Ben onu hala seviyorum sizce ne yapmam lazım

dün gece ilk aşkımla konuştum çok kötüydü üzücü:(

ben onu seviyordum oda beni ama ikimizde birbirimze birşey söyleyemiyorduk tabi ikimzde birbirimizden habersiz seviyorduk sonra bir gün hayatıma başkası girdi oda bunu tesadüfen öğrendi bana mesaj attı sitem dolu mesajlar bende itiref ettim (aptallık o ya herşey için çok geçken itiraf etmek ) sevdiğimi bekledim seni ama adım atmadın dedim o konuşma orda kaldı sonra dün tesadüfen kardeşimn facesine girdim oda vardı açıktı yazdı konuştuk benden nefret ettiğini ömrünün sonuna kadarde edeceğini söyledi bende ömrümün sonuna kadar hep ilk sevdiğimi sevicem dedim o zamn neden neden insan sevdiğine kıyar mı bende o öyle istedi dedim o canını verirdi senin için ölürdü öldüde dedi böyle konuştuk durduk

ben onu hala seviyorum hayatımda da kimse yok sizce ne yapmam lazım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kalbinin sesini dinle,aptallik etme cok pisman olursun.Son pismanlik fayda etmez .

0|0
    0|0
    • beni kabul etmez diye korkuyorum nasıl etsinki sevgimi onu hiçe sayıp başkasıyla çıktım ve benden nefret edecekmiş hep

• iyide şu anda hayatımda kimse yok

• Ne kadar guzel seviyorsan neyi sorguluyorsun onu anlamiyorum senden nefret ettigini soylemis ,ancak sonradan konusmusunuz konusmanizi yorumlamak senin isin.

Karar vereceksin

Cocuk olma ben bir hata yaptim sen hata yapma der normal hayatiniza donersiniz.

Seven sadece seviyorsa affeder.

Erkekler Ne Diyor 2

• durma git...

0|0
    0|0
    • nefret ediyorum diyor ama

• işte oda beni istemeyecektir çünkü bana dün dediki sen kendi ellerinle sevdiğini öldürdn

• benim piskolojimi yaşamış.. o günden sonra bende içime gömmüştüm .. 4 sene sonra faceden yazdım ama zaten eskisi gibi olamazdı ... bilmiyorum... bir şekilde Alalh yardımcınız olsun...Çünkü Eğer Allah nasip etmemişse istediğin kadar sev istediğin kadar iste olmucaktır..Çünkü nasip değildir...

• sende suç yanlış anlama madem hoşlandığn biri var neden hayatına başka birini sokuyosun :S

0|0
    0|0
    • çünkü beklemekten sıkılmıştım adım atmıyordu eşşek bende sevmiyor die gittim yaptım öyle bi hata

• yanlışı sen yaptın. artık gurur murur yapmadan sen gideceksin ona sonucu kötü olsa bile

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynısını yaşıyorum.Sevdim.Oda sevdi.Ama biz kendimize itiraf edemezken birbirimize nasıl itiraf edebilirdik ki?Kıskançlık krizleri yaşıyorduk birbirimize belli ediyorduk hatta o gelip söylüyordu.Camda fazla durma eteğin boyu ne kadar uzun öyle yeter artık eve çık.Daha sonra taşındık ordan ben başkasına aşık oldum.Onun hala hayatında kimse yok sigaraya başladı.Sonumuz ne bilmiyorum.Herşeyin hayırlısı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...