Basketbolda çok hata yapıyorum lütfen yardım napabilirim?

Basketbol oynuyorum 2. ligte 19 yaşındayım savunmam çok iyi fiziğimde baya iyi basketbolcu tipi var bunu herkez söylüyor ama ne zamn maça çıksam bir hata yapayım top kaybedeyim sayı atamayim vs arkadaşlarin aileleri hep yuhluyorlar küfür ediyorlar artık dayanacak gücüm kalmadı onlar hata yapsın hiçbir şey demiyorlar ben hata yapınca önüne geleni söylüyorlar acaba benim

saflıgim dan mi kaynaklaniyor iyiliğimden midir nedir anlamadım bırakacam artık gücüm kalmadı pes etmek istemiyorum pes ettirmek istiyorum ama olmucak bu gidişle ;((

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bırakma bence kimseyi dinleme basketboll çok güzel bir spordur bende lisaslı basketbolcuyum gerci şimdi bıraktım ama devam etmek çok isterimm oyunda karşı tarafa bakma sadece kendi takımına odaklan biliyorum o ortam çok heyecan yapabilirsin ama sen bir sayı kazandıgında o seyircinin senin adını soyleyerek alkış yapması seni motive edecektir oyunu kazanmak için oyna. motivasyonunu yüksek tut.. ben kazancam alcam de yapamacagım dersen yapamazsın zaten :)) başarılarrr

0|1
    0|0
    • O heyacan bambaşka ya seyirciler falan 1 saat içinde salon nasıl dolup taşıyor heyacan yapmamak elde değil mativasyonum düşük sadece ben bu oyunu 12 yaşından beri oynuyorum bu oyunu birakmak bana yakışmaz mativasyonumu yükseltmem lazım sadece antremanlardan sonrada çalışıyorum sabahın 7 disinde kalkıyorum gidiyorum sahada oynuyorum kime danissam bırakma diyorlar bende tabikide devam edecem yorum için Sağol saat 4:30 antreman var motive ettin iyi bir kiz olarak cok tesekkur ederim :))

• rica ederimmmmmm kolay gelsin başarılar

• Teşekkürler :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• stres yapıyosun heralde ya topu kaptırırsam falan dıye dusunme sokakta arkadaslarına oynuyomus gıbı oynamaya calıs

0|1
    0|0
    • Kardeş çok haklisin sonuna kadar o seyircileri görünce stresten yerle bir oluyorum ya kaçırirsam sayıyi diye korku oluyor içimde hep kendi kendime sorunlar oluşturuyorum takım arkadaşlarımda diyor rahat oyna diye boşver sen onları diyolar hep bir kaygı var bunu nasıl yapıcam mahallede dehşet bisey oynuyorum crossover falan olsun hepsi iyi benim ama motivasyonum çok dusuk vede stres nasıl atlatabiliril bunlari yorum için saol kardeşim :))

• cok hata yapıyorsan bırakmalısın

0|0
    0|1
  • yaptığın hatalar top kaybetme falansa yani basit top kayıpları mı?

0|0
    0|0
    • Yok kardeşim o kadar basit top kayıpları değil top kayıyor falan tutarken sonuçta konuşuyoruz teliyoruz ondan kaynaklaniyor baska türlü zor yani çok çalışıyorum herseyi mesala bizim antremanlar 3 saat antreman bittiginde ekstradan 2 saat daha çok çalışıyorum o kadar basit kaybetcek deilim topu kardeşim

• bana da olurdu bir iki hata yaparsın artık double double bile yapsan bir hata daha tahammül edemezler. sen çalışmaya devam et bir şanssızlık vardır üzerinde.

• Banada ole geliyor kardeşim :(

Yükleniyor...