Kızlar kardeşim bugün adet oldu sizce normal mi erken değil mi ?

kardeşim 2000 doğumlu kasım ayında doğmuştu işte 12 ama 11 olması gerekirken 12 yaşında .. 6 . sınıfa geçti bugün hastalandı sizce normal mi bize biraz erken geldi .. olan oldu tabi dönüşü yok erken olsa nolur olmasa nolur ama merak ettim :) ben 9.sınıfa başladığımda olmuştum ağladı falan moralı çok bozuldu :)

0|0
12|7

En İyi Erkek Görüşü

• Olduda bitti maşallah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ergenlik dönemi erken tam ve geç ergenlik olmak üzere 3 e ayrılır..ve malum bayanlar erkeklerden daha once tanısırlar ergenlıkle ve daha erken olgunlasır olay bu yanı..

0|0
    0|0
  • nadir görülen durum ama siz genede bi doktora götürün hormonlara bi baksınlar

0|0
    0|0
  • Normal tabiki de.12 yaşında gelmiş artık.Herkesin aynı yaşta gelmez ki.

0|0
    0|0
  • Her bayanın başına gelecek doğal bir şey, hayırlı olsun ergenliği

0|0
    0|0
  • kıyamam ya ,ağladı mı?

2|0
    0|0
  • bende ilk 5. sınıfta olmuştum :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• benim arkadaşım 10 yaşında olmuştu aslında çok erken ama milenium çocukları biraz hormonlu oluyo o yüzden yapacak bişey yok. Kardeşinin durumu çocuk olduğumu bilemeden genç kız oldummm olmuş:)

2|0
    0|0
  • 9 yaşında yumurta olgunlaşmaya başlar zaten iklim şartlarına göre değişiyor bu durum

0|0
    0|0
  • niye morali bozulmuş o artık bir genç kız :) söyle korkmasın bende o yaşta oldum hiç de ağlamadım ablası olarak onu bilgilendirmelisin bir de muhakkak voleybol , yüzme tarzı sporlara yazdırın boy uzamasında yardımcı oluyormuş erken olduğu için erken duracak boy uzaması o yüzden doktorum öyle söylemiş kuzenime şimdi benimle aynı boyda daha 15 yaşında :)

0|0
    0|0
  • ben de 12 yaşında olmuştum. bir de yeni nesil hormonlu :)) o yüzden adet yaşı 11 hatta 10 kadar düştü.

0|0
    0|0
  • Normal ben de o yaşta olmuştum yapısal bir şey

0|0
    0|0
  • bişey olacağını sanmıyorm bende çok erken yaşta olmuştum annem telaşlanmıştı ama bi sorun yk her ay düzenli bi şekilde olmaya devam. Üzülür tabi bende çk üzülmüştüm ama yapıcak bişey yok artık bunu ona anlatın:) bide herkese sölemeyn hasta oldu bilmem ne utandırmayın

0|0
    0|0
    • yok yok söylemiyoruz tamam :)

• 9 yaşından sonra normal.

0|0
    0|0
  • bende 13 yaşında olmuştum sorun yok

0|0
    0|0
  • 12 yasimda olmustum gayet normal

0|0
    0|0
  • gayet normal

0|0
    0|0
  • evet biraz erken olmuş ben 15 yaşımda oldum ya :D

0|0
    0|0
  • 11 ile 15 yas arasda luyr normal canım üzülme

0|0
    0|0
    • hımmm kendı çok üzüldü canım pskolojisi bozuldu :))) sabah gelmıs ilk bide bana söylüyor annemede söyleyemiyor abla bak nolmuuus diyo :( :))

• bnde 12 yasında olmustum ztn

• hımm :)

Yükleniyor...