Arkadaşlığınız kötüye gittiği zamanlarda gizli sırlar ortaya atılmalı mı, siz olsanız ssırları açığa çıkarır mıydınız?

Bugün arabada duyduklarıma inanamadım, insan oğlunun çığ süt emmış kelimesi bazı olaylardan sonra kullanılır bilirsiniz.

Bugün otobüsteyim iki samimi bayan arkadaş tam önümde oturuyorlar. Neyse kakara kıkırı eğlenceliler, birden bir hararet, birbirlerine vurmalar ve laf sokmalar başladı. Biri diğerine, seni babana, o çocukla görüştüğünü söylicem dedi, diğeri de sende açık kapısın, ona ne demeli dedi.

Otobüsdekiler ve ben hafif tebessümle şok içindeyiz. Siz arkadaşlığınız kötüye gittiği zamanlarda böyle gizli sırlar ortaya atılmalı mı, siz olsanız atar mıydınız?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır öyle bir şey yapmam sır sırdır insanların nolursa olsun bu tür şeylerde güvenini kaybetmek istemem

0|0
    0|0
  • onlar zirrr deliymis ne o birden :D

0|0
    0|0
  • olmaz öyle şey!

0|0
    0|0
  • bu kişilik meselesi benden laf çıkmaz ölene kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Etki tepki meselesi eğer o benim sırlarımı anlatırsa bende savunmaya gecerim heralde ne yani armutmu topluycam.

0|0
    0|0
  • ((= Aaaaa bak sen bir erkek için bibirlerine girmişler, senin için kavga ediyor olmasınlar ((=

0|0
    0|0
  • o arkadasi acilen yoketmeniz onerilir... ben yapmazdim

0|0
    0|0
  • antalyaysa doğaldır hacı:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...