Sanki her insanın kendi jenerasyonu bir sonrakinden daha değişik oluyor, değişim mi yoksa bize mi öyle geliyor?

nasıl anlatacağımı bilmiyorum. şimdi diyeceksiniz işte yine tuaflık yaptın ama cidden bugün yoldayken otobüste aklıma bu soru geldi.

mesela herkez kendi generasyonu var yaşıtı olanlar yani generasyon derken kast etiyim. mesela senden bir kaç yaş küçük lar daha farklı aranızda çok yas olmasa sen onların yasındayken senin yaşıtların dha farklı. bizemi öye geliyor değişiyormu generasyon yoksa bizemi öyle geliyor? sizden bir yaş küçükler bile örneyin okulda dha başka bir ortam yaşio daha ayrı modaya düşünceye sahip oluyor. elbet hayat değişiyor ama bükdr çabuk olamaz bir generasyon değişikliği, diğer yandan bana öyle geldini düşünüyorum.

Güncellemeler:
degisimi yoksa her insanin generasyonu kendine mi ozel? SORUM

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle olması daha iyi bence.

0|0
    0|0
    • degisimi? yoksa bizemi oyle geliyor? her yas gruplar aslinda degimsiyormu

• O doğal birşey hayatın akışı farkında degilsin ama, başkasına görede sen öylesin yan, senden küçük senin hal ve haraketleri incelerken, senden büyükte yine inceliyor,

Erkekler Ne Diyor 6

• Her an değişen,gelişen ve büyüyen hücrelerden dolayı insan her gününde dahi farklı olarak yeni bir güne uyanır.Çünkü her an insan daha olumlu ve mantıklı düşünmeye adım adım ilerler.Doğru tespit,tebrik ederim.

0|0
    0|0
    • senden bir iki yas olan insan daha farkli, elbet degisim olacak ama sen o yastaykende oylemidi. technoloji ve diger factorleri dusunmesek sadece beyin olarak yani

• Evet hep düşünürüm bunu,2 yıl önce bende aynen öyleydim derim,beni o yaşta bilenlere bile sorarım onay alırım :)

• Biz buna evrim diyoruz

0|0
    0|0
  • dogrudur iyi gözlemm

0|0
    0|0
  • değişim herzaman iyidir ama bizim değişimimiz pekde iyiye gitmiyor ama sokaklarda görüyoruz mesala

0|0
    0|0
  • Evrimleşip güzelleşiyoruz.

0|0
    0|0
  • mutlaka deişik generasyonlar ama önemli olan onlara uyum sağlaya bilecek bir yapıda olmak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Jenerasyon demek istiyorsun sanırım.Dünya daha hızlı değişmeye ve gelişmeye başladığından jenerasyonlar arasında fark olması doğal.Gün geçtikçe daha da büyük farklılıklar olucaktır.

0|0
    0|0
    • ya kbkma londrada yasiyorum inglizcesi generation oldugundan karistirim. elbet de mesela senden 2 yas kucuk bir insan bile daha degisik oluyor , bu gercekten bir degiismi yoksa her yasitlat kendine ozelmi , anlatamiyorum:D

• :) Kıyamam ya:) Kişinin çevresel etmenlerine göre değişir.

Yükleniyor...