Futbol oynayan kızlar hakkında düşünceleriniz neler?

Yaklasik 5 senedir kuluplerde olsun okul takimlarinda olsun futbol oynuyorum. Erkeklerin bir kismi futbol oynayan kizlari itici buluyo bir kismi bulumaz hint kumasi muamelesi yapiyo. Tabiki olumsuz hic bir gorus icin sporumdan vazgecmem. Sizin dusunceleriniz neler? Futbol oynayan kiz itici midir yoksa bulunmaz hint kumasi mi?

0|0
2|26

En İyi Kız Görüşü

• Bence herhangi bir sporu "erkekler yapar ya da kızlar yapar" diye kısıtlamak çok yanlış bir şey. Spor spordur herkes yapabilmeli. :')

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Bulunmaz hint kumaşı da değildir itici de değildir bana göre. Ama spor yaptığı için pozitif düşüncelerim olur o kız hakkında.

1|0
    0|0
  • Valla notr kanks

1|0
    0|0
  • Düşüncem yok.

1|0
    0|0
  • Bulunmaz bir hint kumaşıdır. Aranan özelliklere giremeyecek kadar imkansızdır. Aşkın orta noktasıdır. O orta açsın sen vur.. Golll laaan diye sevin sarıl.. Of offf :D

1|0
    0|0
  • bence güzel ya futboldan anlayan kız :)

1|0
    0|0
  • Evlenilcek kız ^^

1|0
    0|0
  • valla futbolu sevmediğim için bilmiyom nasıl olur :D

1|0
    0|0
  • profosyonel olmalılar daha da dıe dusunuyorum
    lisans bazında

1|0
    0|0
  • sporcuysa candır gerisi heyecan hepsi makbul bizde ;)

1|0
    0|0
  • En azindan ofsayti biliyor. Bulanmaz hint kumasi bence

1|0
    0|0
  • Ben onları yirim yirim

1|0
    0|0
  • Çok cazibeli Oluyorlar :D çokda tatlı :D

1|0
    0|0
  • Ben abi diyorum

1|0
    0|0
    • Ama bu durumda bizim de voleybol oynayan erkeklere bacım dememiz lazim :)

• Ben öyle diyorum zaten :D şaka bir yana ayrımcılık yapmıyorum ama kadında hoş durmuyor yoksa kadın erkek eş ittir ;-)

• cok alisilagelmis bir durum degil tabi ama gayet sempatik ;)

1|0
    0|0
  • Bulunmaz Hint kumaşı devam et bırakma futbol candır 😉

1|0
    0|0
  • Ya bak gerçekçi olcam prenses. Tamam iyi hoş ama nasil desem. Kiz dediğin trip atar aglar agir yemeklerden hoslanmaz boyle cicilu cicili giyinir hanfendi olur ince bilekleri olur duygusaldir. Ne bileyim şaşırdıgi zaman parmaklarının ucunu agzina goturur güzel kokar saclari uzundur. Evde oldugu zamanlar pijamali topuzlu sekilde annesine yardimci olur. Kiz budur yani.

0|0
    0|0
    • İyi de bunlarin cogu bende de var yani futbol olumlu ozellikleri bastiriyo mu anlamadim

• Onu demeyi unuttum benim hatam ek olarakda futbolda anlamaz yani takimina asiktir ama bilmez ofsayti ilk 11 de kimlerin oldugunu fakat asiktir takimina. Gol yiyeceği zaman gözlerini kapatir ayyy diye bagirir falan. Gol atincada sapsik sapsik ziplar. Budur yani bu.

• Ne güzel

1|0
    0|0
  • Cok çekici benceeee

1|0
    0|0
  • ben sevmem kızın futbol oynamasını. kız dediğin futboldan anlamıcak ama futbol konuşulan ortamdada bişiler sallıcak

0|0
    0|0
  • Beni hiç ilgilendirmiyor .

0|0
    0|0
  • Benimle ofsaytı tartışmadıgı surece sıkınt yok

0|0
    0|0
  • son 2 metresidir hemde:) evin içinde penaltı çekişiriz

0|0
    0|0
  • Makyaj yapan erkek gibi o ne la :D voleybol basketbol oynasınlar futbol ne :D

0|0
    0|0
  • maç sonrası kahveye okey oynamaya davet edesim geliyor

0|0
    0|0
  • Futboldan anlayan kız Çandır ;)

0|0
    0|0
  • iticidir bir süre sonra bacakların çarpıklaşır :D bayanlar için de güzel sporlar var voleybol gibi dutbol oynayan kız mı olur ya :D off side'ı öğrendin mi :D

0|0
    0|0
    • Hayir hic de carpiklasmiyo :D onu kucuklukten beri biliyodum zaten

• pasif off side'ı biliyomsn :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Serenay aktaş :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...