Sevda yeli? yalnızlık limanına demir atmak mı?

bir cümle ile sevgiyi ifade etmek?mutluluğu ifade etmek?mümkün mü acaba?bugün sevdaya mutluluğa yelken açtım?denizin mavisi gözlerinin büyüsü sevdanın esintisine kapıldım?gidiyorum uçsuz bucaksın hayallerin esaretine mahkum?bir sevda yelidir başımda esip duran?bir sevda esintisi?gönlümün rotası mutluluğun sevginin diyarlarına yelken açmak?bir hayaldir yüreğimde esip duran?sevdanın yeliyim ben usul usul esip duran?demir attım yanlızlığa?demir attım sensizliğe?yüreğim suskun?dilim suskun?olmuyor olmuyor?yapamıyorum?ilham meleyimi yitirdim?ruhumun ilhamlarını yitirdim?sensizliğe mutsuzluğa demir attım?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ona olan sevdam ne zaman solyanımı sızlatsa gözlerimi kapatıp ondan bana kalan anıları hayal ederim yeniden yaşar gibi. sevdanın tanımı o anlardır benim için.

yine yanı başımda başımı yaslamış omzuna soruyor rahatmısın diye. tek bir dilek hakkım olsa onunla ilk tanıştığımız güne dönmek isterdim. meyer onu ne çok sevmişim bilmem sevdiğim kadar sevildimmi ama kendini bana bukadar sevdirmeyi başaran biri sevmiştirde heralde sevmediyse bile canısağolsun .

0|0
    0|0
    • :))))) şair ruhlu:))tebrikler?kara sevdanın esaretine mahkum yaşıyorsunuz:)?

• herşey mazide kalmış ama hala ruhunda o günlerin izlerini taşıyorsun?herşeyi unutuyorsun?ama hatıralar?gözlerinde canlandımı dalıp gidiyorsun?

Kızlar Ne Diyor 1

• bir beni mi unuttular uçup gitti martılar

geceler, ben ve deniz yalnızlar rıhtımında

bütün gece ağladım dalgalar kucağında

yosun tuttu gözlerim yalnızlar rıhtımında

ŞARkISI Var ONUN

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu sefer ben susuyorum ve sözü İsmail Sarıgene'ye bırakıyorum dostum. :))

link

0|0
    0|0
    • üstadım yazıda herşey mevcut ilahi aşk beşerin aşkı her şey mevcut:)yakışır üstadıma:)?

• haklısın üstadım?bu adam aşk adamı?osmanlıcayı iyi kullanıyor?üstadımın kimden ilham aldığı çok aşikar?haklısın üstadım bana o güneş ile yıldızın akislerini izlemek düşer?:)

• Aaaa ban da. :))

Yükleniyor...