İlk aşkınız hakkında..

İlk aşkınız hakkında hatırladığınız en güzel anı, en ilginç olay, en komik veya en trajedik şey nedir? Ve onun hakkında hatırladığınız en saçma şey... Bugün ilk aşklarımızı analım

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• en güzel sey o masum, hiç beklentisizz aşk.. simdiki aşklar öyle değill..ilk okulda hep yanımda otururdu en güzel anlardı :) en kötüsü son ders zili çalısıydı :) hatırladığımda kaşının üstünde beni vardı :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ciddi anlamda derken hanı cok cok cocukluk askı deılde 14 yasındaydım ve çok büyük merakla göğüslerini ellemiştim. ve bana bı tokat attıı :) sonrasında 3 yıl cıktık bende onun poposunu tokatladım...

0|0
    0|0
  • ilk çıktığımızda rüyada gibiydim onu hatırlıyorum. sonraki günlerde elimi tuttu. sonra bir gün öpüştük. sonra hergün öpüştük. sonra arabada bişeyler yaptk sonun da bokunu çıkardk en sonunda da ayrldık.

0|0
    0|0
  • ben gidiyorum dön dersen dönerim demişti gidene neden dön denilsin ki zaten kararını vermiş çoktan iyi yolculuklar demiştim ...

0|0
    0|0
    • Gurur yapmışsın sanırım...

• yanlış anlasılmak istemem kendimi birşey sanmıyorum ama 3 defa çocuk büyüttüm büyüyen gitti ...neden mi gitti ya ben yetemedim yada ben bittim :/

• Öyle düşünmeyin :)

• efendim şöyle söyleyeyim şimdi.

ilk aşkımın adı esra idi

şimdi 18 yaşında kız kardeşim var. adı esra

0|0
    0|0
    • Hala unutamadınız yani...

• aramızda tam 1000km var. ama yazları giderim memleketime. fırsat bulur da hala o heyecandan dolayı dilim çözülürse konuşurum elbette.

• hayırlısı :)

• en ilginç durduk yerde tokat atmıştı...

en güzel bende kalsın:P

trajik ayrılık olmustur..

en saçma şey yok.

en komık; gıdıklandığımda (nerde gıdıkladığımı soylemem) yanlışlıkla tekme atmıştı hassas yerıme...

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızın yaşı 12 benim yaşım 16 idi, bu yüzden kızın annesi ve babası kavga etmişler ve kız da bundan dolayı benden nefret etti

0|0
    0|0
  • Olayda yok anıda

0|0
    0|0
  • penaltı çekerken topa pis burun vuruşu hala gözümün önünde

0|0
    0|0
  • ilk aşkımla bir gün yürüyoruz bu kadar

0|0
    0|0
    • Hmm henüz bir şey yaşamadınız yani :)

• Hayırlısı komik veya güzel anılarını beklerim yaz buraya birlikte konuşruz :)

• hatırlamasak olmuyor mu? :(

0|0
    0|0
  • bi keresinde öpüşürken çıkan şap şup sesleri komik gelmişti (Normalde beni tahrik eden bi sestir. ) Beni gülme tuttu her şap şupta gülüyorum kız arkadaşıl çıldırmıştı o gün :)

0|0
    0|0
    • Ahahah :) Çok güzel ve komik anılar :D Ama kız delirmiştir :D

• dikkatli olamayız. çünkü ondan sonra 6 kişi geçti hayatımdan:)

• hmm :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Konserde çıkma teklifi etmişti bana. Kulağıma "benimle çıkar mısın?" demişti. Ezmeyin o zaman romantikti tamam mı 4. sınıftaydık :P

0|0
    0|0
  • Sahile kestirme yol biliyorum, hemen şurada diyerek tam 6 saat yürütmüştü beni cebimizde tek kuruş para yok !

0|0
    0|0
  • en ilginç olay beni arayıp niye beni arıyorsun demesiydi..halbuki kendi aramışdı.

en komik olay sinemada film bitmiş daha doğrusu biz bitti sanmışdık indik merdivenlerde izlemişdik..herkes bize bakıyordu...diğerlerini hatırlayamadım.

0|0
    0|0
  • ilk askima askimi itiraf edemedim ona yanarim :-)))))

0|0
    0|0
    • Geç değill belki yıllar sonra bir gün karşılaşırsınız :D Bir dahakine hazırlıklı olun :D

• en yakin arkadasiyla samimiyim arkadasiz yani birgun cesaret eder sorarim belki birgun :-)))))

• :))

• hayatımda kaktüs hediye eden tek kişi :/

0|0
    0|0
    • Ohohohoho çok iyi yaa naptın o kaktüsü :D

• yok sevgilim var zaten :)

• Gzel :)

• arkamdan gelip yanağımdan öpmüştü cok ekilenmiştim o an.

0|0
    0|0
Yükleniyor...