kaslarında asla sarkma olmaz ama gücünü kaybedersin profildeki benim fotom

0|0
    0|1
    • bende hafıf kas ıstıyorum zaten basketbol oynuyorum guc lazım bırazda goruntuden cok pekı ne kadar zamanda olur dedıgın vucud

• thescpa kardeş benim boy 1.80 kilo 55 60 arası zayıfım yani fitnesse başlıyacam önce kilomu alıp başlıyım yoksa şimdi başlayıp fitnessde kilo alabilirmiyim kalıplı olmak senın gıbı hafif kas olmasını istiyorum abartı istemiyorum

• aga şimdi başla hem şimdi güçlenirsin kilonu da hemen kasa çevirirsin işin kolay yani başarılar

Kızlar Ne Diyor 3

• Sağlıklı protein içeren sebze vs. tüket..

0|0
    0|0
  • bılınçlı bır hocadan oğren ama spyhantax gibi birşey vardı whey protein

0|0
    0|0
  • kaslar proteinden oluşur mümkün oldugunca her öğün protein tüket

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sebze mebze tüketme öyle kas yapılmaz spora gitmeden tavuk yicen yanında makarna veya hiç bişe , + muz yiyebilirsin spordan çıkınca da whey protein+süt. sonra komplex karbonhidratlı proteinli bir yemek. gece yatarken tekrar süt. sabah kalktığında glisemik indeksi yüksek bir miktar karbonhidrat + yumurta.. 10 yıldır aynı şeyi yapıyorum bıktım ya :'(

0|0
    0|0
  • Kanka en az bir 7 ay alma. Bak 4 sene yapıyorum bu sporu sporcu kardeşinden taviseye. İlk 6-7 ay düzenli beslen ve sporunu düzgün yap. Ondan sonra alırsın :)

0|0
    0|0
  • pampa zaten 3-5 ay gerek yok öyle bişeye zaten protein kullanacak kıvama geldiğinz zaman güzel bir vücudun oldugu zamandır sonrasında dahada ilerleteyim dersen basacan proteini

0|0
    0|0
  • Fitness'a başladığında zaten hocan sana protein önerir

0|0
    0|0
    • ne tur protein sormuyorum bu saglıksız bısey mı bırakınca sarkıyomus dıyolar protein kullanınca

• Özel olarak protein tozları var onları kullanmanı çok tavsiye etmem doğal kullan yoğurt tavuk vs vs gibi kullan

• Her gün tavuk ye göğüs

0|0
    0|0
Yükleniyor...