Bizim millet hiç yürümüyor.

Ben yürümeyi severim yürürümde fakat çoğu arkadaşım 2 adımlık yere bile otobüsle gidiyor hem boşuna para veriyor hemde hareket etmiyor .Mesela bugün 30 km yürüdüm sırf iş olsun diye alışkanlığımdan sanırım ne ağrı var ne bişey var bacaklarımda . Fakirsin diyecekler olursa arabanın anahtarı dolapta ehliyet cebimde Allaha şükür durumumuz iyi fakat benim üzüldüğüm yürümeyen insan sağlığından oluyor . Hadi 20 li 30lu yaşlarda bişey olmaz ama 50 den sonra zorlar gibime geliyor .

Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• "...bugün 30 km yürüdüm" Yok artık!

0|0
    0|0
    • ciddiyim navigasyondan ölçtüm çok mu geldi ? :)

• Her gün 5000 adım atmak gerekiyormuş...

• hesapladım bugün aşağı yukarı 40000 adım attım sanırım :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Sen de benim gibi yürümeyi sevenlerdenmişsin :)

1|0
    0|0
  • yürümek iyidir sağlıktır, da ben pek yürümüyorum.

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum

0|0
    0|0
  • aynen öyle milletçe totoyu yaymaya bayılıyoruz.

0|0
    0|0
  • çok doğru bir konuya parmak basmışsın. ben de hep düşünürüm bunu hele araba sahibi olanlar ki onlar ayrı bir vaka. ben de her imkanım olduğunda yürümeye çalışırım. hem tasarruf hem de hareket etmek amaçlı

0|0
    0|0
  • bende yürümeyi çok severim :) sahil boyunda denizi izleye izleye insanları gözlemleyerek yürümek gibisi yoktur :) hafta da bir iki kere epey yürüyorum bende :) birde yürüyüş arkadaşım bulsam çok güzel olucak :)

0|0
    0|0
  • bugün 1 saat yürüdüm. yürüyoruz

0|0
    0|0
  • Bizim sahilde hiç yürüyüş yapmamışsın sanırım günün her saati spor yapıyor insanlar :)

0|0
    0|0
  • 5 yıldız doğru konuya değinmişsin bende yürümeyi severim işin parasında değilim ama yürümek spordur iyi geliyor insana belkide ondan bu kadar zayıfım bugün mesela arkadaşları bile 25 dk yürüdüğümüz yokuşu çıkarttım yürümek güzeldir.

0|0
    0|0
    • bugün sabah 7 den öğlen 11 e kadar hiç durmadan yürüdüm :)

• beni bıraksalar bende yürürüm tak kulaklığı yürü ohh bugün bir durak ötede işim vardı otobüse bindim ama o taraf tehlikeli olduğu için ormanlık bi yerdi adamlar falan hep içki içiyor ondan yoksa orayıda yürürdüm..

• bende yürümeyi tercih ediyorum..

babamda aynı senin gibi , işe yürüyerek gidiyor.binmez arabaya.

yürümek güzeldir ya , paslanmayı geciktiriyor en azından.

0|0
    0|0
  • haklısın bebeyim çok iyi yapıyosun,spor iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 30 km mi yürüdün kardeşim ben alanyada bi kale vardı syedra diye oraya çıkayım dedim git gel 6 km yürüdüm bi arkadaşla sana yemin ediyorum.Yolda terlik felanda kopmuştu yalın ayak sahile inene kadar öldüm.iyi yürümüşün yürümek bencede güzel :) adam rahatlıyor

0|0
    0|0
  • Istanbul icin gecerli sanirim simdi ben yurumeye karar verdim neden mali durum iyi degil.akbilde tek basimlik kaldi.normaldede hareket etmem.fakat umraniyeden dudulluya kadar yurudum basima gunes gecti.ya surekli yururum ya hic yurumem.hatayda iken arac nedir bilmez dag deniz heryere giderdim.

0|0
    0|0
  • Şimdi kardeşim kim ne isterse onu yapar sen ya da ben karışamayız bu duruma.Sonuçta onların sağlığı boşver.

0|0
    0|0
  • konuyla alakasız ama bu kaldırım üstünde sohbet eden kişilere uyuz oluyorum..

geçecez kardeşim daracık kaldırım s.. gidin baska yerde ötün

0|0
    0|0
  • Evin içinde yürüsünler daha mantıklı .s :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...