Kapat

Aşkınız için herşeyi yapar mısınız?

Aşkınız için herşeyi yapar mısınız?

Yapılabilir şeyler nelerdir ?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüz insanı aşka aşık, aşığa değil! Aşkların kısa dönem askerlik gibi kısa sürmesinin nedeni herhalde bu.

Zaplanan aşıklar dönemi bu dönem! Kanaldan kanala geçer gibi aşıktan aşığa geçiliyor.

Peki bu neden böyle oluyor?

Çünkü insan insana sevgisiz, insan insana tahammülsüz, insan insan için fedakarlık duygusunu yitirmiş, insan insana kendini adamaktan kaçıyor.

Oysa fedakarlık, adanmışlık varsa vardır aşk. Fedakarlığın, adanmışlığın yaşamadığı yerde yaşamaz aşk.

Ne yazık ki uğruna kendini adadığı ne bir ideali var günümüz insanının... Ne de uğruna kendini adadığı bir aşkı.

Nerde ideali, aşkı uğruna her şeyden vazgeçen dünün insanı... Nerde hiçbir şey için hiçbir şeyden vazgeçmeyen bugünün insanı.

Bugünün insanı aşkta da köşe dönmeci.

Emek harcamadan yaşamak istediği gibi, emek harcamadan aşk yaşamak istiyor.

Sevmeden sevilmek, vermeden almak istiyor.

Hiç değilse bir koyup üç almak istiyor.

Bir koyup üç alamadı mı ilişki bitiyor.

İlişkiler çıkar, menfaat üzerine kurulu.

Elektriklenmeler kısa devre. Bir günlük elektriklenmeler, bir gecelik sevişmeler aşk sanılıyor.

Sevgili bayanlar baylar, aşka ayıp oluyor!

alıntı..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• ask herseye degermi goreceli bence , yapıla bilecek seyelrde var yapılamayacak seylerde mesela yapılmıcak seylerın ilk basında aileni karsına almak var hayatta yapmıcagım bısey.

0|0
    0|0
    • örneğin hoslandığınız erkek size bi kac ay düşün dedi aranızdakı iletişiminize bakacak anlaşırsa sizinle ki anlaşabilceğini düşünüyor ailenle konuş hayatımda olmanı ıstıyorum derse ne yaparsınız ?

• onun hayatınızı mukemmel yapacagını dusunuyorsanız yıne de aılenızın dedıgını mı yaparsınız

• bunu bilemezsinizki dusunmekle olucak bı ıs degil bi ,herkezde bunu goze alamaz bence.. bir tercih yaparsınız ve sonucu sizin omrunuzu etkiler... erkek arkadasınızı secersiniz istedigin dusundugunuz hayal ettiginz gibi olmaz bu sefer keske ailemden vaz gecmeseydım dersınız... ailenizi secersiniz icinizde omur boyu bi ukte kalır acaba gercekten denemeye degermıydı die.. hayat risk almadan biyere gelemiyosunuz malesef:D

• karşılıklı aşklar için herşey yapılır.

0|0
    0|0
    • çok doğru düsünüyorsunuz tebrık ederım sızı

• ama tek taraflı aşklarda kim ne derse desin aşık pek cesur davranmıyor vazgeçmediği bisürü şey oluyor. ben yüksek gerilim direğine falan tırmanmıştım:)

• Bilemem kardeş... Çok aşıkta olsam değişmeyeceğim şeyler var...

0|0
    0|0
  • artık yapmam.

0|0
    0|0
  • gercekten deger verıyorsam yaparım

0|0
    0|0
  • hakeden için herşeyi değilse bile çok şey yaparım...

0|0
    0|0
  • Değerse yaparım

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kız için yurtdışına temelli gitme imkanımı yaktım ben

0|0
    0|0
    • ne güzel kımıne göre demek kı ask hala çok kıymetli...

• haklısınız 1 hafta tanısıp ertesı haftası ben senden hoslanıyorum fılan demeyı ıyı bılıyolar bı kac haftaya kalmıyo yok ben bunu begenmedım sende ayrılsak daha dogru olur ıste onla bu uyusmuyo aramızda acele ettık bıraz zamana bırakalım demeyı cok ıyı bılıyolar

• Aynen sonra buraya geliyorlar yok böyle oldu yok şöyle oldu.

• o ne isterse yaparım çünkü hayatta onunla mutlu olduğum kadar başka hiç mutlu olmamıştım..

0|0
    0|0
    • her zaman öyle değildir arkadaşım herşeyi yaparsan böyle senı kullanır dıkkat et ...

• hımm anladım. inandırmalı o zaman kendisini ispat etmeli..

• bu nasil olcak erkekler galiba kadinlardan daha fazla aci cekiyolar iliskileri bitince. onceleri sevgili gibi davranirken sonradan arkadas gibi davraniyordu arkadasim / ama o erkek hala sevgilisini unutmamis istiyor unutmayi ama basaramiyo . ve arkadasima da demis ki zaman istiyorum senden . "benim onu unutmam senin elinde bana oyle bisey yap ki onu unutayim demis " sizce ne yapmali bu kiz ?

Kızlar Ne Diyor 5

• karşındaki insana değicekse gerçekten aşk herşeye değer

0|0
    0|0
  • beni ben olmaktan çıkartıyor mu,kişiliğimden ödün veriyor muyum..bunlar önemli..bu sınırlar dahilinde değer..

0|0
    0|0
  • aşk birgün biter sevgi kalıcı...herşeyi yapmaya değmez

0|0
    0|0
  • Karsilikliysa yaparim degismeye calisamam ailemi karsima alamam herseyi yapamazsin

0|0
    0|0
  • aşk değer de karşındakine değer mi önemli olan bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...