2011-2012 Futbol sezonunda en çok keyif aldığınız anlar hangileriydi?

2011-2012 Futbol sezonunda en çok keyif aldığınız anlar hangileriydi.

Bu sezon hangi maçlarda çok üzüldünüz. hangi maçlarda çok sevindiniz. Duygu seline kapılacak kadar fanatik misiniz bilemem ama takımınızın hangi maçları sizi etkiledi.

benim en çok sevindiğim maç kadıköy'de şampiyonluğun geldiği maçtı. o bi yana

en çok duygusala bağladığım ise gs-bjk maçındaki muhteşem 3D koreografi anıydı. o gün bir galatasaray taraftarı olmaktan gurur duydum diyebilirim. link

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçenin gsyi 2-1 yendiği maçta volkanın kurtardığı bütün toplarda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fenerbahçe şampiyonluk yarışına soktular ya abii hayret ettim vallahi.

0|0
    0|1
  • Gs Fb maçında :)O kareografiye o atmosfere ve gs nin tek kale maç oynamasına rağmen önce ziegler sonra son dakikalarda stoch un muslerayı ağlattıgı anlar =))

0|0
    0|0
  • GS-FB maçı tabiikiii Kadıköyde kendi evlerinde o KUPAYI kaldırmak kelimelerle anlatılmaz bir zevkti :D hele o musleranın o son gelen topu tutuşuu AMAN ALLAH'IM DEDİRTİYO :D

0|0
    0|0
  • galatasarayın kaybettiği tüm maçlar

1|0
    0|0
  • gol anları ...

0|0
    0|0
  • şampiypnluk anı ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tabikide Bragayı eleyişimizden ötürü gurur duydum.Zaten dürüst olmak gerekirse pek gurur duyulacak anlar yaşayamadık bu yıl camia olarak :)

0|0
    0|0
  • link

stoke maçı

0|0
    0|0
  • en zevk aldığım an stoch un gs stadında attığı gol..

1|0
    0|0
  • en çok sevindiğim an kadıköyde kupayı kaldırdığımız andı dostum :)

0|0
    0|0
  • FENERİN HÜSRANI AYNI HÜZÜN LE BITTIGI ıcın uzuldum fenerlıler adına en sevindiğim an BİTİŞ düdüğü

0|0
    0|0
  • simaonun fenere füzesi

0|0
    0|0
  • bu sezon benim için en kötü sezon diyeblrz çünkü sevdalısı olduğum takım bir alt lige düştü...

0|0
    0|0
  • sana bu konuda katılmamak elde değil cesur yürek müziği bile bir ayrı güzel :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...