İstediğimiz şeyleri elde etmenin yolu bazen kötü şeyler yapmaktan mı geçer?

« Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim »

Al Capone

link

Bu mudur yani olay?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• yaptığın yanlış bişeymiş çocukluk hatası diyelim ve geçelim:)bazen bişey yapmak istediğinde en kötüsü yalana başvurmak tır bundan öteye gidilmemesi gerek bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu Al Capone'nun çalışma şekli.

0|0
    0|0
  • Her istediğime kavuşma derdim yok bence olay bu değil.

0|0
    0|0
  • bunu okumuştumm sevdim bunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İstediğin şeyleri elde etmek sıkı çalışmaktan geçer, bişeyi kazanıp almak yerine çalıp almak zayıfların işidir, bisiklet çalmak yerine bi yerde çalışıp kendine bisiklet almak hem vicdani hemde ahlaki açıdan daha doğru bir yol...(kanımca)

0|0
    0|0
    • zayıfların işidir diyosunda bak linkteki bağlantıda adamın nerdeyse bi hükümete sahip olduğu yazıyor

• Zayıf derken kastettiğimi anlamadın sen, bide şöyle anlatayım; 50.000$ kazanman lazım, silahla bi bankayı soyup o parayı hemen elde etmen mi daha zor yoksa yıllarca sıkı çalışıp o parayı biriktirmen mi? işin kolayına kaçarsan güçsüzsündür...

• tabiiki çalışman lazım o daha kutsal bişey anlıyorum

• isteklerinin boyutuna bağlı, çok imkansız ise olay budur

0|0
    0|0
Yükleniyor...