1 ayda ne kadar fit olurum?

Spora gitsem 1 ayda ne kadar fit olurum? Ne kadar kilo veririm? kilom 58 falan göbegim var cok degil ama kurtulmak istiyorum ondan sizce kac olur gider mi göbek. bide gögüslerim 90 spor ile ne kadar kücültürüm. yardım please?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ne kadar istersen o kadar fit olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• öncelikle yemek + düzenli uyku + spor = fit vücuttur arkadaşım fakat bunun zamanı olmaz bünyene göre değişir bu durum sen öncelikle bu üc noktaya dikkat ettikten sonra 1 ayda 4-5 cm incelen insanlar gördüm fakat yanında yağ yakıcıda kullanıyorlardı

1|0
    0|0
    • yağ yakıcı dediğin nedir?

• gideceğin spor salonunda bile satılıyor olması gerek İstanbul'da orada heryerde ek gıda ya da vitaminciler var oralardan temin edebilirsin ya da GNC bu markayı araştır İstanbul'da bir şubeleri olması gerek

• tamam tesekkurlerr

• Uygulayacaksanız cevap vereyim : 3 yarım bardak üzüm sirkesini üzerine su koyup içiyorsunuz ama aldığınız sirke kaliteli olmalı mesela kemal kükrer... Tok karnına içilmeli ben kendim uyguluyorum... sirke kan akışını hızlandırırken damarlardaki tüm tıkanıklıkları açıyor.. içerdiği fosfor, potasyum, ve birçok vitamin ve mineralle vücuda giren su kalitesini arttırıp çok hızlı bir şekilde kilo verip ayriyetten parlayan bir cilde ve beyin fonksiyonlarını hızlandırıyorsunuz... her gün uygulayın bana teşekkür ediceksiniz.. bir çok arkadaşım gelip teşekkür etti şimdiden sağlıklı bir hayat diliyorummm. .. :) :) :)

0|0
    0|0
    • cok tesekkür ederim deneyecegim:)

• tamam tesekkürler bilgilerin icin:)

• ur welcome :) :) :)

• göğüslerini boşuna küçültmeye çalışma kardiyo dışında fitness yaparsan yani ağırlıkla çalışırsan özellikle butterfly hareketiyle tam destekli sütyen giymişsin gibi olursun

0|0
    0|0
    • bir yerini yırtmadan 4 kilo verebilirsin kızlarda 4-5 kilo vücudu çok değiştirir tabi diyetle değil spor yaparak verdiysen. çünkü spor yaparak verirsen kas kütlesi kazanıp yağ kütlenden kaybedersin. diyet yaparsan ikisinden aynı oranda kaybeder, şekilsiz bir vucudu küçültüp aynı şekilsizlikte bir beden küçük kullanırsın

• hem spor hem yediklerine dikkat etmek diyorsun yani?

• Bekle sana link aticam

0|0
    0|0
  • 1 ayda su dışında hiçbirşey atamazsın, adam gibi düzenli spor yapman gerekir. 1 ayda göbek eriseydi, şimdiye ben arnold olmuştum..

0|0
    0|0
    • göbek dedigim de kocaman bısey degil ya gitmesi gereken bir kısım :)

• ben üşeniyorum sende sorun yok :D

• Sen bilirsin artık :D

• Kilo vermek icin spor yapan insanlar kas kutlesi arttigi cogunlukla kilo alirlar ama etrafindaki insanlar kilo vermissin der:) 1 ayda degisiklik olur ama asiri birsey bekleme 5-6 ay sonra istedigin sonuca ulasabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sıkı çalışman gerekir

0|0
    0|0
  • 1 ayda bir halt olmaz

0|0
    0|0
  • Gobegin gitmesini ve duzgun gorunmesini istiyosan spor sart

0|0
    0|0
    • sporu zaten yapıcam

• Spor yapicaksan bir kac nokta kaliyo. Birincisi yedigin seylere dikkat ediceksin ki bu gunde 1 ogun demek olmuyo. Ikinciside ne kadar istedigine bagli bunu gercekten istiyosan butun konsantrasyonunu spora vericeginden ve 1 ay da belki bir ay dan birazcik daha uzun bir surede istedigine ulasicagini soyleyebilirim

• tesekkur ederımm

• Ne kadar calisirsan okadar fit olursun

0|0
    0|0
  • benim kadar olamazsın :D

0|0
    0|0
  • 90 diye gögüsmü olur la Sevval duru musun sen

0|0
    0|0
    • onun ak. sen soruya cevap ver:d

• şevval duru dan iyimidir ki bu :D 90 göğüsle iddialı görünüyor olabilirsin :D

Kızlar Ne Diyor 3

• istediğin kadar

0|0
    0|0
  • Vende 58 im. boyum 1.65 54 olcam pilatesle sıkılascam ins. :D göğüsm 80 ama daha sismanken 69 70lerdeyken 85 felandi sanirim yuruyus pilates ve yediklerime diikat ettim bazen biraktim cok yerim oyuzden 1 senede kilo verdim eger hergun duzenli 2 saat yaparsan 3 ayda bu is olur bence :)))

0|0
    0|0
    • oo ışık tuttun bana resmen cok tesekkürler:) gögüs konusuna biraz daha girelim onu kücültmek icin ne yaptın? daha dogrusu özellikle bisey yaptınmı?

• hem plates hem fıtnessmı yapayım :D

• He sen de fitnessta var gereksiz ozaman pilates tabi :D yemene dikkat et ve spor :D

• Ohaaa gous 90mı onlarr kücülmezdee sarkar göbeğine kadar inerr

0|0
    1|0
    • yuh ak niye sarssın:D

• katie prince gögüsleri estetik:d hahaha banu alkan:D:D

• Estetik olabilir ben aklıma geleni söyledim

Yükleniyor...