İşsizlik psikolojisi mi? Yoksa ilişkimizde mi bir sorun var ?

Erkek arkadaşım uzun süredir işsiz ve buluştuğumuzda güzel vakit geçiriyoruz... Görüşmediğimiz zamanlarda her gün bir kaç kez telefonlaşıyoruz ama konuşmamız ''naber, senden naber'' den öteye gitmiyor ikimizde telefonda susuyoruz 1 dakika bile sürmüyor konuşmamız..bir kaç gün böyle devam ediyo ona diyorum ki ''aşkım bir kaç gündür doğru düzgün konuşamadık nasılsın'' diyorum o da ''aynı'' cevabını veriyo ''sen ne yapıosun'' diyo.. Ona ''anlta diyorum ''ne anlatayım ki?'' diyor.. Bazende telefonda o kadar candan konuşuyor ki bilmiyorum sizce neden böyle davranıyor ?

İşsizlik psikolojisi mi? Yoksa ilişkimizde mi bir sorun var ? Ona ''benimle ilgili bir sorun mu? var'' diyorum ''nerden çıkardın'' diyo... Aslında bana göre ilişkimizde bir sorun var herşey yolunda ama genede böyle olunca sorma gerekiği duyuyorum.. İşsizlikten canı sıkılıyodur diyorum, elimden gelenin fazlasını da yapıyorumm...

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• ilişkinizde sorun olsaydı..iletişim biterdi..

Erkek arkadaşının iş sıkıntısı inan bana çok ağırdır..üstüne gitme derim..işi olmayan bir erkeğin iç dünyası inan bana çok kötüdür..

0|0
    0|0
Yükleniyor...