Sevgilinizin böyle bir siyasi kariyeri olsa kendi ideallerinizden vazgeçer miydiniz?

Evet sevgili arkadaşlar ben şuanda 23 yaşındayım.Konservatuar Sahne sanatları bölümü bünyesinde tiyatro mezunuyum.Oyuncuyum yani kısacası.Sevgilim ise benden 2-3 yaş büyük.Açıkcası ailesinin drumu çok iyi çok büyük çaplı ticaretle uğraşıyorlar.Siyasi çevreleride geniş.Bu nedenle benim sevgilim mezun olur olmaz aynı partinin ilçe başkanlığında ilçe gençlik kolları başkanlığı daha sonra kısa sürede müthiş bir yükseliş gösterek il başkanlığında il gençlik kolları başkanlığı yaptıktan sonra gene bu kısa sürede yükselişine devam ederek Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığına getirildi.(yani şuan tüm partinin tüm Türkiyedeki gençlik kollarının bağlı olduğu başkanın yardımcılarından biri) Ve ordakilerin hepsi genç bekar insanlar ben hayret ettim böyle bir siyasete giriş yönteminin olduğunu bilmiyordum.En büyük hedefi iktidarları döneminde Spor ve Gençlik Bakanı olmak.Ben bu hedefi uğruna tanıştıktan sonra Gaye Sökmen oyunculuk ajansında kaydım vardı(ki Azra Akın bile bu ajanstaydı) sildirdim.Hocalarım sen en geç iki yıl içinde ekranın aranan yüzü olursun diyorlardı biz destek oluruz diyorlardı Hiç birini aramadım.Oyunculuğu sildim yani.1-2 aya kadar nişanlanıyoruz seneyede evleniriz.Kaç kişi sevdiği adamın idealleri uğruna kendi ideallerinden vaz geçer benim gibi merak ettim?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cok buyuk hata ediyorsun yaptigin hatanin buyuklugunu kelimelerle anlatamam,simdi bir iddaa ortaya attim bunu ispat etmem gerekiyor ispatini zaman icinde goreceksin onu yasamak lazim.

Hani zorunluluk falan olsa onuda anlayacagim butun hayatini ve idealerini bir kalemde siliyorsun.

Halbuki iliski icindeki kisiler arasinda denge esastir ,iliskinin surdurebilir,evliligin bir evlilik olarak adlandirabilmesi icin gerekli olan dengeden bahsediyorum Esin olacak kisi bu konuda seni desteklemeliydi senin emeginin bir kalemde silinip cope atilmasini engellemeliydi eger cok genis acidan dunyaya bakabiliyorsa sana ,konu mankeni olabilirsin bu seni mutsuz edebilir diyebilirdi.

Burada bir sey soracagim varsayalim sen su anda cicegi burnunda bir cocuk doktorusun,

o zaman tepkin ne olurdu Ben sadece evimde oturup esimi bekleyecegim ona cocuklar buyutecegim mi derdin.

Simdi gelelim senin meslegine yillarin ve yillarin emegine mustakbel esinin sana saygisi oldugunu ve cok degerli bir meslegin oldugunu soyledigini kabul ediyorum ve burada sahneye

cikman zaman nedeniyle senin acindan problem yaratacaksa en azindan ogretim uyeligi ni dusunebilirsin hatta kesinlikle dusunmelisin.

Sende biliyorsunki sizin bolume yetenegi olan kisileri kabul eden bir bolum insanlar rastgele secilmiyor,allah vergisi yeteneklerinizi belli disiplin icinde kullanmayi ogreniyorsunuz tek kelime ile ozel bir bolum...

Bu degerleri cope atma derim biraz dusun istersen hayat senin hayatin...

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• istersen kralla evlen duyayı yonetsın . sen yine de kendi ayaklarının üzerinde dur.

siyasete gelince menfaat üzerine kurulu bir sistem. x partisinde uzunca bi dönem teşkilat başkanlıgı yuruttum. cebinde para varsa istediğin noktaya gelirsin yoksa tıkanır kalırsın. bir süre sonra şunu farkettım bu insanlar zengin ollmak için servetını katlamak ıcın guc ıcın siyaset yapıyor . aynı çatı altında olmalarının tek sebebi para guc... ben bu ülke için iyi bişey yapayım die siyasete giren insanla tanışmadım. hal böyle iken aynı sisyasi partide birbirne destek oldugun can ciger fikir arkadasım dedıgın adam menfatı ugruna sırtından vurur . sürekli çıkar çatışmaları başlar ve ticari hayat zarar görür. ve insan değişmeye başlar idealleri değil hırsı herşeyin önüne geçer. mutsuzluk paşlar haz alamama sora düzensizlikler...

gemisini kurtaran kaptandır. sırtını başkasına dayama. bir gün o duvar yıkılırsa boşluğa düşme. hep olsun kenarda garantin

1|0
    0|0
  • Şöyle düşünmeyi de dene bence; birşey oldu ve evlenemedeniz ya da evlenip ayrıldınız.O zaman ne yapacaksın?İdeallerini çöpe atmanı yadırgadım.Ben de ileriki zamanda siyasete atılacağım ama sevdiğim bir insanın da ideallerinden vazgeçmesini istemem.

0|0
    0|0
  • yaptığın hatayı umarım ilerde ödemezsin.geleceğin sana neler getireceğini bilemezsin.

0|0
    0|0
  • idealler vazgeçilen şeyler değildir, senin idealin yokmuş demekki..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla canım adam king yani:)) Ensesi kalınnn zaten oyunculuk yapmana gerek yok açar sana bir iş yeri yada sahne kostümleri satan bir butik kendi işinin patronu olursun mutluluklar:)

0|0
    0|0
  • yaptığın şey çok saçma geldi bana ama tabi senin hayatın insan kendi başarıları kendi amaçları için yaşamalı başkalarının başarıları için değil .

0|0
    0|0
  • Asla.

0|0
    0|0
  • Yanlış yapmışsın. İleride yaşayacağın pişmanlığı görünce bunu anlayacaksın ;)

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle senin gibi vazgeçmezdim. gerçekden istediğin bir şeyse ki öyle diyorusun, vazgeçmemeliydin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...