Popom çok büyük ne yapacağım?

Genetik sanırım. Göğüs bel normal. ama popo ve bacak kısmı kalım. Çok sınırımı bozuyor ne yapacağım?

Güncellemeler:
90-66-104

1|1
7|51

En İyi Erkek Görüşü

• 17 yıllık sporculuk hayatımdan sonra 5 yıldırda antrenörlük yapmaktayım sorun izninle cevap vereyim.

Olay yağ yakmak. Yapacağınız şey ise yağ metabolizmanızı çalıştırmak. Buda yaptığınız aerobik sporlarda (yüzme, koşu, bisiklet) uzun süreli düşük şiddette olması lazım.
    Unutmayın egzersiz başladı 20 dakika orta tempo koştunuz ve yoruldunuz. Kaç kilo verdim diye düşünüyorsunuz, üzgünüm hiç yağ yakmadınız. Sadece su ve ödem attınız.

Yağ metabolizmanız egzersize başladıktan 20 dakika sonra devreye giriyor. Eğer egzersize 20 dakikadan sonra devam ederseniz yağ yakmaya başlarsınız.

Diğer dikkat etmeniz gereken şey; Yedikleriniz. Lütfen sağlıklı şeyler tüketin. Günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını internette ki makaleleri takip ederek hesaplayın. Ve geriye matematik kalsın.
    Günlük almanız gereken kaloriden fazla alırsanız kilo veremez alırsınız. Dengede tutun ve kağıt kalem hesap yapın.

Bol şans

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Önce bunun için sinir bozmamaya başla. Sonra da bunun çirlin görünmediğini ama daha iyi görünebileceğini düşün. Sonrasında da egzersizlr ile bölgesel zayıflama yöntemlerini araştır.

1|0
    0|0
  • burada bunu paylaşırsan abaza ordusu toplanır be güzelim :D düzgün yanıt zor bulursun soruyu daha düzgün sor :))

0|1
    0|0
  • Aldır.

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak emin ol daha fazla dikkat cekiyorum. Ben yurudukce eridigini farkettim cok oturunca bir, de sıklasma azaliyor erimiyor.

0|0
    0|0
  • Ölçülerimiz benziyo benimkilerde tersten o şekil sayılır :) vay be benim göğüs ölçüsü 106 senin kalça 104 yani benden bitane senin popon gibi bişey çıkıyo mantıken ;)

0|0
    0|0
    • Ahhaha cok kotu hakaret ettin :D

• Aynen amazing kezbanim diyedir haklisin :)

• ohoo bizi tınlayan yok sen uğraşma kezbanla kadınlar birbirlerini kıskanırlar hep bizim amazingde seni kıskanmış anlaşılan :)

• spor yap belkı duzeltırsın kanks

0|0
    0|0
  • Brezilya Arjantin Mexico vsvs guney amerikanin yarisi senin gibi zaten. Neden kastin ki? Spor yaparak kucultebilirsin. ozellikle squad yapman lazim taşşş gibi bir popon olur...

0|0
    0|0
  • Estetiği iyiyse sorun etmemelisin. Ama fazla kiloya da dikkat.

0|0
    0|0
  • Merdiven in çık ama yapısalsa leğen kemiğin geniştir o zaman seni öyle beğensinler kendine bakım yap sağlığın yerinde olsun yeter takmayın bunları

0|0
    0|0
  • Fitness a git ona göre program yazdır.

0|0
    0|0
  • baya buyukmus ust kısmına gore. ben bıle bır care uretemedım.

0|0
    0|0
  • Neden rahatsızsın? Erkeklerin bir çoğu büyük popo ve kalın bacaklardan hoşlanır. Şahsen ben ince bacaktan ziyade kalın bacakları tercih ederim. Popo da öyle :p

0|0
    0|0
  • dediğin gibi genetik böyle şeyler. senin yapabileceğin yeterince kilo verip sporla o bölgeyi sıkılaştırman.

0|0
    0|0
  • Kim kardashiana rakip mi doguyo yoksa ;)

0|0
    0|0
  • poposu küçük bir kız dolanıyodu buralarda , ona bağışla bir kısmını

0|0
    0|0
  • yarısını evde bırak dışarı çıkarken.

0|0
    0|0
  • 1.70 boy ve bu olculer evlenelim hemen :D

0|0
    0|0
  • koş spor yap az ye

0|0
    0|0
  • koltuktan kalk daha büyütme :)

0|0
    0|0
  • *** yetiamez * domaltip iyice gercenki rahat sokupncikarasin ya da arkadan direk sak sak sak:))))

0|0
    0|0
  • sen popo olarak mı doğdun bu ölçüler ne

0|0
    0|0
  • çaresi yok güzelim öyle devam yola :D

0|0
    0|0
  • Cidden buyuk, cerrahi oprasyon olabilir ama sevgilin ne diyo bu duruma

0|0
    0|0
    • sevgilim yok

• Bama gore buyuk sikinti degil seni cinsellikte, gunluk hyatta skmyorsa senden kiymetli degil.. uzulme.. tanimak isterim seni, ozelden yazarmisin

• spor

0|0
    0|0
  • cardioo yapın sayın gizli bayan :)

0|0
    0|0
  • kimi küçük diye yakınır kimi büyük ey allahım ey

0|0
    0|0
  • Yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
  • çok merak ediyorum. acaba gel indireyim diyen oldumu :D

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap mümkün se fazla oturma

0|0
    0|0
  • ölçülerin ve boyun kaç acaba?

0|0
    0|0
    • boy 170 olculer 90 -66-104

• çokta büyük değil sıkılaştır bence sadece sıkıntı olmaz çoğu erkek çekici bulur merak etme ;)

• Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 7

• aynı sorun bizim ailede de var, genetik işte. sinirini bozmasını gerektiricek bişey yok, ben düzeltmek için bol bol yürüyüş yapıyorum hergün minimum 30 dk. havuzda yüzebilirsin, bol bol bacak ve kalça hareketleri yap. böylece 2 haftada sen bile fark edersin sıkılaştığını:) hiçbir zaman barbie bebekler gibi olamasakta sporla düzeltmeye çalışmalıyız ve kendimizle barışık olmalıyız:)

0|0
    0|0
  • İyidir iyidir:)) Doğurgan bir dişi:))

0|0
    0|0
  • bence kadını kalçalısı makuldur benim şahsi zevkim bir biseksuel olarak

1|0
    0|0
  • İyidir büyük popo boşver :D

0|1
    0|0
  • Bir yarısını at çöpe.

0|0
    0|0
  • benim popo 87 cm ve ben de küçültmeye çalışıyorum :(

0|0
    0|0
  • Belin ve popon kac cm? Boyle nasil yorum yapiyim.

0|0
    0|0
    • Bu olculer gercek defildir eminim

• Hayir ayni degil de senin gogus altin kac cm o onemli be :D

• şu an olcemem ya :D

Yükleniyor...