Ankaragücü'nün küme düşmesi neden?

bi Ankara'lı olarak Ankaragücü'nün küme düşmesine çok üzüldüm. İyide bu takım yıllardır ortalarında da bitirse Süper Lig'de oynuyodu, noolduda birden küme düştü bilen var mı?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü olan takımlar yada kurumlar değildir,onu elinde tutan insanlardır.Başarısızlığın faturası da ilk olarak onlara çıkarılmalıdır.Hele ki böylesine bir rezalet başka ne şekilde yorumlanabilir ki?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Paraları yoktur belki , katılımcı arkadaşlara destek primi verememişlerdir , ya da takımın durumu performansı bu yıl iyi değildi ..Elazığspor çıktı ama dimi ?

0|0
    0|0
    • Ankaragücü ligi genellikle ortalarda bitirirdi, hiç bu kadar kötü duruma düşmemişti. Para, performans vs. bir anda böyle düşünce insan şaşırıyo ve neden böyle oldu diyo. Görünen sebepleri değil arkasındakileri soruyorum anlayacağın. Elazığspor hakkında hiç fikrim yok ama dur netten bakıyım merak ettim şimdi sen sorunca

• erzurumlulara ne denir?

• yaa bak yaa bi çocuk vardı erzurumlu , Allahdiyen hoparlör :)) dadaş denir la

• Yapmıştır bir düzenbazlık sen bakma yansıtmamışlardır medyaya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Melih Gökçek ve Cemal aydın kapışmasından kulüp zararlı çıktı,bildiğim kadarıyla gökçek kulübü satın alacaktı cemal aydın sattırmadı gökçek parasal desteğin neredeyse tamamını karşılıyordu ,satın alamayınca elini ankaragücünden çekti ,kaybeden ankaragücü oldu,parasız takımda hangi oyuncu top oynar hiç kimse.

0|0
    0|0
  • en önemli sorun mali sorun sonrada kulub başkanınızın yaptıkları ve taraftarlarnzı arasnda rant kavgası sizi bu hallere getirdi..

0|0
    0|0
  • iyiki düştü göztepeye bi kadın daha geldi

0|0
    0|1
  • neden olacak ankaragücünü kenan evren çıkartmıştı. şimdiki iktidarda herşeyde olduğu gibi futbolunda içine etti. ankara gücünü maddi açıdan çökerterek küme düşürdüler..

0|1
    0|0
  • Bana ilginç gelen düşen 3 takımın da stadlarının adının 19 Mayıs Stadyumu olmasıydı.

0|0
    0|0
  • zaten hak etmeden çıktıydı iyi oldu . kenan evren çıkartmıştı

0|0
    0|0
    • o gün bugündür hakkıyla ligdeydi ama

• eğer araştırsan böyle konuşmazdın.o dönemlerde o zamanın ptt1.ligde türkiye kupasını alan tek takım ankaragücüdür.eğer kenan evren çıkarmsaydı bile seneye her halükarda çıkardı.element uydurmayın

• tam olarak bılmıyorum ama her halde melıh gokcekten dolayı kaynaklandı lıglerde ankara takımı kalmayacak

0|0
    0|0
  • Zalad gibi şike yapacak adam bulamamışlardır.

0|0
    0|0
  • melih gökçeği istemediler melih gökçekte takımdan çekti elini ayağını sonra istemeyenlerde takımla ilgilenmedi

0|0
    0|0
  • muhalıf yonetımle ıs basındakı yonetımın adamlarının dıdısmesınden zararlı cıkan ankaragucu oldu malesef...

0|0
    0|0
    • her takımda var muhalif yöneticiler, ama ben hiç duymadım bunların çekişmesi yüzünden bi takımın küme düştüğünü. varsın gerisini insanlar düşünsün artk o zaman kimler yüzünden bu takımın bu hale geldiğini...ve buna hakları olup olmadığını

• melih gökçek ve kulüp arasındaki anlaşmazlık yüzünden böyle oldu. Kim suçlu bilemeyeceğim ama melih gökçek neye elini atsa kuruyor :)

0|0
    0|0
  • ankaragücünü zamanında kenan evren kurtarıydı iyi oldu düşyüğü zamanında düşcekken kurtarıldıydı sımdı gıttı ıste

0|0
    0|0
    • Bi anda nasıl olduda düştü onu soruyorum dikkat ettiysen

• bende diyorum kı nasıl düşerse düşsün geçmişten haketmıstı dıyorum ama iyi oynarsa yine cıkar gelir

• Gökçek ailesi hem Ankaragücünü hem de Ankarasporu süpürdü

0|0
    0|0
  • Fakirliğin gözü kör olsun vakası..

0|0
    0|0
  • konyasporda düştü napalım ölelim mi düştü düştüyse ?

0|0
    0|0
  • Gökçek ailesinin elini atıp kurutmadığı bir şey var mı?

0|0
    0|0
    • Onların yüzünden yılların takımı, Ankara'nın sembollerinden biri küme düştü diyosun yani...

• Gökçek'in güç mücadelesine girmesi, baskılar ve yönetimin direnmesi derken mali desteğin çekilmesiyle takım zor duruma düştü. Yazık oldu gerçekten güzelim takıma.

• Gençlerbirliği var neyseki, ona el atmasa o zaman bari

Yükleniyor...